Veterani skupina – A – 2021/22 – rezultati
Kolo | Utakmica | Datum i vrijeme | Rezultat |
---|---|---|---|
1. kolo | Vidovčan – Mladost Komet | 30.08.2021. 17:00 | 10:0 |
1. kolo | Budućnost (P) – Dinamo (D) | 30.08.2021. 17:00 | 11:4 |
1. kolo | BSK – Borac PMP | 30.08.2021. 17:00 | 3:0 |
1. kolo | Naprijed – Trnava | 30.08.2021. 17:00 | 3:0 |
1. kolo | Graničar (K) – Polet (P) | 30.08.2021. 17:00 | 4:2 |
2. kolo | Mladost Komet – Polet (P) | 06.09.2021. 17:00 | 1:1 |
2. kolo | Dinamo (D) – BSK | 06.09.2021. 17:00 | 1:6 |
2. kolo | Borac PMP – Naprijed | 06.09.2021. 17:00 | 3:6 |
2. kolo | Trnava – Graničar (K) | 06.09.2021. 17:00 | 2:5 |
2. kolo | Vidovčan – Budućnost (P) | 06.09.2021. 17:00 | 1:2 |
3. kolo | Polet (P) – Trnava | 13.09.2021. 16:30 | 1:0 |
3. kolo | BSK – Vidovčan | 13.09.2021. 16:30 | 0:1 |
3. kolo | Naprijed – Dinamo (D) | 13.09.2021. 16:30 | 5:3 |
3. kolo | Graničar (K) – Borac PMP | 13.09.2021. 16:30 | 5:2 |
3. kolo | Budućnost (P) – Mladost Komet | 13.09.2021. 16:30 | 6:0 |
4. kolo | Vidovčan – Naprijed | 20.09.2021. 16:30 | 2:4 |
4. kolo | Dinamo (D) – Graničar (K) | 20.09.2021. 16:30 | 1:7 |
4. kolo | Borac PMP – Polet (P) | 20.09.2021. 16:30 | 1:1 |
4. kolo | Mladost Komet – Trnava | 20.09.2021. 16:30 | 3:3 |
4. kolo | Budućnost (P) – BSK | 20.09.2021. 16:30 | 2:3 |
5. kolo | Naprijed – Budućnost (P) | 27.09.2021. 16:00 | 1:0 |
5. kolo | Graničar (K) – Vidovčan | 30.09.2021. 16:00 | 4:7 |
5. kolo | Polet (P) – Dinamo (D) | 27.09.2021. 16:00 | 9:3 |
5. kolo | Trnava – Borac PMP | 27.09.2021. 16:00 | 0:1 |
5. kolo | BSK – Mladost Komet | 27.09.2021. 16:00 | 12:2 |
6. kolo | Budućnost (P) – Graničar (K) | 04.10.2021. 16:00 | 7:2 |
6. kolo | Vidovčan – Polet (P) | 04.10.2021. 16:00 | 3:0 |
6. kolo | Dinamo (D) – Trnava | 04.10.2021. 16:00 | 2:6 |
6. kolo | Mladost Komet – Borac PMP | 04.10.2021. 16:00 | 1:5 |
6. kolo | BSK – Naprijed | 04.10.2021. 16:00 | 1:4 |
7. kolo | Graničar (K) – BSK | 11.10.2021. 15:30 | 1:7 |
7. kolo | Polet (P) – Budućnost (P) | 11.10.2021. 15:30 | 1:2 |
7. kolo | Trnava – Vidovčan | 11.10.2021. 15:30 | 3:7 |
7. kolo | Borac PMP – Dinamo (D) | 11.10.2021. 15:30 | 3:2 |
7. kolo | Naprijed – Mladost Komet | 11.10.2021. 15:30 | 7:2 |
8. kolo | BSK – Polet (P) | 18.10.2021. 15:30 | 0:1 |
8. kolo | Budućnost (P) – Trnava | 18.10.2021. 15:30 | 1:1 |
8. kolo | Vidovčan – Borac PMP | 18.10.2021. 15:30 | 4:0 |
8. kolo | Mladost Komet – Dinamo (D) | 18.10.2021. 15:30 | 0:6 |
8. kolo | Naprijed – Graničar (K) | 18.10.2021. 15:30 | 3:0 |
9. kolo | Polet (P) – Naprijed | 25.10.2021. 15:00 | 0:3 |
9. kolo | Trnava – BSK | 25.10.2021. 15:00 | 1:3 |
9. kolo | Borac PMP – Budućnost (P) | 25.10.2021. 15:00 | 2:0 |
9. kolo | Dinamo (D) – Vidovčan | 25.10.2021. 15:00 | 1:1 |
9. kolo | Graničar (K) – Mladost Komet | 25.10.2021. 15:00 | 3:4 |
Hrvatske lige
1. HNL
1. HNLŽ U-15
1. HNLŽ U-17
2. HNL
2. HNLŽ Skupina A
2. HNLŽ Skupina B
3. HNL Sjever
4. Nogometna liga Čakovec – Varaždin
1. međimurska liga
Liga za prvaka i liga za ostanak
1. HNL
1. HNLŽ U-15
1. HNLŽ U-17
2. HNL
2. HNLŽ Skupina A
2. HNLŽ Skupina B
3. HNL Sjever
4. Nogometna liga Čakovec – Varaždin
1. međimurska liga
Liga za prvaka i liga za ostanak
Ostale međimurske lige (poredak) | ||
---|---|---|
Poredak | Rezultati | Najave |
I Međimurska liga | Rezultati | Najave |
II Međimurska liga – skupina A | Rezultati | Najave |
II Međimurska liga – skupina B | Rezultati | Najave |
III Međimurska liga | Rezultati | Najave |
Veterani – skupina A | Rezultati | Najave |
Veterani – skupina B | Rezultati | Najave |
Veterani sjeverozapad | Rezultati | Najave |