19.6 C
Čakovec
Petak, kolovoz 2, 2019

2. međimurska liga skupina B – rezultati

Kolo Utakmica Datum i vrijeme Rezultat
1. kolo Pobjeda – Zasadbreg 77 20.08.2017. 17:30 1:0
1. kolo Bratstvo (SV) – Strahoninec 19.08.2017. 17:30 4:4
1. kolo Venera PMP – Mura 20.08.2017. 17:30 2:0
1. kolo Plavi (Pek.) – D. Koncovčak 20.08.2017. 17:30 1:0
1. kolo Omladinac (M) – Bratstvo (J) 20.08.2017. 17:30 0:4
1. kolo Trnovec – Hajduk (Š) 20.08.2017. 17:30 3:1
1. kolo Šenkovec – M. Mihaljevec 19.08.2017. 17:30 0:0
1. kolo Hajduk (B) – Sloboda (M) 20.08.2017. 17:30 2:3
2. kolo Zasadbreg 77 – Sloboda (M) 27.08.2017. 17:30 0:2
2. kolo Strahoninec – Venera PMP 26.08.2017. 17:30 6:2
2. kolo Mura – Plavi (Pek.) 27.08.2017. 17:30 4:0
2. kolo D. Koncovčak – Omladinac (M) 27.08.2017. 17:30 1:3
2. kolo Bratstvo (J) – Trnovec 27.08.2017. 17:30 3:0
2. kolo Hajduk (Š) – Šenkovec 26.08.2017. 17:30 1:1
2. kolo M. Mihaljevec – Hajduk (B) 27.08.2017. 17:30 3:0
2. kolo Pobjeda – Bratstvo (SV) 27.08.2017. 17:30 0:3
3. kolo Sloboda (M) – M. Mihaljevec 03.09.2017. 17:00 3:2
3. kolo Venera PMP – Pobjeda 03.09.2017. 17:00 1:1
3. kolo Plavi (Pek.) – Strahoninec 03.09.2017. 17:00 3:3
3. kolo Omladinac (M) – Mura 03.09.2017. 17:00 4:2
3. kolo Trnovec – D. Koncovčak 03.09.2017. 17:00 4:0
3. kolo Šenkovec – Bratstvo (J) 02.09.2017. 17:00 2:1
3. kolo Hajduk (B) – Hajduk (Š) 03.09.2017. 17:00 0:3
3. kolo Bratstvo (SV) – Zasadbreg 77 02.09.2017. 17:00 2:1
4. kolo Pobjeda – Plavi (Pek.) 10.09.2017. 17:00 4:2
4. kolo Strahoninec – Omladinac (M) 10.09.2017. 17:00 5:1
4. kolo Mura – Trnovec 10.09.2017. 17:00 1:0
4. kolo D. Koncovčak – Šenkovec 09.09.2017. 17:00 0:3
4. kolo Bratstvo (J) – Hajduk (B) 10.09.2017. 17:00 5:2
4. kolo Hajduk (Š) – Sloboda (M) 09.09.2017. 17:00 3:0
4. kolo Zasadbreg 77 – M. Mihaljevec 10.09.2017. 17:00 2:2
4. kolo Bratstvo (SV) – Venera PMP 09.09.2017. 17:00 3:0
5. kolo Plavi (Pek.) – Bratstvo (SV) 17.09.2017. 16:30 5:2
5. kolo Omladinac (M) – Pobjeda 17.09.2017. 16:30 3:1
5. kolo Trnovec – Strahoninec 17.09.2017. 16:30 3:3
5. kolo Šenkovec – Mura 16.09.2017. 16:30 0:0
5. kolo Hajduk (B) – D. Koncovčak 17.09.2017. 16:30 4:2
5. kolo Sloboda (M) – Bratstvo (J) 17.09.2017. 16:30 4:5
5. kolo M. Mihaljevec – Hajduk (Š) 17.09.2017. 16:30 3:0
5. kolo Venera PMP – Zasadbreg 77 17.09.2017. 16:30 5:1
6. kolo Bratstvo (SV) – Omladinac (M) 23.09.2017. 16:30 3:0
6. kolo Pobjeda – Trnovec 24.09.2017. 16:30 4:3
6. kolo Strahoninec – Šenkovec 24.09.2017. 16:30 6:1
6. kolo Mura – Hajduk (B) 24.09.2017. 16:30 4:1
6. kolo D. Koncovčak – Sloboda (M) 23.09.2017. 16:30 2:2
6. kolo Bratstvo (J) – M. Mihaljevec 24.09.2017. 16:30 1:0
6. kolo Zasadbreg 77 – Hajduk (Š) 24.09.2017. 16:30 1:0
6. kolo Venera PMP – Plavi (Pek.) 24.09.2017. 16:30 3:2
7. kolo Omladinac (M) – Venera PMP 01.10.2017. 16:00 3:2
7. kolo Trnovec – Bratstvo (SV) 01.10.2017. 16:00 4:2
7. kolo Šenkovec – Pobjeda 30.09.2017. 16:00 0:3
7. kolo Hajduk (B) – Strahoninec 01.10.2017. 16:00 2:1
7. kolo Sloboda (M) – Mura 01.10.2017. 16:00 0:0
7. kolo M. Mihaljevec – D. Koncovčak 01.10.2017. 16:00 1:2
7. kolo Hajduk (Š) – Bratstvo (J) 30.09.2017. 16:00 1:3
7. kolo Plavi (Pek.) – Zasadbreg 77 01.10.2017. 16:00 4:1
8. kolo Venera PMP – Trnovec 08.10.2017. 15:30 0:3
8. kolo Bratstvo (SV) – Šenkovec 07.10.2017. 15:30 4:0
8. kolo Pobjeda – Hajduk (B) 08.10.2017. 15:30 2:3
8. kolo Strahoninec – Sloboda (M) 08.10.2017. 15:30 2:0
8. kolo Mura – M. Mihaljevec 08.10.2017. 15:30 5:2
8. kolo D. Koncovčak – Hajduk (Š) 07.10.2017. 15:30 3:0
8. kolo Zasadbreg 77 – Bratstvo (J) 08.10.2017. 15:30 0:6
8. kolo Plavi (Pek.) – Omladinac (M) 08.10.2017. 15:30 2:1
9. kolo Trnovec – Plavi (Pek.) 15.10.2017. 15:00 4:3
9. kolo Šenkovec – Venera PMP 14.10.2017. 15:00 1:0
9. kolo Hajduk (B) – Bratstvo (SV) 15.10.2017. 15:00 0:1
9. kolo Sloboda (M) – Pobjeda 15.10.2017. 15:00 3:4
9. kolo M. Mihaljevec – Strahoninec 15.10.2017. 15:00 2:4
9. kolo Hajduk (Š) – Mura 14.10.2017. 15:00 0:2
9. kolo Bratstvo (J) – D. Koncovčak 15.10.2017. 15:00 5:1
9. kolo Omladinac (M) – Zasadbreg 77 15.10.2017. 15:00 4:0
10. kolo Plavi (Pek.) – Šenkovec 22.10.2017. 15:00 4:2
10. kolo Venera PMP – Hajduk (B) 22.10.2017. 15:00 0:0
10. kolo Bratstvo (SV) – Sloboda (M) 21.10.2017. 15:00 1:0
10. kolo Pobjeda – M. Mihaljevec 22.10.2017. 15:00 3:4
10. kolo Strahoninec – Hajduk (Š) 22.10.2017. 15:00 7:2
10. kolo Mura – Bratstvo (J) 22.10.2017. 15:00 2:2
10. kolo Zasadbreg 77 – D. Koncovčak 22.10.2017. 15:00 1:3
10. kolo Omladinac (M) – Trnovec 22.10.2017. 15:00 2:3
11. kolo Šenkovec – Omladinac (M) 28.10.2017. 15:00 1:3
11. kolo Hajduk (B) – Plavi (Pek.) 29.10.2017. 14:00 2:1
11. kolo Sloboda (M) – Venera PMP 29.10.2017. 14:00 2:4
11. kolo M. Mihaljevec – Bratstvo (SV) 29.10.2017. 14:00 1:3
11. kolo Hajduk (Š) – Pobjeda 28.10.2017. 15:00 1:0
11. kolo Bratstvo (J) – Strahoninec 29.10.2017. 14:00 7:0
11. kolo D. Koncovčak – Mura 28.10.2017. 15:00 4:2
11. kolo Trnovec – Zasadbreg 77 29.10.2017. 14:00 9:2
12. kolo Omladinac (M) – Hajduk (B) 05.11.2017. 14:00 0:1
12. kolo Plavi (Pek.) – Sloboda (M) 05.11.2017. 14:00 3:2
12. kolo Venera PMP – M. Mihaljevec 05.11.2017. 14:00 1:3
12. kolo Bratstvo (SV) – Hajduk (Š) 04.11.2017. 14:00 2:0
12. kolo Pobjeda – Bratstvo (J) 05.11.2017. 14:00 0:7
12. kolo Strahoninec – D. Koncovčak 05.11.2017. 14:00 4:0
12. kolo Zasadbreg 77 – Mura 05.11.2017. 14:00 0:6
12. kolo Trnovec – Šenkovec 05.11.2017. 14:00 5:1
13. kolo Hajduk (B) – Trnovec 12.11.2017. 13:30 0:2
13. kolo Sloboda (M) – Omladinac (M) 12.11.2017. 13:30 3:2
13. kolo M. Mihaljevec – Plavi (Pek.) 12.11.2017. 13:30 3:1
13. kolo Hajduk (Š) – Venera PMP 11.11.2017. 13:30 1:1
13. kolo Bratstvo (J) – Bratstvo (SV) 12.11.2017. 13:30 0:3
13. kolo D. Koncovčak – Pobjeda 11.11.2017. 13:30 1:1
13. kolo Mura – Strahoninec 12.11.2017. 13:30 4:0
13. kolo Šenkovec – Zasadbreg 77 11.11.2017. 13:30 4:1
14. kolo Trnovec – Sloboda (M) 19.11.2017. 13:30 5:0
14. kolo Omladinac (M) – M. Mihaljevec 19.11.2017. 13:30 2:1
14. kolo Plavi (Pek.) – Hajduk (Š) 19.11.2017. 13:30 0:1
14. kolo Venera PMP – Bratstvo (J) 19.11.2017. 13:30 2:1
14. kolo Bratstvo (SV) – D. Koncovčak 18.11.2017. 13:30 2:0
14. kolo Pobjeda – Mura 19.11.2017. 13:30 1:3
14. kolo Zasadbreg 77 – Strahoninec 19.11.2017. 13:30 1:5
14. kolo Šenkovec – Hajduk (B) 18.11.2017. 13:30 1:1
15. kolo Sloboda (M) – Šenkovec 25.11.2017. 13:30 2:1
15. kolo M. Mihaljevec – Trnovec 26.11.2017. 13:30 8:2
15. kolo Hajduk (Š) – Omladinac (M) 25.11.2017. 13:30 3:2
15. kolo Bratstvo (J) – Plavi (Pek.) 26.11.2017. 13:30 1:2
15. kolo D. Koncovčak – Venera PMP 25.11.2017. 13:30 0:5
15. kolo Mura – Bratstvo (SV) 26.11.2017. 13:30 2:0
15. kolo Strahoninec – Pobjeda 26.11.2017. 13:30 6:0
15. kolo Hajduk (B) – Zasadbreg 77 26.11.2017. 13:30 5:3
16. kolo Zasadbreg 77 – Pobjeda 11.04.2018. 17:00 3:2
16. kolo Strahoninec – Bratstvo (SV) 11.04.2018. 17:00 5:0
16. kolo Mura – Venera PMP 11.04.2018. 17:00 3:1
16. kolo D. Koncovčak – Plavi (Pek.) 11.04.2018. 17:00 2:2
16. kolo Bratstvo (J) – Omladinac (M) 11.04.2018. 17:00 3:0
16. kolo Hajduk (Š) – Trnovec 11.04.2018. 17:00 2:5
16. kolo M. Mihaljevec – Šenkovec 11.04.2018. 17:00 3:1
16. kolo Sloboda (M) – Hajduk (B) 11.04.2018. 17:00 2:0
17. kolo Sloboda (M) – Zasadbreg 77 02.05.2018. 17:00 3:2
17. kolo Venera PMP – Strahoninec 02.05.2018. 17:00 1:2
17. kolo Plavi (Pek.) – Mura 16.05.2018. 17:00 3:4
17. kolo Omladinac (M) – D. Koncovčak 01.05.2018. 17:00 2:7
17. kolo Trnovec – Bratstvo (J) 02.05.2018. 17:00 2:2
17. kolo Šenkovec – Hajduk (Š) 01.05.2018. 17:00 0:0
17. kolo Hajduk (B) – M. Mihaljevec 01.05.2018. 17:00 4:2
17. kolo Bratstvo (SV) – Pobjeda 02.05.2018. 17:00 4:0
18. kolo M. Mihaljevec – Sloboda (M) 31.05.2018. 17:30 5:3
18. kolo Pobjeda – Venera PMP 18.03.2018. 15:30 4:1
18. kolo Strahoninec – Plavi (Pek.) 18.03.2018. 15:30 2:1
18. kolo Mura – Omladinac (M) 31.05.2018. 17:30 5:1
18. kolo D. Koncovčak – Trnovec 31.05.2018. 17:30 2:1
18. kolo Bratstvo (J) – Šenkovec 31.05.2018. 17:30 3:0
18. kolo Hajduk (Š) – Hajduk (B) 17.03.2018. 15:30 0:0
18. kolo Zasadbreg 77 – Bratstvo (SV) 31.05.2018. 17:30 1:0
19. kolo Plavi (Pek.) – Pobjeda 25.03.2018. 16:30 2:1
19. kolo Omladinac (M) – Strahoninec 25.03.2018. 16:30 3:4
19. kolo Trnovec – Mura 25.03.2018. 16:30 1:3
19. kolo Šenkovec – D. Koncovčak 24.03.2018. 15:30 2:2
19. kolo Hajduk (B) – Bratstvo (J) 25.03.2018. 16:30 2:4
19. kolo Sloboda (M) – Hajduk (Š) 25.03.2018. 16:30 0:0
19. kolo M. Mihaljevec – Zasadbreg 77 25.03.2018. 16:30 3:1
19. kolo Venera PMP – Bratstvo (SV) 25.03.2018. 16:30 0:0
20. kolo Bratstvo (SV) – Plavi (Pek.) 02.04.2018. 15:00 2:0
20. kolo Pobjeda – Omladinac (M) 31.03.2018. 16:30 2:0
20. kolo Strahoninec – Trnovec 01.04.2018. 16:30 0:3
20. kolo Mura – Šenkovec 02.04.2018. 16:30 3:2
20. kolo D. Koncovčak – Hajduk (B) 31.03.2018. 16:30 0:2
20. kolo Bratstvo (J) – Sloboda (M) 01.04.2018. 16:30 3:1
20. kolo Hajduk (Š) – M. Mihaljevec 31.03.2018. 16:30 0:1
20. kolo Zasadbreg 77 – Venera PMP 01.04.2018. 16:30 3:2
21. kolo Omladinac (M) – Bratstvo (SV) 08.04.2018. 16:30 0:0
21. kolo Trnovec – Pobjeda 08.04.2018. 16:30 4:1
21. kolo Šenkovec – Strahoninec 07.04.2018. 16:30 5:3
21. kolo Hajduk (B) – Mura 08.04.2018. 16:30 0:2
21. kolo Sloboda (M) – D. Koncovčak 08.04.2018. 16:30 1:1
21. kolo M. Mihaljevec – Bratstvo (J) 08.04.2018. 16:30 1:0
21. kolo Hajduk (Š) – Zasadbreg 77 07.04.2018. 16:30 0:0
21. kolo Plavi (Pek.) – Venera PMP 08.04.2018. 16:30 1:2
22. kolo Venera PMP – Omladinac (M) 15.04.2018. 16:30 2:3
22. kolo Bratstvo (SV) – Trnovec 14.04.2018. 16:30 0:2
22. kolo Pobjeda – Šenkovec 15.04.2018. 16:30 1:1
22. kolo Strahoninec – Hajduk (B) 15.04.2018. 16:30 3:5
22. kolo Mura – Sloboda (M) 15.04.2018. 16:30 3:1
22. kolo D. Koncovčak – M. Mihaljevec 14.04.2018. 16:30 1:1
22. kolo Bratstvo (J) – Hajduk (Š) 15.04.2018. 16:30 3:0
22. kolo Zasadbreg 77 – Plavi (Pek.) 15.04.2018. 16:30 1:2
23. kolo Trnovec – Venera PMP 22.04.2018. 17:00 1:1
23. kolo Šenkovec – Bratstvo (SV) 21.04.2018. 17:00 0:2
23. kolo Hajduk (B) – Pobjeda 22.04.2018. 17:00 1:3
23. kolo Sloboda (M) – Strahoninec 22.04.2018. 17:00 3:4
23. kolo M. Mihaljevec – Mura 22.04.2018. 17:00 4:0
23. kolo Hajduk (Š) – D. Koncovčak 21.04.2018. 17:00 2:0
23. kolo Bratstvo (J) – Zasadbreg 77 22.04.2018. 17:00 1:2
23. kolo Omladinac (M) – Plavi (Pek.) 22.04.2018. 17:00 0:2
24. kolo Plavi (Pek.) – Trnovec 29.04.2018. 17:00 1:1
24. kolo Venera PMP – Šenkovec 29.04.2018. 17:00 3:1
24. kolo Bratstvo (SV) – Hajduk (B) 28.04.2018. 17:00 2:1
24. kolo Pobjeda – Sloboda (M) 29.04.2018. 17:00 2:2
24. kolo Strahoninec – M. Mihaljevec 29.04.2018. 17:00 3:0
24. kolo Mura – Hajduk (Š) 29.04.2018. 17:00 1:1
24. kolo D. Koncovčak – Bratstvo (J) 28.04.2018. 17:00 1:2
24. kolo Zasadbreg 77 – Omladinac (M) 28.04.2018. 17:00 3:2
25. kolo Šenkovec – Plavi (Pek.) 05.05.2018. 17:00 1:3
25. kolo Hajduk (B) – Venera PMP 06.05.2018. 17:00 3:3
25. kolo Sloboda (M) – Bratstvo (SV) 05.05.2018. 17:00 1:2
25. kolo M. Mihaljevec – Pobjeda 06.05.2018. 17:00 2:6
25. kolo Hajduk (Š) – Strahoninec 06.05.2018. 17:00 1:5
25. kolo Bratstvo (J) – Mura 06.05.2018. 17:00 3:1
25. kolo D. Koncovčak – Zasadbreg 77 05.05.2018. 17:00 0:3
25. kolo Trnovec – Omladinac (M) 06.05.2018. 17:00 0:1
26. kolo Omladinac (M) – Šenkovec 13.05.2018. 17:00 2:0
26. kolo Plavi (Pek.) – Hajduk (B) 13.05.2018. 17:00 4:2
26. kolo Venera PMP – Sloboda (M) 13.05.2018. 17:00 2:1
26. kolo Bratstvo (SV) – M. Mihaljevec 13.05.2018. 17:00 0:1
26. kolo Pobjeda – Hajduk (Š) 13.05.2018. 17:00 3:0
26. kolo Strahoninec – Bratstvo (J) 13.05.2018. 17:00 1:2
26. kolo Mura – D. Koncovčak 13.05.2018. 17:00 6:1
26. kolo Zasadbreg 77 – Trnovec 13.05.2018. 17:00 2:2
27. kolo Hajduk (B) – Omladinac (M) 20.05.2018. 17:00 1:0
27. kolo Sloboda (M) – Plavi (Pek.) 20.05.2018. 17:00 2:2
27. kolo M. Mihaljevec – Venera PMP 20.05.2018. 17:00 3:2
27. kolo Hajduk (Š) – Bratstvo (SV) 19.05.2018. 17:00 0:2
27. kolo Bratstvo (J) – Pobjeda 20.05.2018. 17:00 4:1
27. kolo D. Koncovčak – Strahoninec 19.05.2018. 17:00 2:2
27. kolo Mura – Zasadbreg 77 20.05.2018. 17:00 3:2
27. kolo Šenkovec – Trnovec 19.05.2018. 17:00 1:5
28. kolo Trnovec – Hajduk (B) 27.05.2018. 17:30 5:3
28. kolo Omladinac (M) – Sloboda (M) 27.05.2018. 17:30 1:6
28. kolo Plavi (Pek.) – M. Mihaljevec 27.05.2018. 17:30 3:1
28. kolo Venera PMP – Hajduk (Š) 27.05.2018. 17:30 0:4
28. kolo Bratstvo (SV) – Bratstvo (J) 26.05.2018. 17:30 1:1
28. kolo Pobjeda – D. Koncovčak 27.05.2018. 17:30 0:1
28. kolo Strahoninec – Mura 27.05.2018. 17:30 2:0
28. kolo Zasadbreg 77 – Šenkovec 27.05.2018. 17:30 2:3
29. kolo Sloboda (M) – Trnovec 03.06.2018. 17:30 4:1
29. kolo M. Mihaljevec – Omladinac (M) 03.06.2018. 17:30 5:3
29. kolo Hajduk (Š) – Plavi (Pek.) 02.06.2018. 17:30 1:1
29. kolo Bratstvo (J) – Venera PMP 03.06.2018. 17:30 1:1
29. kolo D. Koncovčak – Bratstvo (SV) 03.06.2018. 17:30 2:1
29. kolo Mura – Pobjeda 03.06.2018. 17:30 5:0
29. kolo Strahoninec – Zasadbreg 77 03.06.2018. 17:30 3:4
29. kolo Hajduk (B) – Šenkovec 03.06.2018. 17:30 2:4
30. kolo Šenkovec – Sloboda (M) 10.06.2018. 17:30 4:2
30. kolo Trnovec – M. Mihaljevec 10.06.2018. 17:30 2:1
30. kolo Omladinac (M) – Hajduk (Š) 10.06.2018. 17:30 2:4
30. kolo Plavi (Pek.) – Bratstvo (J) 10.06.2018. 17:30 0:4
30. kolo Venera PMP – D. Koncovčak 10.06.2018. 17:30 1:1
30. kolo Bratstvo (SV) – Mura 10.06.2018. 17:30 0:2
30. kolo Pobjeda – Strahoninec 09.06.2018. 17:30 3:2
30. kolo Zasadbreg 77 – Hajduk (B) 10.06.2018. 17:30 3:1

NAJNOVIJE

NAJČITANIJE - 7 DANA

FOTOGALERIJE