21.9 C
Čakovec
Utorak, listopad 22, 2019

2. međimurska liga skupina A – najave

Kolo Utakmica Datum i vrijeme
1. kolo Dubravčan – Croatia 20.08.2017. 17:30
1. kolo Omladinac (DS) – Budućnost (M) 20.08.2017. 17:30
1. kolo Mladost (I) – Jedinstvo (NSD) 20.08.2017. 17:30
1. kolo Vidovčan – Radnički 20.08.2017. 17:30
1. kolo Mladost (D) – Budućnost (P) 20.08.2017. 17:30
1. kolo Drava (K) – Jadran 20.08.2017. 17:30
1. kolo Borac PMP – Dubrava 20.08.2017. 17:30
1. kolo ČSK – Kraljevčan 38 20.08.2017. 17:30
2. kolo Croatia – Kraljevčan 38 27.08.2017. 17:30
2. kolo Budućnost (M) – Mladost (I) 27.08.2017. 17:30
2. kolo Jedinstvo (NSD) – Vidovčan 27.08.2017. 17:30
2. kolo Radnički – Mladost (D) 27.08.2017. 17:30
2. kolo Budućnost (P) – Drava (K) 27.08.2017. 17:30
2. kolo Jadran – Borac PMP 27.08.2017. 17:30
2. kolo Dubrava – ČSK 27.08.2017. 17:30
2. kolo Dubravčan – Omladinac (DS) 27.08.2017. 17:30
3. kolo Kraljevčan 38 – Dubrava 02.09.2017. 17:00
3. kolo Mladost (I) – Dubravčan 03.09.2017. 17:00
3. kolo Vidovčan – Budućnost (M) 03.09.2017. 17:00
3. kolo Mladost (D) – Jedinstvo (NSD) 03.09.2017. 17:00
3. kolo Drava (K) – Radnički 03.09.2017. 17:00
3. kolo Borac PMP – Budućnost (P) 03.09.2017. 17:00
3. kolo ČSK – Jadran 03.09.2017. 17:00
3. kolo Omladinac (DS) – Croatia 03.09.2017. 17:00
4. kolo Dubravčan – Vidovčan 10.09.2017. 17:00
4. kolo Budućnost (M) – Mladost (D) 10.09.2017. 17:00
4. kolo Jedinstvo (NSD) – Drava (K) 10.09.2017. 17:00
4. kolo Radnički – Borac PMP 10.09.2017. 17:00
4. kolo Budućnost (P) – ČSK 10.09.2017. 17:00
4. kolo Jadran – Kraljevčan 38 10.09.2017. 17:00
4. kolo Croatia – Dubrava 10.09.2017. 17:00
4. kolo Omladinac (DS) – Mladost (I) 10.09.2017. 17:00
5. kolo Vidovčan – Omladinac (DS) 17.09.2017. 16:30
5. kolo Mladost (D) – Dubravčan 17.09.2017. 16:30
5. kolo Drava (K) – Budućnost (M) 17.09.2017. 16:30
5. kolo Borac PMP – Jedinstvo (NSD) 17.09.2017. 16:30
5. kolo ČSK – Radnički 17.09.2017. 16:30
5. kolo Kraljevčan 38 – Budućnost (P) 16.09.2017. 16:30
5. kolo Dubrava – Jadran 17.09.2017. 16:30
5. kolo Mladost (I) – Croatia 17.09.2017. 16:30
6. kolo Omladinac (DS) – Mladost (D) 24.09.2017. 16:30
6. kolo Dubravčan – Drava (K) 24.09.2017. 16:30
6. kolo Budućnost (M) – Borac PMP 24.09.2017. 16:30
6. kolo Jedinstvo (NSD) – ČSK 24.09.2017. 16:30
6. kolo Radnički – Kraljevčan 38 24.09.2017. 16:30
6. kolo Budućnost (P) – Dubrava 24.09.2017. 16:30
6. kolo Croatia – Jadran 24.09.2017. 16:30
6. kolo Mladost (I) – Vidovčan 24.09.2017. 16:30
7. kolo Mladost (D) – Mladost (I) 01.10.2017. 16:00
7. kolo Drava (K) – Omladinac (DS) 01.10.2017. 16:00
7. kolo Borac PMP – Dubravčan 01.10.2017. 16:00
7. kolo ČSK – Budućnost (M) 01.10.2017. 16:00
7. kolo Kraljevčan 38 – Jedinstvo (NSD) 30.09.2017. 16:00
7. kolo Dubrava – Radnički 01.10.2017. 16:00
7. kolo Jadran – Budućnost (P) 01.10.2017. 16:00
7. kolo Vidovčan – Croatia 01.10.2017. 16:00
8. kolo Mladost (I) – Drava (K) 08.10.2017. 15:30
8. kolo Omladinac (DS) – Borac PMP 08.10.2017. 15:30
8. kolo Dubravčan – ČSK 08.10.2017. 15:30
8. kolo Budućnost (M) – Kraljevčan 38 07.10.2017. 15:30
8. kolo Jedinstvo (NSD) – Dubrava 08.10.2017. 15:30
8. kolo Radnički – Jadran 08.10.2017. 15:30
8. kolo Croatia – Budućnost (P) 08.10.2017. 15:30
8. kolo Vidovčan – Mladost (D) 08.10.2017. 15:30
9. kolo Drava (K) – Vidovčan 15.10.2017. 15:00
9. kolo Borac PMP – Mladost (I) 15.10.2017. 15:00
9. kolo ČSK – Omladinac (DS) 15.10.2017. 15:00
9. kolo Kraljevčan 38 – Dubravčan 14.10.2017. 15:00
9. kolo Dubrava – Budućnost (M) 15.10.2017. 15:00
9. kolo Jadran – Jedinstvo (NSD) 15.10.2017. 15:00
9. kolo Budućnost (P) – Radnički 15.10.2017. 15:00
9. kolo Mladost (D) – Croatia 15.10.2017. 15:00
10. kolo Vidovčan – Borac PMP 22.10.2017. 15:00
10. kolo Mladost (I) – ČSK 22.10.2017. 15:00
10. kolo Omladinac (DS) – Kraljevčan 38 22.10.2017. 15:00
10. kolo Dubravčan – Dubrava 22.10.2017. 15:00
10. kolo Budućnost (M) – Jadran 22.10.2017. 15:00
10. kolo Jedinstvo (NSD) – Budućnost (P) 22.10.2017. 15:00
10. kolo Croatia – Radnički 22.10.2017. 15:00
10. kolo Mladost (D) – Drava (K) 22.10.2017. 15:00
11. kolo Borac PMP – Mladost (D) 29.10.2017. 14:00
11. kolo ČSK – Vidovčan 29.10.2017. 14:00
11. kolo Kraljevčan 38 – Mladost (I) 28.10.2017. 15:00
11. kolo Dubrava – Omladinac (DS) 29.10.2017. 14:00
11. kolo Jadran – Dubravčan 29.10.2017. 14:00
11. kolo Budućnost (P) – Budućnost (M) 29.10.2017. 14:00
11. kolo Radnički – Jedinstvo (NSD) 29.10.2017. 14:00
11. kolo Drava (K) – Croatia 29.10.2017. 14:00
12. kolo Mladost (D) – ČSK 05.11.2017. 14:00
12. kolo Vidovčan – Kraljevčan 38 05.11.2017. 14:00
12. kolo Mladost (I) – Dubrava 05.11.2017. 14:00
12. kolo Omladinac (DS) – Jadran 05.11.2017. 14:00
12. kolo Dubravčan – Budućnost (P) 05.11.2017. 14:00
12. kolo Budućnost (M) – Radnički 05.11.2017. 14:00
12. kolo Croatia – Jedinstvo (NSD) 05.11.2017. 14:00
12. kolo Drava (K) – Borac PMP 05.11.2017. 14:00
13. kolo ČSK – Drava (K) 12.11.2017. 13:30
13. kolo Kraljevčan 38 – Mladost (D) 11.11.2017. 13:30
13. kolo Dubrava – Vidovčan 12.11.2017. 13:30
13. kolo Jadran – Mladost (I) 12.11.2017. 13:30
13. kolo Budućnost (P) – Omladinac (DS) 12.11.2017. 13:30
13. kolo Radnički – Dubravčan 12.11.2017. 13:30
13. kolo Jedinstvo (NSD) – Budućnost (M) 12.11.2017. 13:30
13. kolo Borac PMP – Croatia 12.11.2017. 13:30
14. kolo Drava (K) – Kraljevčan 38 19.11.2017. 13:30
14. kolo Mladost (D) – Dubrava 19.11.2017. 13:30
14. kolo Vidovčan – Jadran 19.11.2017. 13:30
14. kolo Mladost (I) – Budućnost (P) 19.11.2017. 13:30
14. kolo Omladinac (DS) – Radnički 19.11.2017. 13:30
14. kolo Dubravčan – Jedinstvo (NSD) 19.11.2017. 13:30
14. kolo Croatia – Budućnost (M) 19.11.2017. 13:30
14. kolo Borac PMP – ČSK 19.11.2017. 13:30
15. kolo Kraljevčan 38 – Borac PMP 25.11.2017. 13:30
15. kolo Dubrava – Drava (K) 26.11.2017. 13:30
15. kolo Jadran – Mladost (D) 26.11.2017. 13:30
15. kolo Budućnost (P) – Vidovčan 26.11.2017. 13:30
15. kolo Radnički – Mladost (I) 26.11.2017. 13:30
15. kolo Jedinstvo (NSD) – Omladinac (DS) 26.11.2017. 13:30
15. kolo Budućnost (M) – Dubravčan 26.11.2017. 13:30
15. kolo ČSK – Croatia 25.11.2017. 13:30
16. kolo Croatia – Dubravčan 11.04.2018. 17:00
16. kolo Budućnost (M) – Omladinac (DS) 16.05.2018. 17:00
16. kolo Jedinstvo (NSD) – Mladost (I) 11.04.2018. 17:00
16. kolo Radnički – Vidovčan 11.04.2018. 17:00
16. kolo Budućnost (P) – Mladost (D) 11.04.2018. 17:00
16. kolo Jadran – Drava (K) 11.04.2018. 17:00
16. kolo Kraljevčan 38 – ČSK 11.04.2018. 17:00
17. kolo Kraljevčan 38 – Croatia 02.05.2018. 17:00
17. kolo Mladost (I) – Budućnost (M) 01.05.2018. 10:00
17. kolo Vidovčan – Jedinstvo (NSD) 02.05.2018. 17:00
17. kolo Mladost (D) – Radnički 02.05.2018. 17:00
17. kolo Drava (K) – Budućnost (P) 02.05.2018. 17:00
17. kolo Borac PMP – Jadran 02.05.2018. 17:00
17. kolo Omladinac (DS) – Dubravčan 02.05.2018. 17:00
18. kolo Dubravčan – Mladost (I) 18.03.2018. 15:30
18. kolo Budućnost (M) – Vidovčan 31.05.2018. 17:30
18. kolo Jedinstvo (NSD) – Mladost (D) 18.03.2018. 15:30
18. kolo Radnički – Drava (K) 18.03.2018. 15:30
18. kolo Budućnost (P) – Borac PMP 18.03.2018. 15:30
18. kolo Jadran – ČSK 18.03.2018. 15:30
18. kolo Croatia – Omladinac (DS) 18.03.2018. 15:30
19. kolo Vidovčan – Dubravčan 25.03.2018. 16:30
19. kolo Mladost (D) – Budućnost (M) 25.03.2018. 16:30
19. kolo Drava (K) – Jedinstvo (NSD) 25.03.2018. 16:30
19. kolo Borac PMP – Radnički 25.03.2018. 16:30
19. kolo ČSK – Budućnost (P) 25.03.2018. 16:30
19. kolo Kraljevčan 38 – Jadran 24.03.2018. 15:30
19. kolo Mladost (I) – Omladinac (DS) 25.03.2018. 16:30
20. kolo Omladinac (DS) – Vidovčan 01.04.2018. 16:30
20. kolo Dubravčan – Mladost (D) 01.04.2018. 16:30
20. kolo Budućnost (M) – Drava (K) 01.04.2018. 16:30
20. kolo Jedinstvo (NSD) – Borac PMP 01.04.2018. 16:30
20. kolo Radnički – ČSK 01.04.2018. 16:30
20. kolo Budućnost (P) – Kraljevčan 38 01.04.2018. 16:30
20. kolo Croatia – Mladost (I) 01.04.2018. 16:30
21. kolo Mladost (D) – Omladinac (DS) 08.04.2018. 16:30
21. kolo Drava (K) – Dubravčan 08.04.2018. 16:30
21. kolo Borac PMP – Budućnost (M) 08.04.2018. 16:30
21. kolo ČSK – Jedinstvo (NSD) 08.04.2018. 16:30
21. kolo Kraljevčan 38 – Radnički 07.04.2018. 16:30
21. kolo Jadran – Croatia 08.04.2018. 16:30
21. kolo Vidovčan – Mladost (I) 08.04.2018. 16:30
22. kolo Mladost (I) – Mladost (D) 15.04.2018. 16:30
22. kolo Omladinac (DS) – Drava (K) 15.04.2018. 16:30
22. kolo Dubravčan – Borac PMP 15.04.2018. 16:30
22. kolo Budućnost (M) – ČSK 15.04.2018. 16:30
22. kolo Jedinstvo (NSD) – Kraljevčan 38 15.04.2018. 16:30
22. kolo Budućnost (P) – Jadran 15.04.2018. 16:30
22. kolo Croatia – Vidovčan 15.04.2018. 16:30
23. kolo Drava (K) – Mladost (I) 22.04.2018. 17:00
23. kolo Borac PMP – Omladinac (DS) 22.04.2018. 17:00
23. kolo ČSK – Dubravčan 22.04.2018. 17:00
23. kolo Kraljevčan 38 – Budućnost (M) 21.04.2018. 17:00
23. kolo Jadran – Radnički 22.04.2018. 17:00
23. kolo Budućnost (P) – Croatia 22.04.2018. 17:00
23. kolo Mladost (D) – Vidovčan 22.04.2018. 17:00
24. kolo Vidovčan – Drava (K) 29.04.2018. 17:00
24. kolo Mladost (I) – Borac PMP 29.04.2018. 17:00
24. kolo Omladinac (DS) – ČSK 29.04.2018. 17:00
24. kolo Dubravčan – Kraljevčan 38 29.04.2018. 17:00
24. kolo Jedinstvo (NSD) – Jadran 29.04.2018. 17:00
24. kolo Radnički – Budućnost (P) 29.04.2018. 17:00
24. kolo Croatia – Mladost (D) 29.04.2018. 17:00
25. kolo Borac PMP – Vidovčan 06.05.2018. 17:00
25. kolo ČSK – Mladost (I) 06.05.2018. 17:00
25. kolo Kraljevčan 38 – Omladinac (DS) 05.05.2018. 17:00
25. kolo Jadran – Budućnost (M) 06.05.2018. 17:00
25. kolo Budućnost (P) – Jedinstvo (NSD) 06.05.2018. 17:00
25. kolo Radnički – Croatia 06.05.2018. 17:00
25. kolo Drava (K) – Mladost (D) 06.05.2018. 17:00
26. kolo Mladost (D) – Borac PMP 13.05.2018. 18:00
26. kolo Vidovčan – ČSK 13.05.2018. 17:00
26. kolo Mladost (I) – Kraljevčan 38 13.05.2018. 17:00
26. kolo Dubravčan – Jadran 13.05.2018. 17:00
26. kolo Budućnost (M) – Budućnost (P) 13.05.2018. 17:00
26. kolo Jedinstvo (NSD) – Radnički 13.05.2018. 17:00
26. kolo Croatia – Drava (K) 13.05.2018. 17:00
27. kolo ČSK – Mladost (D) 20.05.2018. 17:00
27. kolo Kraljevčan 38 – Vidovčan 19.05.2018. 17:00
27. kolo Jadran – Omladinac (DS) 20.05.2018. 17:00
27. kolo Budućnost (P) – Dubravčan 20.05.2018. 17:00
27. kolo Radnički – Budućnost (M) 20.05.2018. 17:00
27. kolo Jedinstvo (NSD) – Croatia 20.05.2018. 17:00
27. kolo Borac PMP – Drava (K) 20.05.2018. 17:00
28. kolo Drava (K) – ČSK 27.05.2018. 17:30
28. kolo Mladost (D) – Kraljevčan 38 27.05.2018. 17:30
28. kolo Mladost (I) – Jadran 27.05.2018. 17:30
28. kolo Omladinac (DS) – Budućnost (P) 27.05.2018. 17:30
28. kolo Dubravčan – Radnički 27.05.2018. 17:30
28. kolo Budućnost (M) – Jedinstvo (NSD) 27.05.2018. 17:30
28. kolo Croatia – Borac PMP 27.05.2018. 17:30
29. kolo Kraljevčan 38 – Drava (K) 02.06.2018. 17:30
29. kolo Jadran – Vidovčan 03.06.2018. 17:30
29. kolo Budućnost (P) – Mladost (I) 03.06.2018. 17:30
29. kolo Radnički – Omladinac (DS) 03.06.2018. 17:30
29. kolo Jedinstvo (NSD) – Dubravčan 03.06.2018. 17:30
29. kolo Budućnost (M) – Croatia 03.06.2018. 17:30
29. kolo ČSK – Borac PMP 31.05.2018. 17:30
30. kolo Borac PMP – Kraljevčan 38 09.06.2018. 17:30
30. kolo Mladost (D) – Jadran 10.06.2018. 17:30
30. kolo Vidovčan – Budućnost (P) 10.06.2018. 17:30
30. kolo Mladost (I) – Radnički 10.06.2018. 17:30
30. kolo Omladinac (DS) – Jedinstvo (NSD) 10.06.2018. 17:30
30. kolo Dubravčan – Budućnost (M) 10.06.2018. 17:30
30. kolo Croatia – ČSK 10.06.2018. 17:30

NAJNOVIJE

FOTOGALERIJE