Veterani sjeverozapad 2021/22 – rezultati
Kolo | Utakmica | Datum i vrijeme | Rezultat |
---|---|---|---|
1. kolo | Jadran – Venera PMP | 05.09.2021. 10:00 | 3:2 |
1. kolo | Donji Koncovčak – Bratstvo (J) | 05.09.2021. 10:00 | 3:1 |
1. kolo | Dubravčan (GD) – Mura | 05.09.2021. 10:00 | 1:3 |
2. kolo | Venera PMP – Mura | 12.09.2021. 10:00 | 2:1 |
2. kolo | Bratstvo (J) – Dubravčan (GD) | 12.09.2021. 10:00 | 0:3 |
2. kolo | Jadran – Donji Koncovčak | 12.09.2021. 10:00 | 2:2 |
3. kolo | Mura – Bratstvo (J) | 19.09.2021. 10:00 | 6:2 |
3. kolo | Dubravčan (GD) – Jadran | 19.09.2021. 10:00 | 3:4 |
3. kolo | Donji Koncovčak – Venera PMP | 19.09.2021. 10:00 | 2:2 |
4. kolo | Jadran – Mura | 26.09.2021. 10:00 | 4:3 |
4. kolo | Venera PMP – Bratstvo (J) | 26.09.2021. 10:00 | 0:0 |
4. kolo | Donji Koncovčak – Dubravčan (GD) | 26.09.2021. 10:00 | 2:2 |
5. kolo | Mura – Donji Koncovčak | 03.10.2021. 10:00 | 3:0 |
5. kolo | Bratstvo (J) – Jadran | 03.10.2021. 10:00 | 0:3 |
5. kolo | Dubravčan (GD) – Venera PMP | 03.10.2021. 10:00 | 2:2 |
6. kolo | Venera PMP – Jadran | 10.10.2021. 10:00 | 2:8 |
6. kolo | Bratstvo (J) – Donji Koncovčak | 10.10.2021. 10:00 | 4:6 |
6. kolo | Mura – Dubravčan (GD) | 10.10.2021. 10:00 | 5:2 |
7. kolo | Mura – Venera PMP | 17.10.2021. 10:00 | 1:2 |
7. kolo | Dubravčan (GD) – Bratstvo (J) | 17.10.2021. 10:00 | 1:4 |
7. kolo | Donji Koncovčak – Jadran | 17.10.2021. 10:00 | 1:1 |
8. kolo | Bratstvo (J) – Mura | 24.10.2021. 10:00 | 0:11 |
8. kolo | Jadran – Dubravčan (GD) | 24.10.2021. 10:00 | 8:1 |
8. kolo | Venera PMP – Donji Koncovčak | 24.10.2021. 10:00 | 2:2 |
9. kolo | Mura – Jadran | 31.10.2021. 10:00 | 1:4 |
9. kolo | Bratstvo (J) – Venera PMP | 31.10.2021. 10:00 | 1:3 |
9. kolo | Dubravčan (GD) – Donji Koncovčak | 31.10.2021. 10:00 | 2:4 |
10. kolo | Donji Koncovčak – Mura | 07.11.2021. 10:00 | 2:4 |
10. kolo | Jadran – Bratstvo (J) | 07.11.2021. 10:00 | 3:0 |
10. kolo | Venera PMP – Dubravčan (GD) | 07.11.2021. 10:00 | 5:0 |
Hrvatske lige
1. HNL
1. HNLŽ U-15
1. HNLŽ U-17
2. HNL
2. HNLŽ Skupina A
2. HNLŽ Skupina B
3. HNL Sjever
4. Nogometna liga Čakovec – Varaždin
1. međimurska liga
Liga za prvaka i liga za ostanak
1. HNL
1. HNLŽ U-15
1. HNLŽ U-17
2. HNL
2. HNLŽ Skupina A
2. HNLŽ Skupina B
3. HNL Sjever
4. Nogometna liga Čakovec – Varaždin
1. međimurska liga
Liga za prvaka i liga za ostanak
Ostale međimurske lige (poredak) | ||
---|---|---|
Poredak | Rezultati | Najave |
I Međimurska liga | Rezultati | Najave |
II Međimurska liga – skupina A | Rezultati | Najave |
II Međimurska liga – skupina B | Rezultati | Najave |
III Međimurska liga | Rezultati | Najave |
Veterani – skupina A | Rezultati | Najave |
Veterani – skupina B | Rezultati | Najave |
Veterani sjeverozapad | Rezultati | Najave |