4. NL: Dinamo sedmicom otpratio Galeb, šest golova u mreži Preložana

U međimurskom derbiju Dinamo je u Domašincu do vrha napunio mrežu Galeba iz Oporovca. Na poluvremenu je bilo 2:0 golovima Srake i Malenovića, a u nastavku još pet golova u mreži. Pogađali su redom Mlinarić, Šegović, Krznar i dva puta Jakšić za visokih 7:0.

Mladost Komet je teško stradala u Vidovcu od novajlije Budućnosti. Na poluvremenu je 2:0 za domaće i kad je u 49. minuti pao treći gol sve je bilo gotovo. U porazu 6:1 jedini gol za igrače iz Preloga postigao je Vuk Admir.

U Cirkovljanu je već u 30. minuti bilo 0:3 za goste iz Kućana Donjeg. Domaćin uspijeva doći na 2:3 golovima Marija Novaka, međutim igrači Zelengaja postižu još jedan za konačnih 2:4.

Rezultati 2. kolo: Ivančica – Nedeljanec 4:0, Draškovec – Mladost (SM) 2:1,  Plitvica – Jalžabet 2:2, Dinamo (D) – Galeb 7:0, Naprijed – Zelengaj 2:4, Budućnost – Mladost Komet 6:1, Dubravka / Zagorac – Bednja 0:13.