Bjelovar nanio prvi poraz novom Premijer ligašu, rukometašima Čakovca

U posljednjem, 26. kolu 1. HRL Sjever, rukometaši Čakovca upisali su prvi poraz. Bolji od njih bio je domaći RK Bjelovar koji ih je pobijedio 34:31(18:15).

Domaći su bolje ušli u susret i u 6. minuti imaju već 4:0. Naši dečki nakon se toga pokušavaju približiti, međutim do poluvremena Bjelovar drži stalno razmak od 3-4 gola razlike.

U nastavku ista priča, s time da Bjelovarčani u nekim momentima imaju prednost i od 6 golova (29:23, 30:24). Do kraja susreta domaći rukometaši ne dozvoljavaju Čakovčanima da im se približe i upisuju pobjedu 34:31 kojom su se poravnali na tablici sa Siskom na drugom mjestu.

U domaćim redovima nezadrživi je bio Tin Baković koji je postigao 10 golova. Kod Čakovca najefikasniji je bio Tin Tompić koji je zabio 8 golova, a do njega su Petar Sklepić i Filip Goričanec s po 5 pogodaka.

Iako su upisali prvi poraz u zadnjem kolu, rukometaši Čakovca prohujali su kroz prvenstvo upisavši 24 pobjede, 1 remi i samo jedan poraz.

Slijedeće sezone pratit ćemo ih u Paket24 Premijer ligi.