Pobjeda Poleta u međimurskom derbiju, Varteks i Rudar remizirali

Odigrano je nepotpuno 23. kolo 3.NL Sjever nakon kojega vodeći Polet još ne zna za poraz.

U međimurskom derbiju s gostovanja iz Domašinca vraća se s punim plijenom, pobjedom 1:2. Svoju ekipu je u vodstvo u 41. minuti doveo Andrej Jurinić. U nastavku iz slobodnog udarca za Dinamo poravnava Filip Petak, a pobjedu Poletu donosi iskusni Leonard Mesarić u 81. minuti.

U derbiju kola u Varaždinu podjela bodova u utakmici bez golova. Moramo reći da je Rudar bio taj koji je imao prigode, no nažalost nije ih iskoristio.

Međimurje je poraženo u Virovitici 2:0 golovima iz prvog poluvremena, a strijelci za domaćina bili su Rengel i Sinjaković.

Pitomača je kod kuće pobijedila Podravinu 3:1, a posljednji susret ovog kola igra se sutra u 17:0 sati kada Koprivnica ugošćuje Graničar iz Kotoribe.