KARATE EURO CUP AUSTRIJA: Međimurci osvojili dvije bronce

Karate Salzburg

Na nedavno održanom Eurocupu u ZELL AM See kraj Salzburga na kojem je nastupilo preko 1000 natjecatelja iz 19 zemalja, Međimurci su dali doprinos tom kvalitetnom turniru sa tri natjecatelja te osvojili dvije bronce.

Lovro Rozman je nastupio u poluteškoj kategoriji kadeta i stigao do 5 mjesta-izgubivši za broncu.

Tibor Kovačić u uzrastu kadeta nakon teških mečeva i samo jednim izgubljenim mečom stigao je do bronce.

Dominik Murković bio je jedan od najatraktivnjih boraca na tuniru radivši puno nožnih tehnika u glavu. Također kao i Tibor u uzrastu kadeta polusrednja kategorija osvojio je broncu sa jednim izgubljenim mečom.

Na tom putu prema odličjima natjecatelje je vodio trener Kristijan LesjakTrener Kristijan dobio je povjerenje krovnog saveza Hrvatskog karate saveza koji mu pruža priliku da na skorom održavanju Svjetskog kupa u Umagu polaže za WKF licencu (licenca sa kojom može službeno pratiti natjecatelje a i članove reprenzentacije na svim velikim sportskim događanjima kao što je Europsko prvenstvo, Svjetsko prvenstvo…)