VODEĆI STRIJELAC: Prvi nastup Vizingera za U-21 reprezentaciju

Vodeći strijelac Prve lige Telekom Slovenije, Dario Vizinger jučer je upisao debitantski nastup za reprezentaciju Hrvatske do 21 godine starosti.

Hrvatski nogometni reprezentativci do 21 godine starosti uvjerljivo su pobijedili vršnjake iz Mađarske s 4:1 u prijateljskom susretu. Vizinger je u igru ušao u 46. minuti umjesto Sandra Kulenovića, a igrao je na poziciji napadača.

Sandro Kulenović prvi je načeo Mađare golom u devetoj minuti, no na odmor se otišlo uz 1:1 jer je Bence Biro pogodio hrvatsku mrežu u 41. minuti.

Ali, u nastavku je Hrvatska dominaciju pretvorila i u visoku pobjedu. Neven Đurasek je u 59. postigao gol za 2:1, Ivan Posavec je u 71. povećao na 3:1, dok je u 81. minuti Soldo postavio konačnih 4:1 za Hrvatsku U-21.

Jučerašnjim nastupom stigao je do 16 nastupa za mlade reprezentativne selekcije.

Podsjećamo, reprezentacija Hrvatske pripreme za susret s Mađarskom i San Marinom odradila je u Čakovcu na stadionu SRC Mladost. (Nikola Lukman)