Međimurske nogometne lige: Susjedski derbi Draškovec-Naprijed

nogomet

NAJAVA 24.KOLA MNL

U nastavku donosimo najavu susreta međimurskih nogometnih liga kroz vikend.

I. MEĐIMURSKA LIGA

24. kolo

Subota:

Centrometal – Podturen, Škrobar, B. Križarić, Felker, Talan u Trnovcu, Polet (P) – Hodošan, D. Aldić, Bacinger, Zobec, Šoltić.

Ove subote igraju se susreti u Trnovcu, gdje je domaćin Centrometal te u Pribislavcu gdje Polet dočekuje Hodošan.

Nedjelja:

Kraljevčan 38 – Bratstvo (J) Fleten, Sukanec, Vlahek, Ma. Horvat, Jedinstvo (GM) – Sloboda (S) Filipić, Čurila, Hrustek, S. Novak, BSK – Trnava Velđi, Mihalić, Cvetko, Križarić, Sloga (Š) – Dinamo (P) Dumančić, Zobec, Mihoci, Bacinger, Spartak – Mladost (SM) Srnec, Tuksar, Sokač, I. Kovač, Galeb – Graničar (K) Bubek, Bacinger, Jakovljev, Mi. Horvat.

Utakmice se igraju s početkom u 17 sati.

Derbi kola igraju Sloga i Dinamo, a vrlo zanimljivo će biti u Donjem Kraljevcu i Gornjem Mihaljevcu.

II. MEĐIMURSKA LIGA – skupina A

24. kolo

Drava (K) – Borac (DH) Filipčić, Ma. Horvat, Marciuš, Drvenkar, Mladost (D) – Croatia I. Žganec, Kedmenec, F. Novak, Modlic, Mladost (I) – Borac PMP Do. Horvat Vlahek, Vlah, Kovačić, Dubravčan – Drava (DM) Đurđek, Vuk, Šegović, Posedi, ČSK – Radnički D. Aldić, Balić. Pintarić, Z. Novak, Vidovčan – Omladinac (DS) Klobučarić, L. Baksa, Dežđek, Hajdinjak, Budućnost (P) – Jadran D. Novak, Kantoci, Hrušoci, Sokač, Draškovec-Geothermae – Naprijed Klarić, I. Horvat, Šupljika, Toplek.

Utakmice se igraju u nedjelju s početkom u 17 sati.

Derbi začelja igraju Drava (K) i Borac (DH), a susjedski derbi Draškovec-Geothermae i Naprijed.

II. MEĐIMURSKA LIGA – skupina B

24. kolo

Subota:

Sokol – Mura Dumančić, Hrustek, Šegović Da. Jambrović, Plavi (Pek.) – Venera PMP Hergotić, Sokač, Podvezanec, Đuranec.

Ove subote, očekuju nas utakmice u Vratišincu i Peklenici.

Nedjelja:

Hajduk (B) – Strahoninec D. Mesarić, Bašek, Fažon, Brezovački, Omladinac (M) – Bratstvo (SV) P. Kolarić, Paman, Mesarić, Pobjeda – Sloboda (M) Juračić, Korunek, Majetić, Puklavec, Trnovec – Donji Koncovčak Graf, Martinović, Vlahek Budućnost (M) – Jedinstvo (NSD) Toplišnjak, Čeke, J. Horvat, Sabol, Mali Mihaljevec – Hajduk (Š) Koprivec, R. Novak, Radek.

Utakmice se igraju s početkom u 17 sati.

Derbi susret igraju Hajduk (B) i Strahoninec, dok vodeći Trnovec ugošćuje Donji Koncovčak.

III.  MEĐIMURSKA LIGA  

20. kolo

Subota:

Vučetinec – Otok D. Mesarić, D. Novak, Fodor, Korunić, Bratstvo (P) – Međimurje-Čakovec Rodrigue, Bašek, Kantoci, Mesarić.

Vučetinec je veliki favorit protiv Otoka, dok Čakovčani gostuju u Preseki.

Nedjelja:  

Zasadbreg 77 – Graničar (N) Rodrigue, Kopasić, Dinamo (Ž) – Zebanec 1986 Tomašić, Kukovec, Podvezanec, Đuranec, Torpedo – Dubrava Hergotić, Borko, Mladost (S) – Napredak Sanjković, Perko.

Parag je slobodan.

Utakmice se igraju s početkom u 17 sati.

Zasadbreg 77 ne bi smio imati većih problema sa Graničarom, dok se još igra u Žiškovcu, Križovcu i Selnici.

 

Ostavi komentar