Održano klupsko natjecanje Čakovečkog plivačkog kluba

Čakovečki plivački klub klupsko natjecanje

U subotu, 20. svibnja., na gradskim bazenima u Čakovcu, Čakovečki plivački klub organizirao je tradicionalno klupsko natjecanje.

Na natjecanju su nastupila 83 člana ČPK-a, od najmlađih do najstarijih uzrasta.

Natjecatelji su bili podijeljeni u šest kategorija: kategorija A (rođeni 2003. i stariji), kategorija B (rođeni 2004./05.), kategorija C (rođeni 2006.), kategorija D (rođeni 2007.), kategorija E (rođeni 2008.) i kategorija F (rođeni 2009. i mlađi).

Plivalo se u disciplinama leptir, leđno, prsno i slobodno. Najbolja tri plivača i plivačice u svakoj disciplini i kategoriji su nagrađeni prigodnim medaljama, a svi natjecatelji su primili medalje za sudjelovanje.

(dg)         

Rezultati:

25m LEPTIR – Ž

KATEGORIJA D  2007. – Ž

r.b. Prezime i ime rezultat
1. FURDI MERI 07 17,91
2. PUKLAVEC SARA 07 19,73
2. TRUPKOVIĆ LUCIJA 07 19,73
3. ŠAMARIJA EMA 07 21,77
4. NOVAK JESSICA E. 07 27,91

 

25m LEPTIR – M

KATEGORIJA E  2008.

r.b. Prezime i ime rezultat
1. BELIGA MARIO 08 18,94

 

KATEGORIJA D  2007.

r.b. Prezime i ime rezultat
1. DUKIĆ DOMINIK 07 19,38
2. JANČI TIN 07 21,68
3. RADEK ROKO 07 23,68
4. BAŠEK LUKA 07 27,66

 

50m LEPTIR – Ž

KATEGORIJA C 2006. – Ž

r.b. Prezime i ime Rezultat
1. HORVAT MARTA 06 40,22
2. SLAVIČEK JANA 06 40,70
3. KOLARIĆ VIDA 06 45,04
4. HORVAT DORA 06 55,72
5. TUŠEK ANJA 06 57,79

 

KATEGORIJA B 2004./05. – Ž

r.b. Prezime i ime Rezultat
1. EREIZ HANNAH 05 34,00
2. MEDVED EMA 05 34,07
3. POŽGAJ GLORIA 05 35,77
4. PINTARIĆ VITA 04 35,79

 

50m LEPTIR – M

KATEGORIJA C 2006. – M

r.b. Prezime i ime Rezultat
1. TROPŠA MATIJA 06 38,46
2. BIČAK BORNA 06 43,04
3. BODULICA GAŠPAR 06 46,09

 

KATEGORIJA B 2004./05. – M

r.b. Prezime i ime Rezultat
1. KOVAČEC FRAN 04 37,63
2. FURDI SVEN 05 39,21

 

KATEGORIJA A 2003. i  stariji – M

r.b. Prezime i ime Rezultat
1. ŠINJORI ADAM 03 29,02
2. FURDI TIN 02 29,46
3. KARLOVČEC DAVID 01 35,08
4. CVJETIĆANIN FILIP 03 38,21

 

25m LEĐNO – Ž

KATEGORIJA F  2009. – Ž

r.b. Prezime i ime Rezultat
1. PINTARIĆ LANA 09 24,84
2. TRSTENJAK ASIJA 09 38,70

 

KATEGORIJA E  2008. – Ž

r.b. Prezime i ime Rezultat
1. ABRAMOVIĆ ELENA 08 29,69
2. BAJKOVEC NIKA 08 31,73
3. PINTARIĆ ZOJA 08 32,47
4. NOVAK STELA 08 33,16
5. MESARIĆ HANA 08 35,36

 

25m LEĐNO – M

KATEGORIJA G 2010. i mlađi – M

r.b. Prezime i ime rezultat
1. DODLEK VIKTOR 10 24,70
2. KOLARIĆ DAVID 10 30,42
3. GOLUB MARTIN 10 32,36
4. SAMBOLEK ANDRO 10 34,20
5. JEĐUT OLEG 10 34,78
6. PODOBNIK MARTIN 10 38,44

 

KATEGORIJA F 2009. – M

r.b. Prezime i ime rezultat
1. GORIČANEC EMIL 09 26,91
2. TONKOVIĆ MIHAEL 09 29,62
3. NOVAK MATIJA 09 31,88
4. DOBRANIĆ FRAN 09 33,18
5. KOVAČIĆ ARIEN 09 34,15

 

KATEGORIJA E  2008. – M

r.b. Prezime i ime rezultat
1. BELIGA MARIO 08 20,49
2. KRIŠTOFIĆ LOVRO 08 25,02
3. CIMBOLA BORNA 08 29,80
4. PETROVIĆ ROKO 08 30,69
5. NOVAK IVAN 08 31,02
6. HORVAT BORNA 08 32,20
7. DOKLEJA DAVID 08 33,09
8. GANZER ARIAN 08 35,88

 

50m LEĐNO – Ž

KATEGORIJA D 2007. – Ž

r.b. Prezime i ime rezultat
1. FURDI MERI 07 42,77
2. TRUPKOVIĆ LUCIJA 07 43,14
3. PUKLAVEC SARA 07 43,44
4. ŠAMARIJA EMA 07 45,98
5. NOVAK JESSICA E. 07 51,20
6. ŠKVORC ENA 07 57,64
7. POLANEC LANA 07 1:00,63

 

KATEGORIJA C 2006. – Ž

r.b. Prezime i ime Rezultat
1. HORVAT MARTA 06 40,02
2. SLAVIČEK JANA 06 41,43
3. KOLARIĆ VIDA 06 43,06
4. HORVAT DORA 06 48,66
5. TUŠEK ANJA 06 51,45
6. RADIKOVIĆ MIRTA 06 1:03,65

 

KATEGORIJA B 2005. – Ž

r.b. Prezime i ime Rezultat
1. EREIZ HANNAH 05 33,01
2. MEDVED EMA 05 34,23
3. POŽGAJ GLORIA 05 36,31

 

KATEGORIJA A 2004. i  stariji – Ž

r.b. Prezime i ime rezultat
1. PINTARIĆ VITA 04 36,87
2. POSAVEC MARTA 04 37,31
3. POLANEC ANA 99 43,02
4. ĐUD TONKA 04 45,72

 

50m LEĐNO – M

KATEGORIJA D 2007. – M

r.b. Prezime i ime rezultat
1. DUKIĆ DOMINIK 07 45,10
2. JANČI TIN 07 48,28
3. RADEK ROKO 07 49,32
4. BAŠEK LUKA 07 51,80
5. MARCIUŠ ORLANDO 07 55,24
6. KOVAČIĆ ILAN 07 1:07,27

 

KATEGORIJA C 2006. – M

r.b. Prezime i ime Rezultat
1. TROPŠA MATIJA 06 39,60
2. BIČAK BORNA 06 40,53
3. BODULICA GAŠPAR 06 44,71
4. NOVAK ANTONIO 06 56,19
5. TRSTENJAK IVOR 06 57,23
6. VURUŠIĆ BRUNO 06 58,33
7. VOLF VANJA 06 1:00,63
8. ZDOLEC KARLO 06 1:03,54

 

KATEGORIJA B 2004./05. – M

r.b. Prezime i ime rezultat
1. FURDI SVEN 05 37,80
2. KOVAČEC FRAN 04 39,52
3. ŠALAMON RAJAN 04 44,59
4. DOKLEJA IVAN 05 51,80
5. MEZNARIĆ FLORIJAN 04 52,08

 

KATEGORIJA A 2003. i  stariji – M

r.b. Prezime i ime rezultat
1. FURDI TIN 02 31,03
2. ŠINJORI ADAM 03 31,51
3. ŠPRAJC LOVRO 00 36,12
4. KARLOVČEC DAVID 01 36,74
5. CVJETIĆANIN FILIP 03 38,00
6. GRABAR DOMINIK 99 38,59


25m PRSNO – Ž

KATEGORIJA E 2008. – Ž

r.b. Prezime i ime rezultat
1. PINTARIĆ LANA 09 35,07
2. PINTARIĆ ZOJA 08 42,93

 

25m PRSNO – M

KATEGORIJA E 2008. – M

r.b. Prezime i ime rezultat
1. BELIGA MARIO 08 25,04
2. ZADRAVEC JOSIP 08 27,77
3. DODLEK VIKTOR 10 31,06

 

50m PRSNO – Ž

KATEGORIJA D 2007. – Ž

r.b. Prezime i ime rezultat
1. FURDI MERI 07 51,13
2. PUKLAVEC SARA 07 53,32
3. TRUPKOVIĆ LUCIJA 07 54,09
4. ŠAMARIJA EMA 07 56,11
5. NOVAK JESSICA E. 07 1:01,76
6. POLANEC LANA 07 1:05,01
7. ŠKVORC ENA 07 1:06,97

 

KATEGORIJA C 2006. – Ž

r.b. Prezime i ime rezultat
1. HORVAT MARTA 06 45,99
2. SLAVIČEK JANA 06 48,80
3. KOLARIĆ VIDA 06 51,45
4. HORVAT DORA 06 52,08
5. TUŠEK ANJA 06 59,66
6. FLINČEC ISABELA 06 1:14,98

 

KATEGORIJA B 2005. – Ž

r.b. Prezime i ime rezultat
1. MEDVED EMA 05 40,88
2. POŽGAJ GLORIA 05 44,16
3. EREIZ HANNAH 05 44,78

 

KATEGORIJA A 2004. i  stariji – Ž

r.b. Prezime i ime rezultat
1. PINTARIĆ VITA 04 42,97
2. MILLER HANA 04 47,58
3. BENC MIRJAM 04 50,03
4. ŠMITRAN MIRTA 02 55,54

 

50m PRSNO – M

KATEGORIJA D 2007. – M

r.b. Prezime i ime rezultat
1. DUKIĆ DOMINIK 07 54,88
2. JANČI TIN 07 57,33
3. RADEK ROKO 07 58,23
4. BAŠEK LUKA 07 1:06,57
5. MARCIUŠ ORLANDO 07 1:07,51

 

KATEGORIJA C 2006. – M

r.b. Prezime i ime rezultat
1. BIČAK BORNA 06 47,04
2. TROPŠA MATIJA 06 47,90
3. BODULICA GAŠPAR 06 48,50
4. NOVAK ANTONIO 06 1:04,07
5. TRSTENJAK IVOR 06 1:04,71

 

KATEGORIJA B 2004./05. – M

r.b. Prezime i ime rezultat
1. KOVAČEC FRAN 04 43,75
2. FURDI SVEN 05 49,84
3. PILAJ DANIEL 05 58,98

 

KATEGORIJA A 2003. i  stariji – M

r.b. Prezime i ime rezultat
1. ŠINJORI ADAM 03 36,59
2. FURDI TIN 02 36,73
3. BAŠEK KARLO 02 42,69
4. BALENT JURICA 03 45,05
5. CVJETIĆANIN FILIP 03 53,33

 

25m SLOBODNO – Ž

KATEGORIJA F 2009. – Ž

r.b. Prezime i ime rezultat
1. PINTARIĆ LANA 09 22,71
2. TRSTENJAK ASIJA 09 32,76

 

KATEGORIJA E 2008. – Ž

r.b. Prezime i ime rezultat
1. NOVAK STELA 08 30,33
2. PINTARIĆ ZOJA 08 31,22
3. ABRAMOVIĆ ELENA 08 34,30
4. MESARIĆ HANA 08 35,26
5. BAJKOVEC NIKA 08 39,11

 

25m SLOBODNO – M

KATEGORIJA G 2010. i mlađi – M

r.b. Prezime i ime rezultat
1. DODLEK VIKTOR 10 23,41
2. SAMBOLEK ANDRO 10 28,11
3. JEĐUT OLEG 10 28,28
4. KOLARIĆ DAVID 10 29,41
5. GOLUB MARTIN 10 30,78
6. PODOBNIK MARTIN 10 35,43

 

KATEGORIJA F 2009. – M

r.b. Prezime i ime rezultat
1. GORIČANEC EMIL 09 21,98
2. TONKOVIĆ MIHAEL 09 33,22
3. KOVAČIĆ ARIEN 09 33,95
4. NOVAK MATIJA 09 34,06
5. DOBRANIĆ FRAN 09 43,66

 

KATEGORIJA E 2008. – M

r.b. Prezime i ime rezultat
1. BELIGA MARIO 08 17,78
2. CIMBOLA BORNA 08 25,01
3. ZADRAVEC JOSIP 08 26,02
4. KRIŠTOFIĆ LOVRO 08 26,26
5. PETROVIĆ ROKO 08 28,76
6. DOKLEJA DAVID 08 30,69
7. NOVAK IVAN 08 31,01
8. GANZER ARIAN 08 34,10
9. HORVAT BORNA 08 40,93


50m SLOBODNO – Ž

KATEGORIJA D 2007. – Ž

r.b. Prezime i ime rezultat
1. FURDI MERI 07 36,45
2. TRUPKOVIĆ LUCIJA 07 38,00
3. PUKLAVEC SARA 07 40,39
4. ŠAMARIJA EMA 07 42,46
5. NOVAK JESSICA E. 07 43,09
6. ŠKVORC ENA 07 52,91
7. POLANEC LANA 07 55,17

 

KATEGORIJA C 2006. – Ž

r.b. Prezime i ime rezultat
1. HORVAT MARTA 06 36,15
2. SLAVIČEK JANA 06 37,01
3. KOLARIĆ VIDA 06 38,08
4. HORVAT DORA 06 41,60
5. TUŠEK ANJA 06 49,60
6. GAL ANAMARIJA 06 52,43
7. RADIKOVIĆ MIRTA 06 58,08
8. HORVAT HANA 06 58,12
9. FLINČEC ISABELA 06 1:01,37

 

KATEGORIJA B 2005. – Ž

r.b. Prezime i ime rezultat
1. EREIZ HANNAH 05 30,52
2. MEDVED EMA 05 31,00
3. POŽGAJ GLORIA 05 32,32
4. MUJEZINOVIĆ IDA 05 36,54
5. GALINA MARTA 05 53,71

 

KATEGORIJA A 2004. i stariji – Ž

r.b. Prezime i ime Rezultat
1. PINTARIĆ VITA 04 34,22
2. POLANEC ANA 99 35,33
3. POSAVEC MARTA 04 38,30
4. BENC MIRJAM 04 41,98
5. ĐUD TONKA 04 44,27


50m SLOBODNO – M

KATEGORIJA D 2007. – M

r.b. Prezime i ime rezultat
1. DUKIĆ DOMINIK 07 39,71
2. RADEK ROKO 07 42,82
3. JANČI TIN 07 45,93
4. BAŠEK LUKA 07 48,84
5. MARCIUŠ ORLANDO 07 50,60
6. KOVAČIĆ ILAN 07 1:05,87

 

KATEGORIJA C 2006. – M

r.b. Prezime i ime rezultat
1. BIČAK BORNA 06 35,80
2. TROPŠA MATIJA 06 37,00
3. BODULICA GAŠPAR 06 38,95
4. VURUŠIĆ BRUNO 06 48,68
5. NOVAK ANTONIO 06 56,83
6. VOLF VANJA 06 1:01,40
7. TRSTENJAK IVOR 06 1:04,28
8. ZDOLEC KARLO 06 1:14,84

 

KATEGORIJA B 2004./05. – M

r.b. Prezime i ime rezultat
1. FURDI SVEN 05 32,79
2. KOVAČEC FRAN 04 33,87
3. NOVAK ZAHAR 04 40,39
4. ŠALAMON RAJAN 04 40,98
5. MEZNARIĆ FLORIJAN 04 42,05
6. DOKLEJA IVAN 05 48,71
7. JURKIJEVIĆ MAKSIM 04 48,93
8. PILAJ DANIEL 05 50,09

 

KATEGORIJA A 2003. i  stariji – M

r.b. Prezime i ime rezultat
1. FURDI TIN 02 25,95
2. ŠINJORI ADAM 03 28,34
3. ŠPRAJC LOVRO 00 29,38
4. GRABAR DOMINIK 99 31,58
5. CVJETIĆANIN FILIP 03 33,05
6. BALENT JURICA 03 33,11
7. KARLOVČEC DAVID 01 33,57
8. BAŠEK KARLO 02 33,95

 

Ostavi komentar