14.7 C
Čakovec
Utorak, listopad 22, 2019

Početnici skupina A – rezultati

Kolo Utakmica Datum i vrijeme Rezultat
1. kolo Naprijed – Nogometaš 13 03.09.2016. 00:00 1:4
1. kolo Međimurje – D. Kraljevec i Goričan 03.09.2016. 00:00 12:0
1. kolo Mladost (SM) – Sloga (Č) 03.09.2016. 00:00 0:10
1. kolo Graničar/Vidovčan – Dinamo/Zelenko 03.09.2016. 00:00 1:3
1. kolo Mladost Komet – Op. Mala Subotica 03.09.2016. 00:00 4:1
2. kolo Nogometaš 13 – Op. Mala Subotica 10.09.2016. 00:00 0:4
2. kolo D. Kraljevec i Goričan – Mladost (SM) 10.09.2016. 00:00 3:7
2. kolo Sloga (Č) – Graničar/Vidovčan 10.09.2016. 00:00 9:3
2. kolo Dinamo/Zelenko – Mladost Komet 10.09.2016. 00:00 1:3
2. kolo Naprijed – Međimurje 10.09.2016. 00:00 0:12
3. kolo Op. Mala Subotica – Dinamo/Zelenko 17.09.2016. 00:00 1:1
3. kolo Mladost (SM) – Naprijed 17.09.2016. 00:00 2:3
3. kolo Graničar/Vidovčan – D. Kraljevec i Goričan 17.09.2016. 00:00 3:0
3. kolo Mladost Komet – Sloga (Č) 17.09.2016. 00:00 4:2
3. kolo Međimurje – Nogometaš 13 17.09.2016. 00:00 19:0
4. kolo Naprijed – Graničar/Vidovčan 24.09.2016. 00:00 1:1
4. kolo D. Kraljevec i Goričan – Mladost Komet 24.09.2016. 00:00 0:12
4. kolo Sloga (Č) – Op. Mala Subotica 24.09.2016. 00:00 4:0
4. kolo Nogometaš 13 – Dinamo/Zelenko 24.09.2016. 00:00 0:6
4. kolo Međimurje – Mladost (SM) 24.09.2016. 00:00 6:1
5. kolo Graničar/Vidovčan – Međimurje 01.10.2016. 00:00 0:7
5. kolo Mladost Komet – Naprijed 01.10.2016. 00:00 5:0
5. kolo Op. Mala Subotica – D. Kraljevec i Goričan 01.10.2016. 00:00 5:0
5. kolo Dinamo/Zelenko – Sloga (Č) 01.10.2016. 00:00 0:3
5. kolo Mladost (SM) – Nogometaš 13 01.10.2016. 00:00 4:0
6. kolo Međimurje – Mladost Komet 08.10.2016. 00:00 3:2
6. kolo Naprijed – Op. Mala Subotica 08.10.2016. 00:00 0:5
6. kolo D. Kraljevec i Goričan – Dinamo/Zelenko 08.10.2016. 00:00 0:8
6. kolo Nogometaš 13 – Sloga (Č) 08.10.2016. 00:00 0:16
6. kolo Mladost (SM) – Graničar/Vidovčan 08.10.2016. 00:00 1:3
7. kolo Mladost Komet – Mladost (SM) 15.10.2016. 00:00 9:4
7. kolo Op. Mala Subotica – Međimurje 15.10.2016. 00:00 2:2
7. kolo Dinamo/Zelenko – Naprijed 15.10.2016. 00:00 5:1
7. kolo Sloga (Č) – D. Kraljevec i Goričan 15.10.2016. 00:00 12:1
7. kolo Graničar/Vidovčan – Nogometaš 13 15.10.2016. 00:00 11:0
8. kolo Mladost (SM) – Op. Mala Subotica 22.10.2016. 00:00 1:3
8. kolo Međimurje – Dinamo/Zelenko 22.10.2016. 00:00 5:0
8. kolo Naprijed – Sloga (Č) 22.10.2016. 00:00 0:7
8. kolo Nogometaš 13 – D. Kraljevec i Goričan 22.10.2016. 00:00 2:1
8. kolo Graničar/Vidovčan – Mladost Komet 22.10.2016. 00:00 3:5
9. kolo Op. Mala Subotica – Graničar/Vidovčan 29.10.2016. 00:00 4:1
9. kolo Dinamo/Zelenko – Mladost (SM) 29.10.2016. 00:00 3:5
9. kolo Sloga (Č) – Međimurje 29.10.2016. 00:00 0:2
9. kolo D. Kraljevec i Goričan – Naprijed 29.10.2016. 00:00 1:1
9. kolo Mladost Komet – Nogometaš 13 29.10.2016. 00:00 7:2
10. kolo Nogometaš 13 – Naprijed 25.03.2017. 10:00 1:5
10. kolo D. Kraljevec i Goričan – Međimurje 25.03.2017. 10:00 1:16
10. kolo Sloga (Č) – Mladost (SM) 25.03.2017. 10:00 8:0
10. kolo Dinamo/Zelenko – Graničar/Vidovčan 25.03.2017. 10:00 3:1
10. kolo Op. Mala Subotica – Mladost Komet 25.03.2017. 10:00 0:6
11. kolo Op. Mala Subotica – Nogometaš 13 01.04.2017. 10:00 12:1
11. kolo Mladost (SM) – D. Kraljevec i Goričan 01.04.2017. 10:00 6:1
11. kolo Graničar/Vidovčan – Sloga (Č) 01.04.2017. 10:00 0:6
11. kolo Mladost Komet – Dinamo/Zelenko 01.04.2017. 10:00 7:3
11. kolo Međimurje – Naprijed 01.04.2017. 10:00 10:2
12. kolo Dinamo/Zelenko – Op. Mala Subotica 08.04.2017. 10:00 0:5
12. kolo Naprijed – Mladost (SM) 08.04.2017. 10:00 2:5
12. kolo D. Kraljevec i Goričan – Graničar/Vidovčan 08.04.2017. 10:00 1:5
12. kolo Sloga (Č) – Mladost Komet 08.04.2017. 10:00 2:3
12. kolo Nogometaš 13 – Međimurje 08.04.2017. 10:00 0:17
13. kolo Graničar/Vidovčan – Naprijed 15.04.2017. 10:00 3:1
13. kolo Mladost Komet – D. Kraljevec i Goričan 15.04.2017. 10:00 7:1
13. kolo Op. Mala Subotica – Sloga (Č) 15.04.2017. 10:00 1:6
13. kolo Dinamo/Zelenko – Nogometaš 13 15.04.2017. 10:00 7:1
13. kolo Mladost (SM) – Međimurje 15.04.2017. 10:00 1:14
14. kolo Međimurje – Graničar/Vidovčan 22.04.2017. 10:00 8:0
14. kolo Naprijed – Mladost Komet 22.04.2017. 10:00 0:5
14. kolo D. Kraljevec i Goričan – Op. Mala Subotica 22.04.2017. 10:00 1:3
14. kolo Sloga (Č) – Dinamo/Zelenko 22.04.2017. 10:00 7:1
14. kolo Nogometaš 13 – Mladost (SM) 22.04.2017. 10:00 1:3
15. kolo Mladost Komet – Međimurje 29.04.2017. 10:00 2:7
15. kolo Op. Mala Subotica – Naprijed 29.04.2017. 10:00 5:0
15. kolo Dinamo/Zelenko – D. Kraljevec i Goričan 29.04.2017. 10:00 3:2
15. kolo Sloga (Č) – Nogometaš 13 29.04.2017. 10:00 11:0
15. kolo Graničar/Vidovčan – Mladost (SM) 29.04.2017. 10:00 5:1
16. kolo Mladost (SM) – Mladost Komet 06.05.2017. 10:00 0:11
16. kolo Međimurje – Op. Mala Subotica 06.05.2017. 10:00 3:0
16. kolo Naprijed – Dinamo/Zelenko 06.05.2017. 10:00 0:4
16. kolo D. Kraljevec i Goričan – Sloga (Č) 06.05.2017. 10:00 0:8
16. kolo Nogometaš 13 – Graničar/Vidovčan 06.05.2017. 10:00 2:2
17. kolo Op. Mala Subotica – Mladost (SM) 13.05.2017. 10:00 7:0
17. kolo Dinamo/Zelenko – Međimurje 13.05.2017. 10:00 2:7
17. kolo Sloga (Č) – Naprijed 13.05.2017. 10:00 12:0
17. kolo D. Kraljevec i Goričan – Nogometaš 13 13.05.2017. 10:00 4:2
17. kolo Mladost Komet – Graničar/Vidovčan 13.05.2017. 10:00 5:0
18. kolo Graničar/Vidovčan – Op. Mala Subotica 20.05.2017. 10:00 1:5
18. kolo Mladost (SM) – Dinamo/Zelenko 20.05.2017. 10:00 3:2
18. kolo Međimurje – Sloga (Č) 20.05.2017. 10:00 1:1
18. kolo Naprijed – D. Kraljevec i Goričan 20.05.2017. 10:00 3:3
18. kolo Nogometaš 13 – Mladost Komet 20.05.2017. 10:00 0:15

NAJNOVIJE

FOTOGALERIJE