Međimurske lige: Gosti uspješni u toploj jesenskoj suboti

U nastavku, donosimo rezultate subotnjih utakmica i najavu nedjeljnih susreta međimurskih nogometnih liga ovog vikenda.

  1. MEĐIMURSKA LIGA

Subota:

Podturen – Graničar (K) 1-3, Hodošan – Jedinstvo (GM) 1-0, Centrometal – Kraljevčan 38

1-1

Kraljevčan 38 odnio bod iz Macinca, a Graničar (K) sva tri iz Podturna. Jedinstvo (GM) se nije baš lako predalo u Hodošanu.

Nedjelja:

Bratstvo (J) – Spartak D. Aldić, Balić, V. Baksa, Mesarić, Trnava – Galeb P. Kolarić, Bacinger, Jakovljev, Modlic, BSK – Dubravčan Klarić, D. Novak, I. Žganec, Kovač, Sloga (Š) – Trnovec Klobučarić, B. Križarić, Čurila, Kopasić, Naprijed – Polet (P) Škrobar, Ž. Novak, Vlah, Sokač.

Utakmice se igraju s početkom u 15 sati.

2. MEĐIMURSKA LIGA – skupina A

Jadran – Vidovčan D. Mesarić, M. Mesarić, J. Horvat, Đuranec, Croatia – Drava (DM) Do. Horvat, Šupljika, Čeke, Vuk, ČSK – Borac (DH) Šegović, R.Kolarić, Slaviček, Hozjak, Radnički – Mladost (D) Rodrigue, Vuk, R. Novak, Novaković, Omladinac (DS) – Mladost (I) Graf, Felker, A. Kukovec, Puklavec, Draškovec-Geothermae – Međimurje-Čakovec Hergotić, Ma. Horvat, Grgić, Talan, Borac PMP – Budućnost (P) Juračić, Hrustek ; Podgorelec.

Bratstvo (P) je slobodno.

Utakmice se igraju u nedjelju s početkom u 15 sati.

2. MEĐIMURSKA LIGA – skupina B

Subota:

Hajduk (B) – Plavi 2-1, Bratstvo (SV) – Mura 2-0, Vučetinec – Budućnost (M) 1-4

Budućnost (M) je visoko porazila domaćina u Vučetincu. Bratstvo (SV) i Hajduk (B) ostvarili sigurne domaće pobjede.

Nedjelja:

Omladinac (M) – Pobjeda Filipčić, Kočila, F. Novak, Borko, Zasadbreg 77 – Sloboda (S) G.Žganec, Hrušoci, Pintarić, Hajdinjak, Mali Mihaljevec – Donji Koncovčak Zobec, Bašek, Marciuš, S. Novak, Sloboda (M) – Venera PMP Đurđek, Kedmenec, Vlahek, Mezga, Strahoninec – Sokol Koprivec, Korunek, V. Novak, Križarić.

Hajduk (Š) je slobodan.

Utakmice se igraju s početkom u 15 sati.

III. MEĐIMURSKA LIGA  

Subota:

Napredak – Mladost (S) 0-1

Brojčano slabiji gosti iz Selnice jednim zgoditkom iz Gornjeg Kraljevca odnije tri boda.

Nedjelja:

Dinamo (Ž) – Dubrava Toplišnjak, Brezovački, Jedinstvo (NSnD) – Graničar (N) Sanjković, Mi. Horvat, Parag – Drava (K) L. Baksa, Radek u Kuršancu, Otok – Torpedo Fleten, Korunić.

Utakmice se igraju s početkom u 15 sati.

 

 

Ostavi komentar