Međimurske nogometne lige (subota): Sivičanima bod u Vučetincu

nogomet
Detalj s utakmice

REZULTATI I NAJAVA 22.KOLA MNL

U nastavku donosimo rezultate i najavu susreta međimurskih nogometnih liga kroz vikend.

I. MEĐIMURSKA LIGA

22. kolo

Subota:

Centrometal – Bratstvo (J) 2-1, Polet (P) – Sloboda (S) 2-0.

U subotnjim susretima, domaćini su upisali nova tri boda.

Nedjelja:

Kraljevčan 38 – Jedinstvo (GM) Klarić, Čižmešija, Čurila, Bacinger, BSK – Podturen I. Križarić, B. Križarić, D. Novak, Toplek, Sloga (Š) – Hodošan Filipić, Jakovljev, F. Aldić, Mesarić, Spartak – Trnava Fleten, I. Horvat, Šupljika, Vuk, Galeb – Dinamo (P) Turk, Ž. Novak, I. Žganec, Posedi, Graničar (K) – Mladost (SM) P. Kolarić, Zobec, Felker, I. Kovač.

Utakmice se igraju s početkom u 16,30 sati.

Veliki derbi igraju Graničar (K) i Mladost (SM), dok će zanimljiv biti i dvoboj Sloge (Š) i Hodošana.

II. MEĐIMURSKA LIGA – skupina A

22. kolo

Subota:

Mladost (I) – Borac (DH) 0-0

U jedinom subotnjem susretu ove lige, nije bilo zgoditaka.

Nedjelja:

Drava (K) – Mladost (D) Bubek, Balić, Pintarić, Drvenkar, Dubravčan – Croatia D. Aldić, Kedmenec, Majetić, Mezga, ČSK – Borac PMP Tomičić, Šegović, Mario Horvat, D. Kovač, Vidovčan – Drava (DM) Toplišnjak, Mihoci, Dino Horvat, Kovačić, Budućnost (P) – Radnički Đurđek, Vlah, Fodor, Križarić, Draškovec-Geothermae – Omladinac (DS) Filipčić, Sukanec, Hrustek, Talan, Naprijed – Jadran Škrobar, Vlahek, Bašek, S. Novak.

Utakmice se igraju s početkom u 16,30 sati.

Derbi kola igraju Naprijed i Jadran, a derbi začelja Drava (K) i Mladost (D).

II. MEĐIMURSKA LIGA – skupina B

22. kolo

Subota:

Hajduk (B) – Sokol 2-1, Plavi (Pek.) – Donji Koncovčak 3-4, Hajduk (Š) – Venera PMP 1-4

Brezovčani su bili bolji od Sokola, dok su u gostima slavili Donji Koncovčak i Venera PMP.

Nedjelja:

Omladinac (M) – Strahoninec Dominik Horvat, Mihalić, Dežđek, Kopasić, Pobjeda – Mura Juras, R. Kolarić, Vuk, Korunić, Trnovec – Bratstvo (SV) Srnec, Tuskar, Sokač, Hajdinjak, Budućnost (M) – Sloboda (M) Graf, Čeke, Hrušoci, Sabol, Mali Mihaljevec – Jedinstvo (NSD) Juračić, Kantoci, Korunek, Puklavec.

Utakmice se igraju s početkom u 16,30 sati.

III.  MEĐIMURSKA LIGA  

18. kolo

Subota:

Vučetinec – Dubrava 1-1, Bratstvo (P) – Parag 4-2, Napredak – Međimurje-Čakovec 1-4

Vučetinec je odigrao samo 1-1 sa Dubravom, dok su Bratstvo i NŠ Međimurje-Čakovec, ostvarili nove pobjede.

Nedjelja:  

Zasadbreg 77 – Dinamo (Ž) Klobučarić, Tomašić, V. Baksa, Mi. Horvat, Torpedo – Graničar (N) Hrženjak, Sanjković, L. Baksa, Modlic, Mladost (S) – Otok Hergotić, Marciuš, Podvezanec, Radek.

Zebanec 1986 je slobodan.

Vodeći Zasadbreg 77, ne bi smio imati većih problema sa Dinamom, dok lokalni derbi igraju Torpedo i Graničar.

Utakmice se igraju s početkom u 16,30 sati.

 

Ostavi komentar