Dabro i BSK nanijeli težak domaći poraz Međimurju

Nije Međimurje dobro krenulo u završnicu jeseni 2. HNL nakon stanke zbog korone u ekipi i obveza reprezentacije.

Bojazan zbog dolaska Dabre najboljeg strijelca lige i njegovog BSK-a koji se za razliku od njega nije baš iskazao u dosadašnjem dijelu sezone pokazala se opravdanim u domaćim redovima.

BSK i Dabro hat-trickom nakon jako loše partije uže obrane, ali i veznog reda Međimurja nanijeli su težak poraz našima 5:2.

Smušenost u obrani Međimurja u kojoj nije bilo najjače poluge kapetana Hranilovića gosti su u prvom dijelu kaznili sa četiri gola, a moglu su s još više.

Nisu ni gosti blistali u tom dijelu igre, tako da su naši dvaput uspjeli poravnati u prvom dijelu preko Jukića i Havelke iz penala.

Međutim, 2:2 iz 37. minute nisu sačuvali barem do poluvremena, već su do kraja poluvremena primili dva gola za 2:4 i stvorili si velike probleme za nastavak.

Nisu uspjeli u drugom dijelu vratiti se u igru, najbliže su bili dvadesetak minuta prije kraja, kad su pogodili stativu.

Pred sam kraj Dabro je svojim trećim golom postavio konačnih 5:2 za BSK.