Budućnost (M) slavila u Vratišincu

REZULTATI I NAJAVA 3.KOLA MNL

I. MEĐIMURSKA LIGA

Subota:

Centrometal – BSK 3-2, Sloboda (S) – Galeb 5-2, Podturen – Graničar (K) 1-1, Hodošan – Mladost (SM) 1-1

Domaće pobjede, upisali su Centrometal i Sloboda, dok su bez pobjednika, završeni susreti u Podturnu i Hodošanu.

Nedjelja:

Polet (P) – Kraljevčan 38, Turk, D.Novak, I.Žganec ; S.Novak, Jedinstvo (GM) – Sloga (Š), P.Kolarić, Zobec, F.Aldić ; Drvenkar, Bratstvo (J) – Spartak, Klarić, Tuksar, Jakovljev ; Vlahek, Trnava – Dinamo (P), Đurđek, Mihoci, Čižmešija ; Hajdinjak

Utakmice se igraju s početkom u 17 sati.

II. MEĐIMURSKA LIGA – skupina A

Subota:

Mladost (D) – Vidovčan 2-3

U jedinom subotnjem susretu ove lige, slavili su gosti iz Donjeg Vidovca.

Nedjelja:

Dubravčan – Drava (K), Koprivec, Mihalić, Vuk ; Talan, Mladost (I) – ČSK, Srnec, M.Mesarić, Cvetko ; Borko, Borac (DH) – Budućnost (P), Filipić, Ž.Novak, Kedmenec ; Modlic, Croatia – Draškovec-Geothermae, Rodrigue, Vlah, Mario Horvat ; Marin Horvat, Borac PMP – Naprijed, Filipčić, Kočila, Sokač ; Korunić, Drava (DM) – Jadran, R.Kolarić, Vlahek, Fodor ; Mijo Horvat,  Radnički – Omladinac (DS), Bubek, Tomašić, D.Horvat ; D.Kovač

Utakmice se igraju s početkom u 17 sati.

II. MEĐIMURSKA LIGA – skupina B

Subota:

Sokol – Budućnost (M) 1-2, Bratstvo (SV) – Hajduk (Š) 4-1, Donji Koncovčak – Jedinstvo (NSD) 2-1

Miklavčani su slavili u Vratišincu, a Bratstvo i Donji Koncovčak, upisali su nova tri boda.

Nedjelja:

Pobjeda – Hajduk (B), D.Mesarić, Hrustek, Hrušoci ; Podgorelec, Omladinac (M) – Trnovec, Klobučarić, Balić, Pintarić ; Brezovački, Strahoninec – Plavi (Pek.), G.Žganec, Bašek, Kukovec ; Vuk, Mura – Mali Mihaljevec, Hrženjak, Grabar, Tomšić ; Novaković, Sloboda (M) – Venera PMP, I.Križarić, B.Križarić, Kantoci ; Dino Jambrović

Utakmice se igraju s početkom u 17 sati.

III. MEĐIMURSKA LIGA

Subota:

Parag – Napredak 2-5

U ovome susretu, Napredak je bio bolji od Paraga.

Nedjelja:

Torpedo – Zasadbreg 77, Hergotić, Pokrivač, Šegović ; Puklavec, Graničar (N) – Vučetinec, Sanjković, Korunek, Kraljek ; I.Kovač, Zebanec 1986  – Bratstvo (P), Škrobar, Vršić, Marciuš ; Sabol, Dubrava – Mladost (S), D.Aldić, Jurinec, Nedeljko ; Mezga, Otok – Međimurje-Čakovec, Fleten, L.Baksa, V.Baksa ; Kopasić

Dinamo (Ž) je slobodan.

Utakmice se igraju s početkom u 17 sati.

Foto: Facebook NK Budućnost Miklavec

 

 

Ostavi komentar