5.6 C
Utorak, 19 ožujka, 2024

Autogol za remi u veteranskom derbiju susjeda u Domašincu

Nakon što je u rujnu prošle godine po prvi put odigran susjedski derbi veterana NK Dinamo Domašinec i NK Borac – PMP Turčišće, danas su se susjedi susreli na još jednoj prvenstvenoj utakmici.

U redovnom veteranskom kolu utakmica se ovog puta igrala na igralištu NK Dinama Domašinec, a završila je neriješenim rezultatom 2:2.

Prvi gol za vodstvo gostiju zabio je Pavlic u 6. minuti, pa su tako gosti na poluvrijeme otišli s vodećim rezultatom.

Unatoč kiši, sportskog duha nije nedostajalo, pa je u drugom poluvremenu rezultat u 62. minuti izjednačio Vugrinec da bi već u 68. minuti za 1:2 zabio N. Brumen.

Na kraju je zbog autogola u 89. minuti utakmica završila rezultatom 2:2 u prijateljskom raspoloženju susjedskog derbija.