1. HNL mladi: Porazi od Lokomotive

Nakon niza odgođenih utakmica, danas su se na teren vratili pioniri i kadeti NŠ Međimurje – Čakovec koji nastupaju u najvišem hrvatskom rangu.

Uoči susreta u obje kategorije treneri su imali problema sa sastavljanjem momčadi budući da je nekolicina igrača u samoizolaciji.

Pioniri su poraženi sa 7:0. Dobro su se držali do 28. minute kada primaju prvi pogodak, dok drugi primaju na samom kraju prvog dijela. U drugom dijelu potpuna dominacija Lokomotive s pet postignutih pogodaka za konačan rezultat 7:0.

U kadetskoj kategoriji upisan je poraz 10:0. Mladi Međimurci su u svakom poluvremenu primili po pet pogodaka. Kod Lokomotive dvostruku strijelac bio je Borna Lesjak koji se zagrebačkoj momčadi priključio ljetos.

U sljedećem kolu mlade međimurske snage ugošćuju Slaven Belupo.