Zrinskice lako do novih bodova za kraj sezone

U unaprijed odigranom susretu 10. kola 1. hrvatske rukometne lige za žene Zrinski je bio uvjerljiv protiv Sesveta 33:27.

Samo uvodnih petnaestak minuta Sesvete su bile ravnopravne protiv Zrinskog. Čak su dvaput i vodile. Ali je onda stigla velika serija domaćina od čak 10:2 i Zrinski je na poluvremenu imao plus sedam. Sesvete su od vodstva 7:8 u 14. minuti, do kraja prvoga dijela dale samo dva pogotka.

Ništa se naravno dramatično nije promijenilo ni u nastavku. Domaćin je nastavio igrati u svom ritmu. Prvi put njihova prednost narasla je na deset pogodaka u  33. minuti. Sesvećanke se dakako, nisu predavale. U završnih petnaest minuta uspjele su prepoloviti svoj zaostatak, ali ne i ozbiljnije ugroziti domaću ekipu. S 13 pogodaka, od kojih je devet dala u prvom poluvremenu, najbolja u redovima Zrinskog bila je Selena Milošević.

Nakon kratkog domjenka i druženja igračica i navijača koji su im bili osmi igrač kako jučer tako i cijelo prvenstvo, druženje ekipe, sponzora i Uprave nastavilo se u jednom ugostiteljskom objektu!

Proljetni nastavak Zrinskice čekaju na 7. mjestu sa 11 osvojenih bodova.