Međimurske nogometne lige: Derbi kola Pušćine – Jedinstvo (NSnD)

NAJAVA MNL

U nastavku, donosimo najavu susreta međimurskih nogometnih liga ovog vikenda.

I.  MEĐIMURSKA LIGA  – LIGA ZA PRVAKA 

Subota:

Podturen – Galeb, I. Križarić, Ž. Novak, Jakovljev, Drvenkar, Graničar (K) – Trnava, Dumančić, Cvetko, R. Kolarić, Talan.

Nedelja:

Bratstvo (J) – Polet (P), Velđi, Čurila, I. Horvat, Toplek, Dubravčan – BSK, Juras, M. Mesarić, Paman, Borko.

Utakmice se igraju s početkom u 17 sati.

I.  MEĐIMURSKA LIGA  – LIGA ZA OSTANAK 

Subota:

Draškovec – Hodošan, Srnec, Sukanec, Kantoci, Kopasić.

Nedelja:

Jedinstvo (GM) – Sloga (Š), I. Križarić, B. Križarić, Bacinger, Ma. Horvat, Kraljevčan 38 – Spartak, 17. kolo Klarić, Filipić, Vlahek, Novaković

Trnovec – Spartak odgođeno 12.05.(srijeda), Kraljevčan 38 – Naprijed odgođeno 12.05.(srijeda).

Venera PMP je slobodna.

Utakmice se igraju s početkom u 17 sati.

II. MEĐIMURSKA LIGA – A

Subota:

Međimurje-Čakovec – Radnički, Škrobar, D. Novak, Fuček, Korunić.

Nedjelja:

Mladost (D) – Bratstvo (P) I. Žganec, Čeke, Vuk, Brezovački, ČSK – Mladost (I) Klobučarić, Bašek, Pintarić, Hajdinjak, Jadran – Borac (DH) Hergotić, Šegović, Tomšić, Modlic, Otok – Omladinac (DS) Majetić, Sanjković, Kontrec, Perko, Drava (K) – Borac PMP Aldić, V. Novak, Grgić, Kovačić, Drava (DM) – Croatia Fleten, R. Novak, F. Novak, Vuk, Budućnost (P) – Vidovčan D. Horvat, Jakovljev, Vlah, Kovač.

Utakmice se igraju s početkom u 17 sati.

II.  MEĐIMURSKA LIGA – B

Subota:

Sloboda (S) – Mura, Turk, I. Horvat, Dežđek, Borko, Mali Mihaljevec – Donji Koncovčak, Graf, I. Žganec, Juračić, Posedi, Bratstvo (SV) – Hajduk (Š), Kukovec, B. Križarić, Korunek, Šoltić.

Nedjelja:

Zasadbreg 77 – Budućnost (M) G. Žganec, Čižmešija, Ž. Novak, Podgorelec, SokolPlavi Škrobar, D. Novak, Fodor, Bacinger, Pobjeda – Hajduk (B) Filipčić, Ivanuša, Hrušoci, Križarić, Strahoninec – Sloboda (M) Juračić, Sokač, Trupković, Mezga, Omladinac (M) – Vučetinec Koprivec, Mihalić, Kočila, Mesarić.

Utakmice se igraju s početkom u 17 sati.

III. MEĐIMURSKA LIGA

Subota:

Pušćine – Jedinstvo (NSnD), Rodrigue, Tomašić, J. Horvat, Darko Jambrović

Nedjelja: 

Napredak – Torpedo igra se u Križovcu Graf, Puklavec, Dinamo (Ž) – Graničar (N) D. Mesarić, V. Baksa, L. Baksa, Hozjak, Parag – Dubrava igra se u Sivici Kukovec, Novak.

Utakmice se igraju s početkom u 17 sati.

 

 

 

Ostavi komentar