Klupsko prvenstvo na mantinele u Atonu: Igra 55 ekipa, donosimo skupine i satnicu

klupsko prvenstvo
Tajnik Jambrović obavio je tehnički dio izvlačenja skupina

U NGC Aton krenula je malonogometna groznica koja će potrajati sve do kraja nadolazećih blagdana. Za 4. Klupsko prvenstvo Međimurja na mantinele koje se igra na umjetnoj travi sportske dvorane u Atonu prijavilo se 55 ekipa u tri uzrasne kategorije: seniori, pioniri i veterani. Najviše naših klubova igra seniorski turnir: 33, a prijavljeno je i 10 veteranskih klubova, te 12 pionirskih ekipa.

Uz prisustvo organizatora natjecanja, predstavnika ATON-a, Međimurskog nogometnog saveza i prijavljenih klubova, izvučene su ekipe po skupinama, a sve su koordinirali ljudi iz tajništva MNS-a Darko Jambrović i Igor Križarić.

Prvenstvo započinje u nedjelju 23. prosinca u 15:00.

U nastavku donosimo satnicu razigravanja po skupinama do 30. prosinca.

23.12.2018. (nedjelja)

15,00 ŠN DINAMO-ZELENKO – ŠN SLOGA (Čakovec) pioniri
15,25 ŠN MEĐIMURJE-ČAKOVEC II – ŠN MEĐIMUREC-SLOBODA (S) pioniri
15,50 ŠN DINAMO-ZELENKO II – ŠN PETICA pioniri
16,15 ŠN MEĐIMURJE-ČAKOVEC – ŠN OPĆINE MALA SUBOTICA pioniri
16,40 NK DINAMO (Palovec) – NK POLET (Pribislavec) seniori
17,15 NK ZASADBREG 77 – NK TRNOVEC seniori
17,50 NK MLADOST KOMET – NK PARAG seniori
18,25 NK TORPEDO (Križovec) – NK MLADOST (Ivanovec) seniori
19,00 NK POLET (SMNM) – NK BRATSTVO (Preseka) seniori
19,35 NK SLOGA (Čakovec) – NK TRNAVA (Goričan) veterani
20,10 NK BORAC PMP (Turčišće) – NK VIDOVČAN (Donji Vidovec) veterani
20,45 NK NEDELIŠĆE – NK TRNAVA (Goričan) veterani

26.12.2018. (srijeda)

10,00 ŠN SVETI MARTIN – ŠN RUDAR (Mursko Središće) pioniri
10,25 ŠN MEĐIMURJE-ČAKOVEC III – ŠN SVETI JURAJ NA BREGU pioniri
10,50 ŠN SLOGA (Čakovec) – ŠN MEĐIMUREC-SLOBODA (Slakovec) pioniri
11,15 ŠN DINAMO-ZELENKO – ŠN MEĐIMURJE-ČAKOVEC II pioniri
11,40 NK STRAHONINEC – NK MLADOST (Dekanovec) seniori
12,15 NK SOKOL (Vratišinec) – NK PLAVI (Peklenica) seniori
12,50 NK DUBRAVČAN (Gornja Dubrava) – NK BUDUĆNOST (Podbrest) veterani
13,25 NK SOKOL (Vratišinec) – NK OMLADINAC (Mačkovec) veterani
14,00 NK MLADOST KOMET (Prelog) – NK TORPEDO (Križovec) seniori
14,35 NK MEĐIMUREC (Dunjkovec-Pretetinec) – NK HAJDUK (Brezje) seniori
15,10 NK POBJEDA (Gornji Hrašćan) – NK ČSK (Čehovec) seniori
15,45 NK NEDELIŠĆE – NK JEDINSTVO (Novo Selo na Dravi) seniori
16,20 NK VIDOVČAN (Donji Vidovec) – NK SLOGA (Čakovec) veterani
16,55 NK NEDELIŠĆE – NK BORAC PMP (Turčišće) veterani
17,30 NK DUBRAVČAN (Donja Dubrava) – NK BUDUĆNOST (Miklavec) seniori
18,05 NK DINAMO (Domašinec) – NK MURA (Hlapičina) seniori
18,40 NK NŠ MEĐIMURJE-ČAKOVEC – NK SPARTAK (Mala Subotica) seniori
19,15 NK PUŠĆINE – NK RADNIČKI (Gardinovec) seniori
19,50 NK OMLADINAC (Držimu.-Strelec) – NK JEDINSTVO (G. Mihaljevec) seniori
20,25 NK BRATSTVO (Preseka) – NK SLOBODA (Slakovec) seniori
21,00 NK POLET (Sveti Martin na Muri) – NK PODTUREN seniori

27.12.2018. (četvrtak)

16,00 ŠN OPĆINE MALA SUBOTICA – ŠN PETICA pioniri
16,25 ŠN MEĐIMURJE-ČAKOVEC – ŠN DINAMO-ZELENKO II pioniri
16,50 NK PLAVI (Peklenica) – NK STRAHONINEC seniori
17,25 NK RUDAR (Mursko Središće) – NK SOKOL (Vratišinec) seniori
18,00 NK POLET (Pribislavec) – NK TRNOVEC seniori
18,35 NK DINAMO (Palovec) – NK ZASADBREG 77 seniori
19,10 NK JEDINSTVO (Novo Selo na Dravi) – NK BUDUĆNOST (Miklavec) seniori
19,45 NK OMLADINAC (Novo Selo Rok) – NK DUBRAVČAN (Gornja Dubrava) veterani
20,20 NK BUDUĆNOST (Podbrest) – NK SOKOL (Vratišinec) veterani

28.12.2018. (petak)

16,00 ŠN RUDAR (Mursko Središće) – ŠN SVETI JURAJ NA BREGU pioniri
16,25 ŠN SVETI MARTIN – NŠ MEĐIMURJE-ČAKOVEC III pioniri
16,50 NK PARAG – NK MLADOST (Ivanovec) seniori
17,25 NK PODTUREN – NK SLOBODA (Slakovec) seniori
18,00 NK NEDELIŠĆE – NK DUBRAVČAN (Donja Dubrava) seniori
18,35 NK MEĐIMUREC (Dunjkovec-Pretetinec) – NK POBJEDA (Gornji Hrašćan) seniori
19,10 NK DUBRAVČAN (Donja Dubrava) – NK JEDINSTVO (Novo Selo na Dravi) seniori
19,45 NK STRAHONINEC – NK RUDAR (Mursko Središće) seniori
20,20 NK MLADOST (Dekanovec) – NK PLAVI (Peklenica) seniori
20,55 NK JEDINSTVO (Gornji Mihaljevec) – NK PUŠĆINE seniori

29.12.2018. (subota)

10,00 ŠN MEĐIMURJE-ČAKOVEC III – ŠN SLOGA (Čakovec) pioniri
10,25 ŠN MEĐIMUREC-SLOBODA (S) – ŠN DINAMO-ZELENKO pioniri
10,50 ŠN DINAMO-ZELENKO II – ŠN OPĆINE MALA SUBOTICA pioniri
11,25 ŠN PETICA – ŠN MEĐIMURJE-ČAKOVEC pioniri
11,50 NK HAJDUK (Brezje) – NK ČSK (Čehovec) seniori
12,25 NK PUŠĆINE – NK OMLADINAC (Držimurec-Strelec) seniori
13,00 NK SOKOL (Vratišinec) – NK OMLADINAC (Novo Selo Rok) veterani
13,35 NK OMLADINAC (Mačkovec) – NK BUDUĆNOST (Podbrest) veterani
14,10 NK SLOGA (Čakovec) – NK NEDELIŠĆE veterani
14,45 NK RADNIČKI (Gardinovec) – NK JEDINSTVO (Gornji Mihaljevec) seniori
15,20 NK MURA (Hlapičina) – NK SPARTAK (Mala Subotica) seniori
15,55 NK DINAMO (Domašinec) – NK NŠ MEĐIMURJE-ČAKOVEC seniori
16,30 NK RUDAR (Mursko Središće) – NK MLADOST (Dekanovec) seniori
17,05 NK SOKOL (Vratišinec) – NK STRAHONINEC seniori
17,40 NK BUDUĆNOST (Miklavec) – NK NEDELIŠĆE seniori
18,15 NK TORPEDO (Križovec) – NK PARAG seniori
18,50 NK MLADOST (Ivanovec) – NK MLADOST KOMET (Prelog) seniori
19,25 NK ZASADBREG 77 – NK POLET (Pribislavec) seniori
20,00 NK TRNOVEC – NK DINAMO (Palovec) seniori
20,35 NK TRNAVA (Goričan) – NK VIDOVČAN (Donji Vidovec) veterani
21,10 NK SLOBODA (Slakovec) – NK POLET (Sveti Martin na Muri) seniori

30.12.2018. (nedjelja)

10,30 ŠN MEĐIMURJE-ČAKOVEC III – ŠN RUDAR (Mursko Središće) pioniri
10,55 ŠN SVETI JURAJ NA BREGU – ŠN SVETI MARTIN pioniri
11,20 NK PODTUREN – NK BRATSTVO (Preseka) seniori
11,55 NK POBJEDA (Gornji Hrašćan) – NK HAJDUK (Brezje) seniori
12,30 NK ČSK (Čehovec) – NK MEĐIMUREC (Dunjkovec-Pretinec) seniori
13,05 NK OMLADINAC (Novo Selo Rok) – NK OMLADINAC (Mačkovec) veterani
13,40 NK DUBRAVČAN (Gornja Dubrava) – NK SOKOL (Vratišinec) veterani
14,15 NK MLADOST (Dekanovec) – NK SOKOL (Vratišinec) seniori
14,50 NK PLAVI (Peklenica) – NK RUDAR (Mursko Središće) seniori
15,25 NK NŠ MEĐIMURJE-ČAKOVEC – NK MURA (Hlapičina) seniori
16,00 NK VIDOVČAN (Donji Vidovec) – NK NEDELIŠĆE veterani
16,35 NK BORAC PMP (Turčišće) – NK SLOGA (Čakovec) veterani
17,10 NK SPARTAK (Mala Subotica) – NK DINAMO (Domašinec) seniori
17,45 NK OMLADINAC (Držimurec-Strelec) – NK RADNIČKI (Gardinovec) seniori

Evo i koje su skupine u sve tri konkurencije.

 

Ostavi komentar