Druga momčad Hajduka do vrha napunila mrežu Međimurja

Dva kola do kraja visokim 1:6 porazom od druge ekipe Hajduka na domaćem terenu Međimurje se vjerojatno oprašta od Druge lige.

U prvom poluvremenu protiv Splićane je izgledalo još kako-tako, a Međimurje je i imalo veliku prigodu kada u 35. minuti gostujući vratar brani udarac Glavine, a na odbijenu loptu loše reagira Zanjko. Poslije toga još je Hasanović bio u prilici,ali glavom gađa iznad gola.

U nastavku potop i blamaža domaćih, šest golova u mreži Jesenovića i direktni crveni Glavini zbog povlačenja suparnika. Počasni gol za Međimurje postigao je Stjepan Igrec u 86. minuti.

Nakon ovog poraza Međimurje je i dalje posljednje na tablici s dva boda zaostatka od Junaka. U slijedećem kolu čakovčani gostuju u Sesvetama, a u međuvremenu trebaju u srijedu 19. svibnja u Draškovcu odigrati polufinale županijskog kupa. (d)