1. HRL žene: Zrinski minimalno poražen od favoriziranog Umaga

S gostovanja u Umagu gdje su odigrale zaostalu utakmicu Prve HRL naše Zrinskice se vraćaju s minimalnim porazom.

Protiv favoriziranog domaćina Zrinski  je odlijevao samo u prvih desetak minuta kada je u tri navrata bio u vodstvu. Nakon što su domaće igračice u 10. minuti izjednačile na 6:6 do kraja poluvremena Čakovčanke se nisu uspjele više približiti i na odmor Umag odlazi s 3 gola prednosti (17:14).

U drugom dijelu domaće rukometašice drže gošće na odstojanju i tek u 48. minuti Zrinski se približio na gol razlike (27:26). Umažanke rutinirano privode utakmicu kraju i pobjeđuju 32:31.

U redovima Zrinskog istakla se Ira Resman sa 6 pogodaka, dok je najefikasnija bila Borković sa 9 zgoditaka.

Nove igračice u redovima Zrinskog Marija Borković i Gabrijela Gudelj pokazale su da će biti pojačanja i kada se uz njih i uz novog trenera Mrđena ekipa uigra opstanak je neupitan.

Slijedi dvotjedna pauza i prilika da se ekipa uigra, a slijedeća utakmica slijedi 21. siječnja kada u Čakovec dolazi Sinj. (d)