Tena Mikolaj zlatna, a Karla Sklepić srebrna na dječjem dvoranskom Državnom prvenstvu u streličarstvu

Tena Mikolaj ni u jednom trenutku nije dozvolila da joj bilo tko priđe blizu i bez problema je osvojila zlatnu medalju i naslov Državne prvakinje Hrvatske.

Streličarski klub Koros iz Kutine bio je domaćin za oko 70 natjecatelja iz svih klubova Hrvatske na dječjem dvoranskom Državnom prvenstvu u streličarstvu. Na ovom vrlo dobro organiziranom i posječenom Prvenstvu naši najmlađi streličari iz Katarina Zrinski Čakovec nastupili su sa 3 natjecatelja u pojedinačnoj konkurenciji i sa jednom ekipom djevojčica do 14 godina, a uspjeli su osvojiti 3 medalje, a na žalost zbog bolesti neki su natjecatelji morali propustiti ovo Prvenstvo.

U stilu Tradicionalni luk među djevojčicama do 14 godina naše su natjecateljice briljirale. Tena Mikolaj ni u jednom trenutku nije dozvolila da joj bilo tko priđe blizu i bez problema je osvojila zlatnu medalju i naslov Državne prvakinje Hrvatske. Odlično je pucala i Karla Sklepić te sa svojim osobnim rekordom uspjela osvojiti srebrnu medalju, dok je Dina Posavec pucala malo slabije i na kraju zauzela 8. mjesto, ali još uvijek dovoljno dobro da u ekipnom djelu ove naše tri mlade nade osvoje zlatnu medalju i naslov ekipnih Prvakinja Hrvatske.

Izvor: Krešimir Štrukelj