Patrik Jambrović briljirao protiv Cibone

Patrik Jambrović briljirao je protiv Cibone. Susret je započeo u prvoj petorki, a ukupno je na terenu proveo 39 minuta. U sjajnoj utakmici postigao je čak 20 koševa. Imao je 4 osvojene lopte, 3 asistencije i 6 skokova.

Košarkaši Zadra upisali su pobjedu protiv Cibone u sklopu 31. kola FAVBET Premijer lige. Bio je to jednosmjeran susret od samog početka, jer Cibona nije mogla računati na čak tri igrača iz prve petorke, a čija mjesta su popunili kadeti i juniori.

Zadar je u utakmicu ušao energetski dobro, i već nakon prve četvrtine stekao dvocifrenu razliku, bilo je +13 (8-21). Druga četvrtina završila je na strani Cibone, iako početak to nikako nije dao naslutiti. Gosti su došli do velikih +20 (12-32), da bi mladost Cibone odradila svoj najbolji period u utakmici te serijom 18-5 smanjuje zaostatak na samo sedam poena uoči velikog odmora (30-37).

U trećoj četvrtini ipak su presudili kvaliteta i šira rotacija Zadra koji ubacuje čak 35 poena, dok je Cibona ubacila 15 te se u posljednjih deset minuta ulazi s rezultatom 45-72. U tom trenutku utakmica je bila riješena, a u četvrtoj četvrtini samo se čekao kraj. Zadar je upisao pobjedu rezultatom 70-92 te tako došao na korak da osigura prvu poziciju uoči doigravanja.