Ljubine rukometašice najbolje u Karlovcu

Jučer je u Karlovcu održano 20. otvoreno prvenstvo Karlovca u mini rukometu. Ovaj se turnir često naziva i neslužbeno prvenstvo Hrvatske u mini rukometu i daleko je najveći turnir za najmlađe rukometaše i rukometašice u Hrvatskoj, a vjerojatno i okolici.

Zrinskice su u kategoriji djevojčice rođene 2011. i mlađe osvojile zlatnu medalju sa sedam uzastopnih pobjeda. U kategoriji Zrinskica bile su prijavljene 32 ekipe koje su podijeljene u 8 skupa po četiri.

Nakon razigravanja po skupinama igrao se knock out sistem od osmine finale. Naše su djevojčice pobijedile svih sedam utakmica i zasluženo slavile. Čestitamo trenerici Ljubici Vrbančić i pomoćnoj trenerici Ivoni Vugrinec na ostvarenom rezultatu.

Osim osvojenog zlata male su Zrinskice požele još hrpu nagrada. (), ̌́ ̌́ , ̌́ ̌ ̌ () .

Sportska direktorica i trenerica mlađih uzrasta Ljubica Vrbančić proglašena je najboljom trenericom u kategoriji.

Ovaj rezultat još je jedan pokazatelj da se u klubu kvalitetno radi sa mlađim kategorijama kao i da Zrinski ne treba strahovati za svoju budućnost.

Čestitamo svim djevojčicama na ovom rezultatu. Važno je napomenuti da je to nekima bio prvi nastup na nekom turniru.