[VIDEO] Srđan Bajus i Saša Kosalec pogocima obilježili prethodni vikend

Derbi kola u 1. Međimurskoj nogometnoj ligi u nedjelju su odigrali Polet (P) i Trnava.

Na 2:0 početkom drugog djela povisuje Ricardo Costa. Treći pogodak na utakmici djelo je Poletovca Nikole Munđara, da bi utješni pogodak gostima donio Antonio Gudlin u posljednjoj minuti susreta.

Posljednji susret 14. kola u ponedjeljak su odigrali nogometaši čakovečke sloge i preloške Mladosti.

Uzbudljivo prvo poluvrijeme gledali smonna igralištu čakovečke Sloge. Poveli su gosti u 21. minuti autogolom domaćeg igrača. Do izjednačenja domači dolaze u 34. minuti sjajnim slobodnjakom Kosalca.

Do potpunog preokreta Sloga dolazi u 40. minuti nakon što je Heric probio desnu stranu, ubacio te na drugoj stativi pronašao Brazilca Santanu koji mirno pogađa za 2:1. Do još jednog pogotka domaći dolaze u 45. minuti preko Marka Vinkovića.

U drugom djelu Mladost je bila ta koja je stvarala bolje prilike, ali na vratima Sloge se s tri dobre obrane istaknuo najstariji igrač na terenu Danijel Marčec. Imala je i Sloga izglednu priliku, ali Fabrizio je loptu poslao pokraj gola.