Međimurske nogometne lige (nedjelja): Zasadbreg 77 bolji od Vučetinca

REZULTATI 12.KOLA MNL

U nastavku donosimo rezultate, odigranih susreta kroz vikend.

I. MEĐIMURSKA LIGA

Subota:

Polet (P) – Mladost (SM) 4-3, Centrometal – Dinamo (P) 0-3, Sloboda (S) – Podturen 1-1

Palovčani su hat-trickom Karla Bakse, slavili u Macincu. Sloboda i Podturen, odigrali su neriješeno. Slakovčani su poveli u 50.minuti, zgoditkom Marcela Novka. Bod gostima, donosi Matija Andrašec u 83.minuti. U pravoj golijadi, Polet je bio bolji od Mladosti iz Svete Marije.

Nedjelja:

Kraljevčan 38 – Spartak 1-2, Sloga (Š) – Galeb 1-0, BSK – Graničar (K) 0-1, Jedinstvo (GM) – Trnava 4-0, Bratstvo (J) – Hodošan 1-2

Sloga i Graničar, upisali su minimalne pobjede, dok su gostujuće pobjede, ostvarili Spartak i Hodošan. U derbiju začelja, Jedinstvo je bilo bolje od Trnave.

II. MEĐIMURSKA LIGA – skupina A

Drava (K) – Budućnost (P) 3-2, Vidovčan – Draškovec-Geothermae 1-4, ČSK – Naprijed 0-1, Dubravčan – Jadran 4-0, Mladost (I) – Omladinac (DS) 4-1, Mladost (D) – Radnički 1-2, Borac (DH) – Drava (DM) 0-3, Croatia – Borac PMP 4-2

Dubravčan je bio bolji od Jadran, kao i Draškovec, na gostovanju u Donjem Vidovcu. U susjedskom derbiju, slavlje Radničkog. Pobjede su još upisali Drava (K), Naprijed, Mladost (I), Drava (DM) i Croatia.

II. MEĐIMURSKA LIGA – skupina B

Subota:

Sokol – Donji Koncovčak 4-1

U jedinom subotnjem susretu ove lige, slavlje Sokola.

Nedjelja:

Hajduk (B) – Plavi (Pek.) 2-1, Budućnost (M) – Mali Mihaljevec 2-2, Trnovec – Hajduk (Š) 8-0, Pobjeda – Venera PMP 2-1, Omladinac (M) – Jedinstvo (NSD) 8-1, Strahoninec – Sloboda (M) 5-0, Mura – Bratstvo (SV) 1-2

Vodeći Trnovec, sa čak osam komada, ispratio je Štrukovčane, dok je Strahoninec upisao petardu, protiv Slobode. U derbiju začelja, uvjerljiva pobjeda Omladinca iz Mačkovca.

III. MEĐIMURSKA LIGA

Subota:

Međimurje-Čakovec – Graničar (N) 6-0

Čakovčani su sa šest zgoditaka, ispratili Graničar iz Novakovca. Četverostruki strijelac, bio je Leon Rališ, dok su još zabili Roberto Dežđek i Vedran Vidović.

Nedjelja:

Zasadbreg 77 – Vučetinec 2-0, Torpedo – Mladost (S) 1-5, Dinamo (Ž) – Napredak 5-1, Zebanec 1986 – Otok 2-1, Dubrava – Parag 3-2

Bratstvo (P) je bilo slobodno.

U derbiju kola, Zasadbreg 77, bio je bolji od Vučetinca. Uvjerljive pobjede, upisali su Dinamo i Mladost. Uspješni domaćini, bili su Zebanec 1986 i Dubrava.