Turnir u stolnom tenisu STK D. Kraljevec: U parovima slavili Vadas i Miketek, a pojedinačno Belovari

Povodom Sveta Tri Kralja, održan je tradicionalni klupski turnir u stolnom tenisu.

Turnir slučajnih parova i pojedinačno prvenstvo održano je 05.01.2019. na kojem su sudjelovali svi igrači iz STK D.Kraljevec i pojedini gosti iz drugih klubova u Međimurju, te gosti iz Zagrebačkog Sokaza.

Uz odličnu atmosferu u parovima su slavili Miketek Roberto i Vadas Franjo, drugi je bio par Belovari Miljenko i Jasnić Igor, a treći par je bio Filipašić Josip i Čižmešija Josip, dok su utješno četvrto mjesto osvojili Ružić Marko i Horvat Tihomir.

U pojedinačnom dijelu pobjednik turnira ove godine je Belovari Miljenko, viceprvak je Miketek Roberto, a trećeplasirani je Šupljika Marko, dok se sa četvrtim mjestom morao zadovoljiti Filipašić Josip.

Treba također napomenuti da se na turniru odličnom igrom pokazao i najstariji igrač koji je u 79. godini života, odnosno da ovaj sport nema dobne granice.