Hodošan 1 i Sveta Marija 2 najefikasniji u prva četiri kola

STK Starr stolni tenis
Ilustracija

Odigrano je 4. kolo, u kojemu su, kao i u prethodnom, četiri utakmice odgođene, a najviše problema s odigravanjem je bilo u 2. ligi.

U 30 odigranih uspješniji su bili domaćini, koji su u svoju korist riješili 14, a čak 7 ih je završilo neriješenim ishodima. Opet su prevladavali visoki rezultati, a svoju već drugu pobjedu rezultatom 10:0 je zabilježio Hodošan 1 u 2. ligi, koliko ima i Sveta Marija 2 u 7. ligi. Oni su s tek po 3 izgubljene partije u prva 4 kola i najefikasnije ekipe. Još je 10 ekipa, koje su sve svoje utakmice dobile, a 9 ih još nema osvojen niti 1 bod.

U 1. ligi su sve 3 odigrane utakmice završile visokim rezultatima. Branitelj naslova ZEN-Šenkovec 2 je protiv novajlije, Nedelišća 1, izgubio 3 partije i to Božidar Krnjoul, a isto toliko i MSTC Čakovec 2, s povratnikom u sastav Filipom Godinom, u gostima kod Mihovljana 2. Kos-Kotoriba 2 nije iskoristila „domaći teren“ da bi jače ugrozila Putjane Brid i ostala je tek na pobjedi Stjepana Vidovića nad Dejanom Lajtmanom, a susret između Mihovljana 3 Prima biroa i HE-DRE 2 je odgođen zbog igračkih problema Draškovčana.

U 2. ligi samo 3 odigrane utakmice, od kojih je ona između Goričana 1 i Lopatinca 1 završila rezultatom 5:5, a bod su domaćinu spasili Igor Vesenjak s 3 i Dario Grd s 2 pobjede. Hodošan 1 je u općinskom derbiju, koji to rezultatom i nije bio, tek uz 3 izgubljena seta savladao Donji Kraljevec 2, a nešto bolje su, s 10 osvojenih setova, ali bez dobitka partije, kod Male Subotice 1 izgubili igrači HE-DRE 4. Zbog problema s dvoranom u Otoku utakmica Prelog 1 – ZEN-Šenkovec 3 je odigrana nakon zaključenja naših novina, a ona između Putjana MLD i Kos-Kotoribe 3 je odgođena zbog odsutnosti dvojice Putjančana.

Čak 2 neriješena rezultata u 3. ligi i to u općinskom derbiju između Lopatina 2 i Zasadbrega 1 u kojoj je bod Zasadbrežanima svojom trećom pobjedom spasio Nikola Magdalenić i utakmica između ZEN-Šenkovca 4 i Čakovca 3 u kojoj je s 3 pojedinačne pobjede i u paru s Emilom Šestakom bod Šenkovčanima oteo Goran Spahija. ŠŠK Čak je sjajnom igrom i trećom pobjedom profesora Bojana Zvonara u posljednjoj partiji osvojio bodove kod Hodošana 2 i ostao na sto postotnom učinku, a s bodom zaostatka ga prati Čakovec 2, koji je uz trice Maria Uršanića i Damira Rožmana u gostima visoko porazio Prelog 2. Preločanci su usto u zaostaloj utakmici 3. kola kao domaćin, uz trice Renate Perko i Dejana Ivanuše, s 9:1 izgubili od Lopatinca 2, a utakmica Čakovec 4 – USTA Belica 1 je odgođena.

U 4. ligi vodeći Čakovec 5 je uz trice Danka Šimona i Denisa Barbića i 1 izgubljenu partiju Ladislava Varge deklasirao Dragoslavec Breg. Kos-Kotoriba 4 je, na čelu sa svojim zagrebačkim pojačanjem Željkom Odorčićem, u gostima nanijela prvi poraz Nedelišću 2, a Nedelišćani su još u zaostaloj utakmici 3. kola, tricom Dejana Marčeca u gostima bili bolji od HE-DRE 2. Svoje druge pobjede su upisali Putjane 3 i HE-DRA 2. Putjančani, uz trice Zlatka Murkovića i Dražena Šoltića protiv Goričana 3, a Draškovčani tricom Danijela Matjačića protiv Mihovljana 4. Mladi igrači Mihovljana 5 upisali su svoj već treći neriješeni rezultat, ovoga puta protiv Lopatinca 3, a sve za 1 bod su napravili  Dominik Toplek tricom i Lovro Varga s 2 pobjede.

U 5. ligi Putjane 4 su visokom pobjedom nad Donjim Vidovcem 1 ostale same na vrhu tablice sa sve 4 pobjede, a za bod je nakon neriješenoga rezultata u svojoj dvorani s Donjim Kraljevcem 1, u kojemu je tricom najbolji bio Marko Šupljika,  zaostala USTA Belica 2. Bodove su podijelili i Sveta Marija 1 i ZEN-Šenkovec 5 za koji je 3 pobjede izborio Miljenko Peras, a prvu pobjedu je upisala USTA Belica predvođena raspoloženim Stjepanom Kolarićem i ostavila Goričana 2 i dalje na nuli. Nakon pobjeda u prva 2 kola, drugi uzastopni domaći poraz je, protiv Putjana 7, pretrpio Čakovec Rozika biro, a u ovom ga je tricom šokirao Ervin Bajuk.

HE-DRA 3 je nastavila pobjedama u 6. ligi. Predvođena odličnim Nikolom Vargom u 4. kolu je pobijedila Donji Vidovec 3, a s bodom zaostatka je prati Mala Subotica 2, nakon što je u gostima bila uvjerljivo bolja od Donjega Vidovca 2. Treću pobjedu u nizu zabilježio je i Čakovec 6, koji je tricom Dragana Jelenića te dvicama Dinka Jožića i Renata Peršića, u gostima savladao Goričana 4, a nakon uspjeha nad Goričanom 5 u zaostaloj utakmici 3. kola, drugu pobjedu su zabilježili igrači Putjana 5, i to u Prelogu protiv tamošnjega trećeg sastava, a u obje utakmice su neporaženi ostali Mladen Železnjak i Stanko Vrbanec. Goričan 5 je izgubljeno u 3. nadoknadio visokom pobjedom u 4. kolu nad bez Marija Dokleje jako slabim Nedelišćem 3.

U 7. ligi 3 ekipe su još na maksimalnom broju pobjeda – Sveta Marija 2, Kos-Kotoriba 5 i Mihovljan 6. Svetomarčani predvođeni Josipom Čižmešijom i Damirom Kosom su u 4. kolu lako savladali Prelog 5, mladi Kotoripčani tek s 1 izgubljenom partijom Prelog 4, a Mihovljančani na čelu s prvim igračem lige Antoniom Bodalcem djevojčice iz Kos-Kotoribe 6. Lopatinec 4 je protiv Svete Marije 3 uknjižio prvu i to maksimalnu 10:0 pobjedu, a bodove su podijelili Zasadbreg 2 i Čakovec Stara vaga, a Čakovčane je do boda tricom vodio Marijan Cerovec.

  1. LIGA

ZEN-Šenkovec 2 – Nedelišće 1                7:3

Mihovljan 2 – MSTC Čakovec 2                3:7

Kos-Kotoriba 2 – Putjane Brid                   1:9

Mihovljan 3 Prima biro – HE-DRA 1         odgođeno

 

TABLICA

1. ZEN-Šenkovec 2 4 4 0 0 30:10 8
2. Mihovljan 3 PB 3 3 0 0 25:5 6
3. Putjane Brid 4 3 0 1 28:12 6
4. MSTC Čakovec 2 4 3 0 1 27:13 6
5. Nedelišće 1 4 1 0 3 13:27 2
6. Mihovljan 2 4 0 1 3 13:27 1
7. Kos-Kotoriba 2 4 0 1 3 10:30 1
8. HE-DRA 1 3 0 0 3   4:26 0

 

Najuspješniji igrači/igračice: Matija Barić (Z-Š 2) 12/0, Preksavec (PB) 11/1, Škoda (MSTC 2) 10/2, Marušić (M3Pb), Vresk (M3Pb) 7/2, Panić (MSTC 2), Jurinec (Z-Š 2) 9/3, S. Vidović (Kos-K 2) 7/4…

  1. LIGA

Goričan 1 – Lopatinec 1                             5:5

Hodošan 1 – Donji Kraljevec 2              10:0

Mala Subotica 1 – HE-DRA 4                10:0

Prelog 1 – ZEN-Šenkovec 3                  odgođeno

Putjane MLD – Kos-Kotoriba 3              odgođeno

TABLICA

1. Hodošan 1 4 4 0 0 37:3 8
2. Goričan 1 4 2 1 1 22:18 5
3. ZEN-Šenkovec 3 3 2 0 1 16:14 4
4. Putjane 2 MLD 3 2 0 1 13:17 4
5. HE-DRA 4 4 2 0 2 13:27 4
6. Lopatinec 1 4 1 1 2 19:21 3
7. Prelog 1 3 1 0 2 14:16 2
8. Mala Subotica 1 4 1 0 3 19:21 2
9. Kos-Kotoriba 3 3 1 0 2 13:17 2
10. Donji Kraljevec 2 4 1 0 3 14:26 2

 

Najuspješniji igrači/igračice: Paula Markati (Hod 1) 12/0, Suhodolčan (Hod 1), D. Hozjak (Pr 1) 9/0, Vidović (Hod 1) 11/1, Vesenjak (Gor 1), Anja Novak (Z-Š 3) 8/1, Pongračić (MS 1) 9/3, Legin (Kos-K 3) 6/3…

  1. LIGA

Lopatinec 2 – Zasadbreg 1            5:5

Hodošan 2 – ŠŠK Čak                                4:6

ZEN-Šenkovec 4 – Čakovec 3                  5:5

Prelog 2 – Čakovec 2                                  2:8

Odg. utakmica 3. kola

Prelog 2 – Lopatinec 2                                1:9

TABLICA

1. ŠŠK Čak 4 4 0 0 28:12 8
2. Čakovec 2 4 3 1 0 27:13 7
3. Lopatinec 2 4 2 1 1 25:15 5
4. Zasadbreg 1 4 2 1 1 24:16 5
5. ZEN-Šenkovec 4 4 2 1 1 19:21 5
6. Čakovec 4 3 1 0 2 12:18 2
7. Prelog 2 4 1 0 3 15:25 2
8. Čakovec 3 3 0 1 2 12:18 1
9. Hodošan 2 3 0 1 2 11:19 1
10. USTA Belica 1 3 0 0 3   7:23 0

 

Najuspješniji igrači/igračice: Nikola Magdalenić (Zas) 12/0, Rožman (ČK 2) 8/1, Rapaić (ČK 4) 6/1, Uršanić (ČK 2) 10/2, Zvonar (Čak) 8/2, Spahija (ČK 3) 7/2, Bašek (Čak) 8/3, D. Korent (Z-Š 4) 7/3, Mark Trbuhović (Lop 2), Renata Perko (Lop 2), Hajdinjak (Z-Š 4) 8/4…

  1. LIGA

Nedelišće 2 – Kos-Kotoriba 4                    3:7

Čakovec 5 – Dragoslavec Breg                 9:1

Mihovljan 5 – Lopatinec 3                          5:5

Putjane 3 – Goričan 3                                 7:3

HE-DRA 2 – Mihovljan 4                            8:2

Odg. utakmica 3. kola

HE-DRA 2 – Nedelišće 2                            4:6

TABLICA

1. Čakovec 5 4 4 0 0 31:9 8
2. Kos-Kotoriba 4 4 3 0 1 25:15 6
3. Nedelišće 2 4 3 0 1 24:16 6
4. HE-DRA 2 4 2 1 1 23:17 5
5. Putjane 3 4 2 1 1 22:18 5
6. Lopatinec 3 4 1 1 2 21:19 3
7. Mihovljan 5 4 0 3 1 19:21 3
8. Goričan 3 4 1 1 2 18:22 3
9. Mihovljan 4 4 0 1 3 12:28 1
10. Dragoslavec Breg 4 0 0 4   5:35 0

 

Najuspješniji igrači/igračice: Danko Šimon (ČK 5), S. Sović (Kos-K 4), Marčec (Ned 2) 11/1, Šoltić (Put 3) 9/3, La. Varga (ČK 5), Barbić (ČK 5), Baranašić (HE-DRA 2), Dan. Matjačić (HE-DRA 2), Štefičar (Lop 3) 8/4…

  1. LIGA

USTA Belica 2 – Donji Kraljevec 1           5:5

Putjane 4 – Donji Vidovec 1                      8:2

Sveta Marija 1 – ZEN-Šenkovec 5            5:5

USTA Belica 3 – Goričan 2                        7:3

Čakovec Rozika biro – Putjane 7              3:7

TABLICA

1. Putjane 4 4 4 0 0 32:8 8
2. USTA Belica 2 4 3 1 0 29:11 7
3. Putjane 7 4 3 0 1 22:18 6
4. Donji Kraljevec 1 4 2 1 1 24:16 5
5. ZEN-Šenkovec 5 4 2 1 1 22:18 5
6. Čakovec R. biro 4 2 0 2 19:21 4
7. Sveta Marija 1 4 1 1 2 19:21 3
8. USTA Belica 3 4 1 0 3 15:25 2
9. Goričan 2 4 0 0 4 10:30 0
10. Donji Vidovec 1 4 0 0 4   8:32 0

 

Najuspješniji igrači/igračice:Renato Novak (Put 4) 12/0, Šupljika (DK 1) 10/1, Volf (Put 4) 7/1, D. Sečan (UB 2) 10/2, Štefić (SM 1), Peras (Z-Š 5) 9/3, N. Turk (Put 7), Godina (UB 2) 6/2, Dam. Novak (Z-Š 5) 7/3…

  1. LIGA

Donji Vidovec 2 – Mala Subotica 2           1:9

HE-DRA 3 – Donji Vidovec 3                     7:3

Goričan 5 – Nedelišće 3                             9:1

Prelog 3 – Putjane 5                                    2:8

Goričan 4 – Čakovec 6                               3:7

Odg. utakmica 3. kola

Putjane 5 – Goričan 5                                 7:3

TABLICA

1. HE-DRA 3 4 4 0 0 31:9 8
2. Mala Subotica 2 4 3 1 0 30:10 7
3. Čakovec 6 4 3 0 1 23:17 6
4. Putjane 5 4 2 1 1 23:17 5
5. Goričan 5 4 2 0 2 22:18 4
6. Donji Vidovec 2 4 2 0 2 20:20 4
7. Donji Vidovec 3 4 2 0 2 20:20 4
8. Goričan 4 4 0 1 3 13:27 1
9. GSTK Prelog 3 4 0 1 3 12:28 1
10. Nedelišće 3 4 0 0 4   6:34 0

 

Najuspješniji igrači/igračice: Mladen Železnjak (Put 5) 11/0, N. Varga (HE-DRA 3) 9/1, Jelenić (ČK 6), Kedmenec (DV 3) 10/2, Pintarić (MS 2) 9/2, Jožić (ČK 6), M. Mikec (HE-DRA 3) 8/2, Krčmar (MS 2), Vrbanec (Put 5) 7/2, Šajn (DV 3) 9/3…

  1. LIGA

Zasadbreg 2 – Čakovec 7                          5:5

Sveta Marija 2 – Prelog 5                            8:2

Kos-Kotoriba 5 – Prelog 4                          9:1

Mihovljan 6 – Kos-Kotoriba 6                     7:3

Lopatinec 4 – Sveta Marija 3                  10:0

TABLICA

1. Sveta Marija 2 4 4 0 0 37:3 8
2. Kos-Kotoriba 5 4 4 0 0 31:9 8
3. Mihovljan 6 4 4 0 0 29:11 8
4. Čakovec St. vaga 4 3 1 0 28:12 7
5. GSTK Prelog 5 4 2 0 2 22:18 4
6. Lopatinec 4 4 1 1 2 23:17 3
7. Zasadbreg 2 4 0 2 2 17:23 2
8. Kos-Kotoriba 6 4 0 0 4 10:30 0
9. GSTK Prelog 4 4 0 0 4 2:38 0
10. Sveta Marija 3 4 0 0 4 1:39 0

 

Najuspješniji igrači/igračice:  Antonio Bodalec (Mih 6) 12/0, J. Čižmešija (SM 2) 11/0, D. Sović (Kos-K 5) 10/0, D. Kos (SM 2) 7/0, N. Baša (Mih 6) 11/1, Di. Mustač (SM 2) 9/1, Pišpek (Kos-K 5) 8/1, Dornik (Kos-K 5) 7/2, Šafarić (Pr 5) 10/2…

Autor: Franjo Flac

Ostavi komentar