RUKOMET 1 HRL za žene: Lokomotiva u Čakovcu zaledila Zrinski na -20

U 12. kolu 1 HRL za žene očekivani poraz Zrinskog protiv favorizirane Lokomotive. Gošće iz Zagreba odnijele su pobjedu s 20 golova razlike (18:38) protiv nekompletnih Zrinskica kojima su nedostajale ponajbolje igračice Ana Maria Gavrić i Ena Car.

Već u 6. minuti gošće imaju pet razlike (0:5), u 15. minuti rezultat je 2:10, da bi se Zrinski do plouvremena malo konsolidirao i na odmor se odlazi s podnošljivih 11:16. U nastavku furiozna igra Lokomotive koja postiže devet uzastopnih golova (11:25) i utakmica je tu definitivno riješena. Do kraja se razlika samo povećala i susret završava pobjedom Lokomotive 18:38.

Najefikasnija u domaćim redovima bila je Vukojević s 8 golova, slijede Blagus sa 4 i Pajić s 3 pogotka. Na vratima je mlada Dora Potočnjak upisala 4 obrane.

Sada slijedi prvenstvena pauza do 26. siječnja kada Zrinski u 13. kolu gostuje u Sesvetama.