Domaći teren, navijači i kompaktna igra – recept su za pobjedu i nova dva boda za rukometaše Čakovca.

U drugom kolu 1. HRL Sjever u dvorani Graditeljske škole, Čakovec je snage odmjerio protiv momčadi Požege.

Čakovčani su bolje ušli u utakmicu, stvorili nekoliko pogodaka prednosti koju su uspijevali održavati pa je sredinom prvog dijela rezultat bio 10:5. Isti recept su primijenili i do kraja prvih pola sata pa tako na predah odlaze sa osam golova prednosti (21:13).

U nastavku susreta manje-više ista priča. Naši rukometaši održavaju i povećavaju prednost koja u posljednjih desetak minuta raste preko 10 pogodaka razlike. Susret je završen 36:25 za drugu pobjedu u dvije utakmice i nova dva boda.

Najefikasniji u domaćim redovima bili su Mateo Hozjan sa 7 pogodaka te Tin Tompić i Filip Goričanec sa 6 pogodaka.

Čakovec. Hozjan (7), Friščić (4), Zadravec (1), Batisweiler, Tkalčec (1), Sklepić (4), Varošanec, Vincek (1), Horvat V., Novak (4), Horvat E., Toplek (2), Tompić (6), Kupec, Đurčević, Goričanec (6).