Subota:

Polet (P) – Centrometal 2-1

U jedinom subotnjem susretu ove lige, pobjeda Poleta.

Nedjelja:

Mladost (SM) – Trnava 5-0, Graničar (K) – Hodošan 2-3, Galeb – Podturen 2-2, Spartak – Sloboda (S) 0-0, Sloga (Š) – Bratstvo (J) prekid u 5.minuti, BSK – Jedinstvo (GM) 1-1, Kraljevčan 38 – Dinamo (P) 1-4

U Štrigovi je susret prekinut u 5.minuti, nakon ozljede Hrvoje Kneževića. Jurovčani su susret započeli sa sedam igrača, te je zbog nedovoljnog broja igrača na terenu, susret morao biti prekinut. Uvjerljive pobjede upisali su Mladost i Dinamo, dok je još u gostima slavio Hodošan. Bez pobjednika, odigrani su susreti u Oporovcu, Maloj Subotici i Belici.

II. MEĐIMURSKA LIGA – skupina A

Drava (K) – Omladinac (DS) 0-5, Jadran – Radnički 4-1, Naprijed – Drava (DM) 8-2, Draškovec-Geothermae – Borac PMP 2-1, Mihoci, Budućnost (P) – Croatia 7-1, Vidovčan – Borac (DH) 1-3, ČSK – Mladost (D) 3-3, Dubravčan – Mladost (I) 4-0

Općinski derbi, uvjerljivo je pripao Budućnosti. Još su efikasni u ovome kolu, bili Omladinac, Naprijed, Jadran i Dubravčan.

II. MEĐIMURSKA LIGA – skupina B

Subota:

Hajduk (Š) – Sloboda (M) 1-2,  Plavi (Pek.) – Mura 2-3

Gostujuće pobjede, ostvarili su Sloboda i Mura.

Nedjelja:

Hajduk (B) – Jedinstvo (NSD) 4-2, Venera PMP – Donji Koncovčak 2-2, Mali Mihaljevec – Bratstvo (SV) 4-0, Budućnost (M) – Strahoninec 2-2, Trnovec – Sokol 2-1, Pobjeda – Omladinac (M) 5-0

Mali Mihaljevec je sa četiri komada ispratio Savčane, a Pobjeda sa čak pet komada, Omladinac iz Mačkovca. Uspješni domaćini, bili su još Brezovčani i Trnovčani. Neriješeno je bilo u Miklavcu i Svetom Jurju na Bregu.

III. MEĐIMURSKA LIGA

Subota:

Napredak – Otok 3-2, Bratstvo (P) – Dubrava 3-2, Vučetinec – Zebanec 1986 3-0

U subotnjim susretima, sve pobjede, ostvarili su domaćini.

Nedjelja:

Zasadbreg 77 – Međimurje-Čakovec 4-0, Mladost (S) – Parag 9-3, Torpedo  – Dinamo (Ž) 3-1

Graničar (N) je bio slobodan

Iznenađenje kola, svakako je uvjerljiv poraz NŠ Međimurje-Čakovec. Tri boda, još su upisali Mladost i Dinamo.