Pregled ljetnog prijelaznog roka

nogomet
Ilustracija

LJETNI PRIJELAZNI ROK

Od 15.lipnja, službeno traje ljetni prijelazni rok, koji je završio 31.srpnja. U tom razdoblju, igrači su mogli bez istupnice, promijeniti klub. Postupak promjene je taj da igrač, mora preporučeno poštom (recipis), svom matičnom klubu poslati pismenu zamolbu za odlazak iz kluba. Nakon toga od 1.kolovoza, pa sve do 15.listopada, može se igrač registrirati samo sa istupnicom.

IV. HNL ČAKOVEC – VARAŽDIN

NK NEDELIŠĆE

Karlo Novak (iz NK Pušćine) i Toni Capan (iz USV Nestelbach – NS Austrije)

NK DINAMO – Domašinec

Ivan Novak, Fabian-Stjepan Godina i Ivan Krznar (iz NK Mladost Dekanovec), Nikola Drožđek (iz NK Varteks Varaždin), Filip Drvoderić (iz NK Graničar Novakovec), Nikola Švec i Karlo Barić (iz NK Mladost Komet Prelog)

NK RUDAR – Mursko Središće

Nino Šprajc (iz NK Međimurec Dunjkovec-Pretetinec), Matija Petak (iz NK Podturen), Mateo Radiković (iz NK Mladost Selnica) i Mihael Toplek (iz NK Polet Pribislavec)

NK SLOGA – Čakovec

Kristijan Hergotić, Dario Kukovec i Ante Begović (iz NK Sloboda Slakovec), Vedran Knežević (iz NK Rudar Mursko Središće), Tiago Rodrigues (iz NK Šenkovec), Srđan Bajus (iz UFC Backerei Felber Strallegg – NS Austrije) i Dino Vrbanec (iz NK Jadran Štefanec),

NK PUŠĆINE

Jura Banfić i Vladimir Mesec (iz NK Podravina Ludbreg), Jura Kos (iz NK Varaždin), Franjo Ladić i  Ivan Blaži (iz NK NŠ Međimurje-Čakovec)

NK OMLADINAC – Novo Selo Rok

Sebastijan Mesarić, Nikša Novak i Tomislav Kuhar (iz NK NŠ Međimurje-Čakovec), Kristijan Novak (iz NK BSK Belica), Danijel Herenčić (iz NK Mura Hlapičina), Leon Janušić (iz NK Sloboda Mihovljan) i Robert Blažon (iz NK Budućnost Miklavec)

NK MLADOST KOMET – Prelog

Leon Božek (iz NK Naprijed Cirkovljan), Patrik Šimunić (iz NK Nedelišće) i Fabijan Vagjunec (iz NK Podravac Kitro Sesvete Ludbreške)

I.MNL

NK HODOŠAN

David Hađikan i Jan Zrna (iz NK Kraljevčan 38 Donji Kraljevec)

NK PODTUREN

Lovro Hranilović (iz NK Međimurje Čakovec), Rajko Sakač (iz NK Drava Donji Mihaljevec) i Mihael Bobičanec (iz NK Omladinac Novo Selo Rok)

NK MLADOST – Sveta Marija

Josip Igrec i Sandi Magdalenić (iz NK Trnava Goričan) i David Jurčan (iz NK Naprijed Cirkovljan)

NK DINAMO – Palovec

Dominik Palfi (iz NK Borac PMP Turčišće), Dario Šmit (iz NK Međimurec Dunjkovec-Pretetinec), Antonio Đuranić (iz NK Sloga Čakovec) i Simon Vutek (iz SV 08 Laufenburg – NS Njemačke)

NK SPARTAK – Mala Subotica

Filip Vagjunec (iz NK Sloboda Slakovec), Alen Herceg (iz NK Trnava Goričan), Matija Pintar i Ivan Gašparić (iz NK NŠ Međimurje-Čakovec), Karlo Podgorelec i Leonardo Lacković (iz NK Omladinac Držimurec-Strelec), Dario Šegović, Karlo Dodlek, Marko Slunjski i Nino Sraka (iz NK Budućnost Podbrest)

NK GALEB – Oporovec

Nikica Srpak i Tomica Srpak (iz NK Jalžabet), Matija Janović (iz NK Drava Kuršanec), Antonio Gudlin (iz NK Trnava Goričan) i Leon Vlahek (iz NK Kraljevčan 38 Donji Kraljevec)

NK POLET – Pribislavec

Boris Vrbanec (iz NK Sloboda Slakovec), Ivan Deglin (iz NK Međimurec Dunjkovec-Pretetinec)  i Ricardo Valter Da Costa (iz ASK Schlaining – NS Austrije)

NK SLOGA – Štrigova

Zvonimir Panić (iz NK Nedelišće) i Patrik Težak (iz NK Obreš)

NK KRALJEVČAN 38 – Donji Kraljevec

Luka Lipić (iz NK Draškovec-Geothermae), Ivica Apostolovski i Marko Mikić (iz NK BSK Belica)

NK GRANIČAR – Kotoriba

Franjo Orehovec i Lovro Orehovec (iz NK Dubravčan Donja Dubrava), Tin Čmrlec (iz NK Međimurje Čakovec) i David Mihoci (iz NK Naprijed Cirkovljan)

NK JEDINSTVO – Gornji Mihaljevec

Patrik Pintarić, Borna Sakač i Niko Toplek (iz NK Nedelišće), Patrik Ivančić (iz NK Bratstvo Jurovec), Stjepan Kirić (iz NK NŠ Međimurje-Čakovec), Matija Ceilinger (iz NK Pušćine), Josip Tkalec (iz NK Sloboda Slakovec) i Primož Smolkovič (iz FC Bad Radkersburg – NS Austrije)

NK BRATSTVO – Jurovec

Filip Vršić (iz NK Polet Sveti Martin na Muri) i Anđelo Čulina (iz NK Hajduk Pridraga)

II. MNL – A SKUPINA

NK DUBRAVČAN – Donja Dubrava

Neven Andrlon i Kristian Dokleja (iz NK Graničar Kotoriba), Josip Balaško (iz NK Bukovčan Veliki Bukovec), Marin Golubić (iz NK Međimurje Čakovec), Miroslav Jančijev (iz NK Podravec Torčec) i Mislav Matijević (iz NK Prekodavac Ždala)

NK NAPRIJED

Luka Horvat (iz NK Trnava Goričan), Marino Bermanec (iz NK Otok), Mario Novak i Matija Crnković (iz NK Razvitak Čičkovina), Petar Horvat (iz NK Galeb Oporovec) i Leo Vuković (iz NK Podravac Kitro Sesvete Ludbreške)

NK JADRAN – Štefanec

Dario Lesar (iz NK Pobjeda Gornji Hrašćan), Ranko Bertapelle (iz NK Strahoninec) i Ivan Fučko (iz NK Sloga Čakovec)

NK JEDINSTVO – Novo Selo na Dravi

Luka Kregar (iz NK Strahoninec), Patrik Lakosil (iz NK Polet Tuhovec), Nikola Tarodi (iz NK Trnava Goričan), Mihael Grudić (iz NK Mladost Ivanovec) i Bruno Grabar (iz NK Bratstvo Savska Ves)

NK BUDUĆNOST – Podbrest

Igor Janičar (iz NK Karlovec) i Bruno Dodlek (iz NK Dinamo Palovec)

NK CROATIA – Orehovica

Bojan Stanković (iz NK Mladost Dekanovec) i Dražen Bogdan (iz NK Parag)

NK MLADOST – Ivanovec

Ivan Risonjić (iz NK Rudar Mursko Središće) i Nino Gajnik (iz NK Budućnost Podbrest)

NK RADNIČKI – Gardinovec

Matija Kolarić (iz NK Spartak Mala Subotica)

NK OMLADINAC – Držimurec-Strelec

Denis Hranjec (iz NK Trnava Goričan) i Bojan Cirkvenčić (iz NK Pušćine)

NK MLADOST – Dekanovec

Dominik Kirec (iz NK Bratstvo Jurovec), Sebastijan Andrašec (iz NK Podturen) i Josip Pintar (iz NK Borac PMP Turčišće)

NK DRAVA – Kuršanec

Luka Oskoruš (iz NK Mladost Varaždin), Robert Štefulj (iz NK Trnovec), Danijel Mavriček (iz NK BSK Belica), Leon Mavriček i Dominik Ismajlovski (iz NK Udarnik 32 Kučan Gornji)

NK BORAC PMP – Turčišće

Luka Tomašek i Mihael Fažon (iz NK Mladost Dekanovec) i Davor Špoljar (iz NK Drava Donji Mihaljevec)

NK DRAŠKOVEC-GEOTHERMAE

Igor Erdelji (iz NK Dinamo Palovec) i Renato Barić (iz NK Hodošan)

NK BORAC – Donji Hrašćan

Dino Mravljek (iz NK Budućnost Miklavec)

II.MNL – B SKUPINA

NK MURA – Hlapičina

Mihael Stojko (iz NK Rudar Mursko Središće)

NK TRNOVEC

Marko Hruško (iz NK Jalžabet), Antonio Vrček (iz NK Vinica), Karlo Koprivec i  Ivan Gyofi (iz NK Sloga Čakovec)

NK MALI MIHALJEVEC

Jakša Koštarić, Robert Brkić, Luka Preložnjak, Boris Domunkoš i Jurica Kranjec (iz NK Šenkovec)

NK VENERA PMP – Sveti Juraj na Bregu

Luka Horvat (iz NK Sloboda Slakovec), Petar Kozjak i Dražen Hudoletnjak (iz NK Omladinac Mačkovec), Filip Levačić i Dražen Levačić (iz NK Zasadbreg 77), Abel Šprajc i Leo Zelić (iz NK Vučetinec)

NK BUDUĆNOST – Miklavec

Pavao Sklepić (iz NK Podturen), Toni Berdin (iz NK Šenkovec) Dragan Tuksar i Luka Antolović (iz NK Torpedo Križovec) i Karlo Paler (iz NK Rudar Mursko Središće)

NK SOKOL – Vratišinec

Saša Obradović (iz NK Međimurje Čakovec) i Nikola Šoltić (iz NK Rudar Mursko Središće)

NK STRAHONINEC

Simon Novak i Samuel Novak (iz NK Jedinstvo Novo Selo na Dravi), Ivan Zadravec (iz NK Trnovec) i Sebastijan Trstenjak (iz NK Šenkovec)

NK BRATSTVO – Savska Ves

Bojan Carević (iz NK Drava Kuršanec), Leon Bujan (iz NK Strahoninec), Luka Jakup, Dejan Krizman i Davor Krizman (iz NK Jedinstvo Novo Selo na Dravi), Dalibor Frančić (iz NK Bratstvo Jurovec)

NK HAJDUK – Brezje

Nenad Gregorinčić, Hrvoje Buhanec i Vinicius Almeida Moreira  (iz NK Šenkovec), Tomislav Katanec i Kristijan Fegeš (iz NK Sloboda Slakovec), Luka Puklavec (iz NK Bratstvo Preseka), Karlo Hergotić (iz NK Pobjeda Gornji Hrašćan), Mario Juretić (iz NK Sloga Štrigova) i Vinko Lozić (iz NK Mali Mihaljevec)

NK PLAVI – Peklenica

Nino Polanec (iz NK Omladinac Mačkovec)

NK POBJEDA – Gornji Hrašćan

Damir Horvat (iz NK Pušćine), Patrik Podvezanec (iz NK Centrometal Macinec), Goran Debelec (iz NK Hajduk Štrukovec) i Dražen Petek (iz NK Sloboda Slakovec)

NK SLOBODA – Mihovljan

Antonio Vidačić (iz NK Omladinac Mačkovec), Bruno Horvat (iz NK Omladinac Novo Selo Rok), Nikola Kamenić (iz NK Polet Pribislavec) i Leon Đaković (iz NK Mali Mihaljevec)

NK OMLADINAC – Mačkovec

David Zdolec, David Bubek, Filip Turk, Lovro Vuk i Filip Cilar (iz NK Šenkovec), Viktor Drvenkar (iz NK Zasadbreg 77), Dominik Kukovec (iz NK NŠ Međimurje-Čakovec), Dragan Povodnja (iz NK Sloboda Mihovljan), Nikola Radiković (iz NK Omladinac Novo Selo Rok) i Anđelko Vukoja (iz NK Jadran Štefanec)

NK HAJDUK – Štrukovec

Emanuel Podvezanec (iz NK Polet Pribislavec), Mario Radiković (iz NK Šenkovec) i Antonio Kraljić (iz NK Polet Sveti Martin na Muri)

NK DONJI KONCOVČAK

Sanjin Koprivec (iz NK Sloga Štrigova)

III.MNL

NK DRAVA – Donji Mihaljevec

Nikola Balent (iz NK Galeb Oporovec), Dominik Klarić (iz NK Trnava Goričan) i Dejan Kočiš (iz NK Otok)

NK ZASADBREG 77

Dino Novak i Karlo Horvat (iz NK Mali Mihaljevec), Dario Toplek (iz NK Omladinac Novo Selo Rok), Kristijan Dunjko i Danijel Dunjko (iz NK Vučetinec)

NK GRANIČAR – Novakovec

Antonio Drvoderić i Tomica Blažon (iz NK Mladost Dekanovec), Mario Kovačić i Dominik Drvoderić (iz NK Podturen) i Antun Novak (iz NK Borac Donji Hrašćan)

NK DUBRAVA – Sivica

Sebastian Turk (iz NK Torpedo Križovec), Filip Palir (iz NK Radnički Gardinovec), Vjekoslav Škvorc (iz NK Bratstvo Savska Ves) i Mark Bistrović (iz NK Rudar Mursko Središće), Velimir Mučić, Davor Mučić i Pedro Henrique Colaco (iz NK Podturen), Patrik Varga, Goran Turk i Simon Tkalec svi (iz NK Budućnost Miklavec)

NK DINAMO – Žiškovec

Perica Šoštarić (iz NK NŠ Međimurje-Čakovec) i  Ivica Turk (iz NK Vučetinec)

NK TORPEDO – Križovec

Denis Kivač (iz NK ČSK Čehovec), Danijel Čeki (iz NK Mladost Selnica), Ivan Brodar (iz NK Donji Koncovčak), Noa Antolović (iz NK Rudar Mursko Središće), Antonio Trstenjak (iz NK Dinamo Žiškovec) i Dominik Zver (iz TSV Waldenbronn Esslingen – NS Njemačke)

NK NAPREDAK – Gornji Kraljevec

Robert Kovačić (iz NK Hajduk Štrukovec)

NK MLADOST – Selnica

Denis Karlovčec (iz NK Torpedo Križovec)

NK OTOK

Erik Slivar i Sven Novak (iz NK Naprijed Cirkovljan)

NK VUČETINEC

Dino Kalember (iz NK Drava Donji Mihaljevec)

NK BRATSTVO – Preseka

Bojan Novak (iz NK Pobjeda Gornji Hrašćan), Marin Kelner (iz NK Omladinac Mačkovec) iDario Vincek (iz NK Trnovec)

Igrači: Matej Šalamon (iz NK Dubravčan Donja Dubrava), Luka Žvorc (iz NK Trnava Goričan), Željko Bali (iz NK Galeb Oporovec), Emanuel Šegović (NK Spartak Mala Subotica) Edo Topolnjak, Dario Ribić i Matija Marković (iz NK Dinamo Domašinec), Jan Šimunić (iz NK Međimurje Čakovec), Matija Lončar (iz NK Graničar Kotoriba), Goran Klekar, Marko Šegović i Boris Levatić (iz NK Naprijed Cirkovljan), Ivan Novak (iz NK Budućnost Miklavec), Stjepan Govedić (iz NK Jedinstvo Novo Selo na Dravi), Jožek Blagus (iz NK Graničar Novakovec), Luka Majetić i Davor Amanović (iz NK Sloga Štrigova), Tihomir Zlatar (iz NK Drava Donji Mihaljevec), Nenad Orehovec (iz NK Jadran Štefanec), Dino Božić i David Božić (iz NK Pušćine), odlaze na područje drugog saveza.

Igrači Benjamin Flac (iz NK Šenkovec), Luka Čalopa (iz NK Rudar Mursko Središće), David Goričanec i Goran Trstenjak (iz NK Bratstvo Jurovec), Shohei Yokoyama (iz NK Međimurec Dunjkovec-Pretetinec), Igor Srnec (iz NK Mali Mihaljevec), Lovro Koščak (iz NK Podturen), Damjan Vugrinec (iz NK Zasadbreg 77), Andi Hatlek, Alen Hatlek i Dino Murković (iz NK Torpedo Križovec), Dario Murković (iz NK Dubrava Sivica), Denis Moharić (iz NK Strahoninec) i Tomislav Tomašić (iz NK Venera PMP Sveti Juraj na Bregu), odlaze u inozemstvo.

 

Ostavi komentar