4 C
Petak, 19 travnja, 2024

Međimurje u posljednjem jesenskom kolu poraženo u Belišću

Posljednje kolo jesenskog dijela prvenstva nogometašima Međimurja donijelo je još jedno slavonsko gostovanje, ovaj put protiv momčadi Belišća koja se nalazi u gornjem dijelu tablice.

Nakon burnog tjedna u klubu, igračima koji su odbili nastupiti je skinuta suspenzija te su danas, u 15. kolu SuperSport Druge NL, mogli nastupiti.

Pred dvjestotinjak gledatelja na Gradskom stadionu domaća momčad povela je u 24. minuti nakon što je Deni Stojanac probio po desnoj strani, zastao pa lijevom nogom s dvadesetak metara pospremio loptu u desni kut.

Međimurje poravnava rezultat (1:1) u 64. minuti kada na odbijenu loptu dotrčava Havojić te sigurno posprema pokraj vratara.

U 72. minuti novo vodstvo (2:1), ujedno i konačan rezultat utakmice, nakon ubačaja postavlja Filip Radovanović.

Međimurje: Kalac, Kraja, Težački, Cerovčec, Fotak, Havojić, Harači, Kegelj, Popović, Marcijuš, Kuqi.

Klupa: Hozjan, Đaković, Joao Carlos Do Nascimento, Benko, Kraljević, Magdelinić, Bacinger, Novak.

NK Jadran LP još uvijek je jedina neporažena momčad lige, a jučerašnjim remijem protiv Opatije potvrdili su titulu jesenskog prvaka.

Međimurje polusezonu završava na posljednjem mjestu lige.