Međimurje minimalno poraženo u Belišću

U posljednjem jesenskom kolu nogometaši Međimurja otisnuli su se put Slavonije, točnije u Belišće.

Domaćin je bio za jedan gol bolji od igrača Međimurja i slavio 2:1. U vodstvo Belišće dolazi golom Stojanca u 23. minuti koji puca s ruba kaznenog prostora u prvi kut vratara Kalca koji loše reagira.

Do izjednačenja dolazi u nastavku kada je prvo Đaković pucao sa oko 16 metara, lopta skreće i odbija se do Petra Havojića koji iz blizine poravnava na 1:1. No veselje Čakovčana nije dugo trajalo, osam minuta kasnije još jedna greška zadnje linije Međimurja kada na ubačaj iz sredine loše reagira Harači, lopta dolazi do Radovanovića kojemu nije bilo teško iz blizine savladati Kalca za konačnih 2:1.

Tako je Međimurje prvu dionicu okončalo na posljednjem mjestu s 9 bodova koliko ima i Zagorec, a opstanak im bježi za sada dostižna tri boda, jer ispred njih su Grobničan sa 11 i Marsonia s 12 bodova.

S druge strane nakon svih ovih događaja u klubu trebaju hitno reagirati i već sada početi pripreme za nastavak prvenstva i pokušati osigurati opstanak u ligi koji je u svakom slučaju dostižan.