14.7 C
Čakovec
Utorak, listopad 22, 2019

Početnici skupina A – najave

Kolo Utakmica Datum i vrijeme
1. kolo Naprijed – Nogometaš 13 03.09.2016. 00:00
1. kolo Međimurje – D. Kraljevec i Goričan 03.09.2016. 00:00
1. kolo Mladost (SM) – Sloga (Č) 03.09.2016. 00:00
1. kolo Graničar/Vidovčan – Dinamo/Zelenko 03.09.2016. 00:00
1. kolo Mladost Komet – Op. Mala Subotica 03.09.2016. 00:00
2. kolo Nogometaš 13 – Op. Mala Subotica 10.09.2016. 00:00
2. kolo D. Kraljevec i Goričan – Mladost (SM) 10.09.2016. 00:00
2. kolo Sloga (Č) – Graničar/Vidovčan 10.09.2016. 00:00
2. kolo Dinamo/Zelenko – Mladost Komet 10.09.2016. 00:00
2. kolo Naprijed – Međimurje 10.09.2016. 00:00
3. kolo Op. Mala Subotica – Dinamo/Zelenko 17.09.2016. 00:00
3. kolo Mladost (SM) – Naprijed 17.09.2016. 00:00
3. kolo Graničar/Vidovčan – D. Kraljevec i Goričan 17.09.2016. 00:00
3. kolo Mladost Komet – Sloga (Č) 17.09.2016. 00:00
3. kolo Međimurje – Nogometaš 13 17.09.2016. 00:00
4. kolo Naprijed – Graničar/Vidovčan 24.09.2016. 00:00
4. kolo D. Kraljevec i Goričan – Mladost Komet 24.09.2016. 00:00
4. kolo Sloga (Č) – Op. Mala Subotica 24.09.2016. 00:00
4. kolo Nogometaš 13 – Dinamo/Zelenko 24.09.2016. 00:00
4. kolo Međimurje – Mladost (SM) 24.09.2016. 00:00
5. kolo Graničar/Vidovčan – Međimurje 01.10.2016. 00:00
5. kolo Mladost Komet – Naprijed 01.10.2016. 00:00
5. kolo Op. Mala Subotica – D. Kraljevec i Goričan 01.10.2016. 00:00
5. kolo Dinamo/Zelenko – Sloga (Č) 01.10.2016. 00:00
5. kolo Mladost (SM) – Nogometaš 13 01.10.2016. 00:00
6. kolo Međimurje – Mladost Komet 08.10.2016. 00:00
6. kolo Naprijed – Op. Mala Subotica 08.10.2016. 00:00
6. kolo D. Kraljevec i Goričan – Dinamo/Zelenko 08.10.2016. 00:00
6. kolo Nogometaš 13 – Sloga (Č) 08.10.2016. 00:00
6. kolo Mladost (SM) – Graničar/Vidovčan 08.10.2016. 00:00
7. kolo Mladost Komet – Mladost (SM) 15.10.2016. 00:00
7. kolo Op. Mala Subotica – Međimurje 15.10.2016. 00:00
7. kolo Dinamo/Zelenko – Naprijed 15.10.2016. 00:00
7. kolo Sloga (Č) – D. Kraljevec i Goričan 15.10.2016. 00:00
7. kolo Graničar/Vidovčan – Nogometaš 13 15.10.2016. 00:00
8. kolo Mladost (SM) – Op. Mala Subotica 22.10.2016. 00:00
8. kolo Međimurje – Dinamo/Zelenko 22.10.2016. 00:00
8. kolo Naprijed – Sloga (Č) 22.10.2016. 00:00
8. kolo Nogometaš 13 – D. Kraljevec i Goričan 22.10.2016. 00:00
8. kolo Graničar/Vidovčan – Mladost Komet 22.10.2016. 00:00
9. kolo Op. Mala Subotica – Graničar/Vidovčan 29.10.2016. 00:00
9. kolo Dinamo/Zelenko – Mladost (SM) 29.10.2016. 00:00
9. kolo Sloga (Č) – Međimurje 29.10.2016. 00:00
9. kolo D. Kraljevec i Goričan – Naprijed 29.10.2016. 00:00
9. kolo Mladost Komet – Nogometaš 13 29.10.2016. 00:00
10. kolo Nogometaš 13 – Naprijed 25.03.2017. 10:00
10. kolo D. Kraljevec i Goričan – Međimurje 25.03.2017. 10:00
10. kolo Sloga (Č) – Mladost (SM) 25.03.2017. 10:00
10. kolo Dinamo/Zelenko – Graničar/Vidovčan 25.03.2017. 10:00
10. kolo Op. Mala Subotica – Mladost Komet 25.03.2017. 10:00
11. kolo Op. Mala Subotica – Nogometaš 13 01.04.2017. 10:00
11. kolo Mladost (SM) – D. Kraljevec i Goričan 01.04.2017. 10:00
11. kolo Graničar/Vidovčan – Sloga (Č) 01.04.2017. 10:00
11. kolo Mladost Komet – Dinamo/Zelenko 01.04.2017. 10:00
11. kolo Međimurje – Naprijed 01.04.2017. 10:00
12. kolo Dinamo/Zelenko – Op. Mala Subotica 08.04.2017. 10:00
12. kolo Naprijed – Mladost (SM) 08.04.2017. 10:00
12. kolo D. Kraljevec i Goričan – Graničar/Vidovčan 08.04.2017. 10:00
12. kolo Sloga (Č) – Mladost Komet 08.04.2017. 10:00
12. kolo Nogometaš 13 – Međimurje 08.04.2017. 10:00
13. kolo Graničar/Vidovčan – Naprijed 15.04.2017. 10:00
13. kolo Mladost Komet – D. Kraljevec i Goričan 15.04.2017. 10:00
13. kolo Op. Mala Subotica – Sloga (Č) 15.04.2017. 10:00
13. kolo Dinamo/Zelenko – Nogometaš 13 15.04.2017. 10:00
13. kolo Mladost (SM) – Međimurje 15.04.2017. 10:00
14. kolo Međimurje – Graničar/Vidovčan 22.04.2017. 10:00
14. kolo Naprijed – Mladost Komet 22.04.2017. 10:00
14. kolo D. Kraljevec i Goričan – Op. Mala Subotica 22.04.2017. 10:00
14. kolo Sloga (Č) – Dinamo/Zelenko 22.04.2017. 10:00
14. kolo Nogometaš 13 – Mladost (SM) 22.04.2017. 10:00
15. kolo Mladost Komet – Međimurje 29.04.2017. 10:00
15. kolo Op. Mala Subotica – Naprijed 29.04.2017. 10:00
15. kolo Dinamo/Zelenko – D. Kraljevec i Goričan 29.04.2017. 10:00
15. kolo Sloga (Č) – Nogometaš 13 29.04.2017. 10:00
15. kolo Graničar/Vidovčan – Mladost (SM) 29.04.2017. 10:00
16. kolo Mladost (SM) – Mladost Komet 06.05.2017. 10:00
16. kolo Međimurje – Op. Mala Subotica 06.05.2017. 10:00
16. kolo Naprijed – Dinamo/Zelenko 06.05.2017. 10:00
16. kolo D. Kraljevec i Goričan – Sloga (Č) 06.05.2017. 10:00
16. kolo Nogometaš 13 – Graničar/Vidovčan 06.05.2017. 10:00
17. kolo Op. Mala Subotica – Mladost (SM) 13.05.2017. 10:00
17. kolo Dinamo/Zelenko – Međimurje 13.05.2017. 10:00
17. kolo Sloga (Č) – Naprijed 13.05.2017. 10:00
17. kolo D. Kraljevec i Goričan – Nogometaš 13 13.05.2017. 10:00
17. kolo Mladost Komet – Graničar/Vidovčan 13.05.2017. 10:00
18. kolo Graničar/Vidovčan – Op. Mala Subotica 20.05.2017. 10:00
18. kolo Mladost (SM) – Dinamo/Zelenko 20.05.2017. 10:00
18. kolo Međimurje – Sloga (Č) 20.05.2017. 10:00
18. kolo Naprijed – D. Kraljevec i Goričan 20.05.2017. 10:00
18. kolo Nogometaš 13 – Mladost Komet 20.05.2017. 10:00

NAJNOVIJE

FOTOGALERIJE