27 C
Čakovec
Četvrtak, kolovoz 1, 2019

Pioniri skupina A – najave

Kolo Utakmica Datum i vrijeme
1. kolo Hajduk (Š) – Pušćine 04.09.2016. 11:00
1. kolo Sveti Martin – Sloboda (M) 04.09.2016. 10:00
1. kolo Budućnost (M) – Mladost (S) 04.09.2016. 10:00
2. kolo Pušćine – Sveti Martin 11.09.2016. 10:00
2. kolo Sloboda (M) – Budućnost (M) 11.09.2016. 10:00
2. kolo Omladinac (NSR) – Hajduk (Š) 11.09.2016. 10:00
3. kolo Mladost (S) – Sloboda (M) 18.09.2016. 10:00
3. kolo Sveti Martin – Omladinac (NSR) 18.09.2016. 10:00
3. kolo Budućnost (M) – Pušćine 18.09.2016. 10:00
4. kolo Omladinac (NSR) – Budućnost (M) 25.09.2016. 10:00
4. kolo Pušćine – Mladost (S) 25.09.2016. 10:00
4. kolo Hajduk (Š) – Sveti Martin 25.09.2016. 11:00
5. kolo Budućnost (M) – Hajduk (Š) 02.10.2016. 10:00
5. kolo Mladost (S) – Omladinac (NSR) 02.10.2016. 10:00
5. kolo Sloboda (M) – Pušćine 02.10.2016. 10:00
6. kolo Hajduk (Š) – Mladost (S) 09.10.2016. 11:00
6. kolo Omladinac (NSR) – Sloboda (M) 09.10.2016. 10:00
6. kolo Sveti Martin – Budućnost (M) 09.10.2016. 10:00
7. kolo Mladost (S) – Sveti Martin 16.10.2016. 10:00
7. kolo Sloboda (M) – Hajduk (Š) 16.10.2016. 10:00
7. kolo Pušćine – Omladinac (NSR) 16.10.2016. 10:00
8. kolo Pušćine – Hajduk (Š) 22.10.2016. 10:00
8. kolo Sloboda (M) – Sveti Martin 22.10.2016. 10:00
8. kolo Mladost (S) – Budućnost (M) 22.10.2016. 10:00
9. kolo Sveti Martin – Pušćine 30.10.2016. 10:00
9. kolo Budućnost (M) – Sloboda (M) 30.10.2016. 10:00
9. kolo Hajduk (Š) – Omladinac (NSR) 30.10.2016. 10:00
10. kolo Sloboda (M) – Mladost (S) 06.11.2016. 10:00
10. kolo Omladinac (NSR) – Sveti Martin 06.11.2016. 10:00
10. kolo Pušćine – Budućnost (M) 06.11.2016. 10:00
11. kolo Budućnost (M) – Omladinac (NSR) 26.03.2017. 10:00
11. kolo Mladost (S) – Pušćine 26.03.2017. 10:00
11. kolo Sveti Martin – Hajduk (Š) 26.03.2017. 10:00
12. kolo Hajduk (Š) – Budućnost (M) 02.04.2017. 10:00
12. kolo Omladinac (NSR) – Mladost (S) 02.04.2017. 10:00
12. kolo Pušćine – Sloboda (M) 02.04.2017. 10:00
13. kolo Mladost (S) – Hajduk (Š) 09.04.2017. 10:00
13. kolo Sloboda (M) – Omladinac (NSR) 09.04.2017. 10:00
13. kolo Budućnost (M) – Sveti Martin 09.04.2017. 10:00
14. kolo Sveti Martin – Mladost (S) 17.04.2017. 10:00
14. kolo Hajduk (Š) – Sloboda (M) 17.04.2017. 10:00
14. kolo Omladinac (NSR) – Pušćine 17.04.2017. 10:00
15. kolo Hajduk (Š) – Pušćine 23.04.2017. 10:00
15. kolo Sveti Martin – Sloboda (M) 23.04.2017. 10:00
15. kolo Budućnost (M) – Mladost (S) 23.04.2017. 10:00
16. kolo Pušćine – Sveti Martin 30.04.2017. 10:00
16. kolo Sloboda (M) – Budućnost (M) 30.04.2017. 10:00
16. kolo Omladinac (NSR) – Hajduk (Š) 30.04.2017. 10:00
17. kolo Mladost (S) – Sloboda (M) 07.05.2017. 10:00
17. kolo Sveti Martin – Omladinac (NSR) 07.05.2017. 10:00
17. kolo Budućnost (M) – Pušćine 07.05.2017. 10:00
18. kolo Omladinac (NSR) – Budućnost (M) 14.05.2017. 10:00
18. kolo Pušćine – Mladost (S) 14.05.2017. 10:00
18. kolo Hajduk (Š) – Sveti Martin 14.05.2017. 10:00
19. kolo Budućnost (M) – Hajduk (Š) 21.05.2017. 10:00
19. kolo Mladost (S) – Omladinac (NSR) 21.05.2017. 10:00
19. kolo Sloboda (M) – Pušćine 21.05.2017. 10:00
20. kolo Hajduk (Š) – Mladost (S) 28.05.2017. 10:00
20. kolo Omladinac (NSR) – Sloboda (M) 28.05.2017. 10:00
20. kolo Sveti Martin – Budućnost (M) 28.05.2017. 10:00
21. kolo Mladost (S) – Sveti Martin 04.06.2017. 10:00
21. kolo Sloboda (M) – Hajduk (Š) 04.06.2017. 10:00
21. kolo Pušćine – Omladinac (NSR) 04.06.2017. 10:00

NAJNOVIJE

NAJČITANIJE - 7 DANA

FOTOGALERIJE