Ove srijede izborna skupština MNS

Pripreme za Izbornu skupštinu MNS

Izborna komisija u sastavu predsjednik Hrvoje Novak, te članovi, Ivica Križaić i Darko Jambrović, zaprimila je kandidaturu kandidata za predsjednika MNS. Mato Kljajić, jedini je kandidat za izbor predsjednika MNS.  On je prikupio pisanu podršku 74 zastupnika Skupštine od ukupno 78. Izborna skupština održat će se 12. prosinca 2018. u Čakovcu, prostorije hotela Park.

Donosimo pregled svih zastupnika Skupštine Međimurskog nogometnog saveza sa svojim brojem glasova:

II. HNL

NK MEĐIMURJE – Stjepan Hamonajec – 32 glasova

IV. NL

NK POLET SMNM – Miroslav Novinščak – 8 glasova

NK RUDAR – Kristijan Antolović – 8 glasova

NK MLADOST KOMET – Mato Kljajić – 8 glasova

NK SLOGA (Čakovec) – Robert Carin – 8 glasova

NK MEĐIMUREC – Mišel Ganzer – 8 glasova

NK OMLADINAC (NSR) – Miroslav Novak – 8 glasova

NK PUŠĆINE – Damir Posavec – 8 glasova

NK NEDELIŠĆE – Nikola Košir – 8 glasova

NK DINAMO (Domašinec) – Petar Mihalec – 8 glasova

I.MNL

NK PODTUREN – Vjenceslav Hranilović – 4 glasova

NK SPARTAK – Kristijan Juras – 4 glasova

NK POLET (Pribislavec) – Saša Grkavac – 4 glasova

NK TRNAVA – Mijo Horvat – 4 glasova

NK GRANIČAR (Kotoriba) – Josip Kos – 4 glasova

NK MLADOST (Sveta Marija) – Ivan Mustač – 4 glasova

NK DINAMO (Palovec) – Denis Magdić – 4 glasova

NK BRATSTVO (Jurovec) – Zlatko Perčić – 4 glasova

NK SLOBODA (Slakovec) – Dejan Korunić – 4 glasova

NK BSK – Muhamed Bajrić – 4 glasova

NK CENTROMETAL – Goran Košir – 4 glasova

NK KRALJEVČAN 38 – Vjekoslav Cvek – 4 glasova

NK HODOŠAN – Miroslav Ružić – 4 glasova

NK SLOGA (Štrigova) – Boris Novak – 4 glasova

NK GALEB – Damir Dominić – 4 glasova

NK JEDINSTVO (GM) – Nenad Novak – 4 glasova

II. MNL – svi klubovi imaju po 2 glasa

NK BORAC PMP – Rajko Gavez

NK VIDOVČAN – Alen Nestić

NK OMLADINAC (DS) – Željko Hlišć

NK MLADOST (IVANOVEC) – Josip Ružić

NK DUBRAVČAN (D.D.) – Dominik Brljak

NK RADNIČKI – Mijo Paler

NK BUDUĆNOST (Miklavec) – Danijel Zadravec

NK ČSK – Velimir Švenda

NK BUDUĆNOST (Podbrest) – Mladen Kodba

NK NAPRIJED – Ante Žvorc

NK DRAVA (D.Mihaljevec) – Danijel Kočiš

NK DRAVA (Kuršanec) – Stjepan Jurinjak

NK MLADOST (Dekanovec) – Josip Pintarić

NK JEDINSTVO (NSD) – Miljenko Popović

NK JADRAN – Vlado Jančec

NK CROATIA – Zdravko Cvrtnjak

NK TRNOVEC – Vlatko Čeh

NK VENERA PMP – Stjepan Perko

NK POBJEDA – Nikola Ladić

NK DONJI KONCOVČAK – Dominik Koraj

NK HAJDUK (Štrukovec) – Mihael Mađarić

NK BRATSTVO (Savska Ves) – Tomislav Žnidar

NK OMLADINAC (Mačkovec) – Radovan Bedić

NK MALI MIHALJEVEC – Krunoslav Mezga

NK SOKOL – Ninoslav Obradović

NK MURA – Dragutin Stojko

NK SLOBODA (Mihovljan) – Stanislav Sovar

NK PLAVI – Mihael Zamuda

NK DRAŠKOVEC – GEOTHER. – Josip Kobal

NK HAJDUK (Brezje) – Igor Buhanec

NK STRAHONINEC – Ivica Kovač

NK BORAC (Donji Hrašćan) – Damir Far

III. MNL – svi klubovi po jedan glas

NŠ MEĐIMURJE-ČAKOVEC – Dean Panić

NK OTOK – Patrik Kalšan

NK ZASADBREG 77 – Miljenko Bakač

NK NAPREDAK – Davor Govedić

NK TORPEDO – Valentin Štefanić

NK DINAMO (Žiškovec) – Mladen Kraljić

NK MLADOST (Selnica) – Dragutin Bohnec

NK BRATSTVO (Preseka) – Bojan Jambrović

NK DUBRAVA (Sivica) – Vladimir Sabol

NK PARAG – Alen Oršuš

NK VUČETINEC – Vjeran Levec

NK GRANIČAR (Novakovec) – Josip Zorčec

NK ZEBANEC 1986 – Miljenko Vrančić

OSTALI KLUBOVI – svi po jedan glas

Zbor nogometnih trenera – Robert Čižmešija

ŽNK Katarina Zrinski – Željko Bacinger

Zbor nogometni suci – Stjepan Križarić

NK ČUKOVEC 77 – Darko Lehki

Udruga delegata – Krešimir Glavina

NK DUBRAVČAN (GD) – Franjo Golub

NK ŠENKOVEC – Zoran Farkaš

Ostavi komentar