3.7 C
Čakovec
Utorak, prosinac 10, 2019

Četvrta nogometna liga – skupina Čakovec – Varaždin – rezultati

Kolo Utakmica Datum i vrijeme Rezultat
1. kolo Novi Marof – Polet (SMNM) 20.08.2017. 17:30 0:2
1. kolo Nedeljanec – Sloga (Č) 23.08.2017. 17:30 0:1
1. kolo Dinamo (D) – Bednja 20.08.2017. 17:30 4:3
1. kolo Nedelišće – Zelengaj 19.08.2017. 17:30 3:1
1. kolo Pušćine – Rudar 20.08.2017. 17:30 1:2
1. kolo Jalžabet – Sloboda (S) 20.08.2017. 17:30 1:1
1. kolo Mladost Komet – Plitvica (G) 19.08.2017. 17:30 6:1
1. kolo Podravina – Međimurec 19.08.2017. 17:30 2:0
2. kolo Polet (SMNM) – Međimurec 26.08.2017. 17:30 3:1
2. kolo Sloga (Č) – Dinamo (D) 27.08.2017. 10:00 1:1
2. kolo Bednja – Nedelišće 27.08.2017. 17:30 3:4
2. kolo Zelengaj – Pušćine 26.08.2017. 17:30 8:3
2. kolo Rudar – Jalžabet 27.08.2017. 17:30 2:0
2. kolo Sloboda (S) – Mladost Komet 26.08.2017. 17:30 2:1
2. kolo Plitvica (G) – Podravina 27.08.2017. 17:30 1:2
2. kolo Novi Marof – Nedeljanec 27.08.2017. 17:30 2:2
3. kolo Međimurec – Plitvica (G) 03.09.2017. 17:00 7:0
3. kolo Dinamo (D) – Novi Marof 03.09.2017. 17:00 2:0
3. kolo Nedelišće – Sloga (Č) 02.09.2017. 17:00 2:0
3. kolo Pušćine – Bednja 03.09.2017. 17:00 2:0
3. kolo Jalžabet – Zelengaj 03.09.2017. 17:00 1:0
3. kolo Mladost Komet – Rudar 02.09.2017. 17:00 0:1
3. kolo Podravina – Sloboda (S) 02.09.2017. 17:00 1:0
3. kolo Nedeljanec – Polet (SMNM) 03.09.2017. 17:00 2:4
4. kolo Novi Marof – Nedelišće 10.09.2017. 17:00 0:1
4. kolo Sloga (Č) – Pušćine 10.09.2017. 10:00 2:0
4. kolo Bednja – Jalžabet 10.09.2017. 17:00 2:0
4. kolo Zelengaj – Mladost Komet 09.09.2017. 17:00 5:2
4. kolo Rudar – Podravina 09.09.2017. 17:00 0:0
4. kolo Sloboda (S) – Međimurec 09.09.2017. 17:00 1:1
4. kolo Polet (SMNM) – Plitvica (G) 09.09.2017. 17:00 5:1
4. kolo Nedeljanec – Dinamo (D) 10.09.2017. 17:00 0:2
5. kolo Nedelišće – Nedeljanec 16.09.2017. 16:30 2:0
5. kolo Pušćine – Novi Marof 17.09.2017. 16:30 2:3
5. kolo Jalžabet – Sloga (Č) 17.09.2017. 16:30 1:0
5. kolo Mladost Komet – Bednja 16.09.2017. 16:30 3:2
5. kolo Podravina – Zelengaj 16.09.2017. 16:30 4:1
5. kolo Međimurec – Rudar 17.09.2017. 16:30 1:1
5. kolo Plitvica (G) – Sloboda (S) 17.09.2017. 16:30 2:0
5. kolo Dinamo (D) – Polet (SMNM) 17.09.2017. 16:30 1:1
6. kolo Nedeljanec – Pušćine 24.09.2017. 16:30 6:1
6. kolo Novi Marof – Jalžabet 24.09.2017. 16:30 2:2
6. kolo Sloga (Č) – Mladost Komet 24.09.2017. 10:00 2:1
6. kolo Bednja – Podravina 24.09.2017. 16:30 2:1
6. kolo Zelengaj – Međimurec 23.09.2017. 16:30 0:6
6. kolo Rudar – Plitvica (G) 23.09.2017. 16:30 3:0
6. kolo Polet (SMNM) – Sloboda (S) 23.09.2017. 16:30 5:0
6. kolo Dinamo (D) – Nedelišće 24.09.2017. 16:30 3:0
7. kolo Pušćine – Dinamo (D) 01.10.2017. 16:00 0:0
7. kolo Jalžabet – Nedeljanec 01.10.2017. 16:00 0:0
7. kolo Mladost Komet – Novi Marof 30.09.2017. 16:00 1:0
7. kolo Podravina – Sloga (Č) 30.09.2017. 16:00 2:0
7. kolo Međimurec – Bednja 01.10.2017. 16:00 0:1
7. kolo Plitvica (G) – Zelengaj 01.10.2017. 16:00 7:4
7. kolo Sloboda (S) – Rudar 30.09.2017. 16:00 0:0
7. kolo Nedelišće – Polet (SMNM) 30.09.2017. 16:00 1:1
8. kolo Dinamo (D) – Jalžabet 08.10.2017. 15:30 3:0
8. kolo Nedeljanec – Mladost Komet 08.10.2017. 15:30 2:3
8. kolo Novi Marof – Podravina 08.10.2017. 15:30 1:3
8. kolo Sloga (Č) – Međimurec 08.10.2017. 10:00 3:5
8. kolo Bednja – Plitvica (G) 08.10.2017. 15:30 5:0
8. kolo Zelengaj – Sloboda (S) 07.10.2017. 15:30 2:2
8. kolo Polet (SMNM) – Rudar 07.10.2017. 15:30 2:0
8. kolo Nedelišće – Pušćine 07.10.2017. 15:30 4:0
9. kolo Jalžabet – Nedelišće 15.10.2017. 15:00 1:0
9. kolo Mladost Komet – Dinamo (D) 14.10.2017. 15:00 2:1
9. kolo Podravina – Nedeljanec 14.10.2017. 15:00 1:3
9. kolo Međimurec – Novi Marof 15.10.2017. 15:00 3:2
9. kolo Plitvica (G) – Sloga (Č) 15.10.2017. 15:00 1:2
9. kolo Sloboda (S) – Bednja 14.10.2017. 15:00 0:1
9. kolo Rudar – Zelengaj 14.10.2017. 15:00 1:0
9. kolo Pušćine – Polet (SMNM) 15.10.2017. 15:00 2:1
10. kolo Nedelišće – Mladost Komet 21.10.2017. 15:00 4:2
10. kolo Dinamo (D) – Podravina 22.10.2017. 15:00 2:0
10. kolo Nedeljanec – Međimurec 22.10.2017. 15:00 1:3
10. kolo Novi Marof – Plitvica (G) 22.10.2017. 15:00 4:2
10. kolo Sloga (Č) – Sloboda (S) 22.10.2017. 10:00 0:2
10. kolo Bednja – Rudar 22.10.2017. 15:00 3:1
10. kolo Polet (SMNM) – Zelengaj 21.10.2017. 15:00 4:1
10. kolo Pušćine – Jalžabet 22.10.2017. 15:00 4:1
11. kolo Mladost Komet – Pušćine 28.10.2017. 15:00 3:1
11. kolo Podravina – Nedelišće 28.10.2017. 15:00 1:2
11. kolo Međimurec – Dinamo (D) 29.10.2017. 14:00 4:0
11. kolo Plitvica (G) – Nedeljanec 29.10.2017. 14:00 2:2
11. kolo Sloboda (S) – Novi Marof 28.10.2017. 15:00 1:2
11. kolo Rudar – Sloga (Č) 28.10.2017. 15:00 1:1
11. kolo Zelengaj – Bednja 28.10.2017. 15:00 1:5
11. kolo Jalžabet – Polet (SMNM) 29.10.2017. 14:00 0:5
12. kolo Pušćine – Podravina 05.11.2017. 14:00 1:3
12. kolo Nedelišće – Međimurec 04.11.2017. 14:00 3:3
12. kolo Dinamo (D) – Plitvica (G) 05.11.2017. 14:00 4:2
12. kolo Nedeljanec – Sloboda (S) 05.11.2017. 14:00 1:0
12. kolo Novi Marof – Rudar 05.11.2017. 14:00 2:1
12. kolo Sloga (Č) – Zelengaj 05.11.2017. 10:00 2:2
12. kolo Polet (SMNM) – Bednja 04.11.2017. 14:00 1:1
12. kolo Jalžabet – Mladost Komet 05.11.2017. 14:00 0:6
13. kolo Podravina – Jalžabet 11.11.2017. 13:30 5:0
13. kolo Međimurec – Pušćine 12.11.2017. 13:30 3:0
13. kolo Plitvica (G) – Nedelišće 12.11.2017. 13:30 1:4
13. kolo Sloboda (S) – Dinamo (D) 11.11.2017. 13:30 0:2
13. kolo Rudar – Nedeljanec 11.11.2017. 13:30 4:1
13. kolo Zelengaj – Novi Marof 11.11.2017. 13:30 2:2
13. kolo Bednja – Sloga (Č) 12.11.2017. 13:30 3:0
13. kolo Mladost Komet – Polet (SMNM) 11.11.2017. 13:30 1:3
14. kolo Jalžabet – Međimurec 19.11.2017. 13:30 2:1
14. kolo Pušćine – Plitvica (G) 19.11.2017. 13:30 5:1
14. kolo Nedelišće – Sloboda (S) 18.11.2017. 13:30 2:1
14. kolo Dinamo (D) – Rudar 19.11.2017. 13:30 2:1
14. kolo Nedeljanec – Zelengaj 19.11.2017. 13:30 2:0
14. kolo Novi Marof – Bednja 19.11.2017. 13:30 1:1
14. kolo Polet (SMNM) – Sloga (Č) 18.11.2017. 13:30 2:2
14. kolo Mladost Komet – Podravina 18.11.2017. 13:30 2:2
15. kolo Međimurec – Mladost Komet 25.11.2017. 13:30 1:2
15. kolo Plitvica (G) – Jalžabet 26.11.2017. 13:30 3:2
15. kolo Sloboda (S) – Pušćine 25.11.2017. 13:30 2:2
15. kolo Rudar – Nedelišće 25.11.2017. 13:30 2:2
15. kolo Zelengaj – Dinamo (D) 25.11.2017. 13:30 3:1
15. kolo Bednja – Nedeljanec 26.11.2017. 13:30 6:2
15. kolo Sloga (Č) – Novi Marof 26.11.2017. 10:00 2:3
15. kolo Podravina – Polet (SMNM) 25.11.2017. 13:30 0:0
16. kolo Polet (SMNM) – Novi Marof 17.03.2018. 15:30 6:0
16. kolo Sloga (Č) – Nedeljanec 18.03.2018. 10:00 3:3
16. kolo Bednja – Dinamo (D) 11.04.2018. 16:30 2:1
16. kolo Zelengaj – Nedelišće 11.04.2018. 16:30 0:0
16. kolo Rudar – Pušćine 18.03.2018. 15:30 1:3
16. kolo Sloboda (S) – Jalžabet 17.04.2018. 17:00 3:2
16. kolo Plitvica (G) – Mladost Komet 11.04.2018. 16:30 2:3
16. kolo Međimurec – Podravina 18.03.2018. 15:30 2:0
17. kolo Međimurec – Polet (SMNM) 25.03.2018. 16:30 4:2
17. kolo Dinamo (D) – Sloga (Č) 25.03.2018. 16:30 1:0
17. kolo Nedelišće – Bednja 24.03.2018. 15:30 1:0
17. kolo Pušćine – Zelengaj 25.03.2018. 16:30 2:0
17. kolo Jalžabet – Rudar 25.03.2018. 16:30 1:2
17. kolo Mladost Komet – Sloboda (S) 24.03.2018. 15:30 1:0
17. kolo Podravina – Plitvica (G) 24.03.2018. 15:30 0:3
17. kolo Nedeljanec – Novi Marof 25.03.2018. 16:30 0:0
18. kolo Plitvica (G) – Međimurec 02.04.2018. 16:30 2:2
18. kolo Novi Marof – Dinamo (D) 02.04.2018. 16:30 0:0
18. kolo Sloga (Č) – Nedelišće 31.03.2018. 16:30 2:2
18. kolo Bednja – Pušćine 01.04.2018. 16:30 0:0
18. kolo Zelengaj – Jalžabet 31.03.2018. 16:30 1:4
18. kolo Rudar – Mladost Komet 16.05.2018. 17:00 4:1
18. kolo Sloboda (S) – Podravina 16.05.2018. 17:00 1:2
18. kolo Polet (SMNM) – Nedeljanec 31.03.2018. 16:30 3:0
19. kolo Nedelišće – Novi Marof 07.04.2018. 16:30 2:1
19. kolo Pušćine – Sloga (Č) 08.04.2018. 16:30 4:3
19. kolo Jalžabet – Bednja 08.04.2018. 16:30 0:4
19. kolo Mladost Komet – Zelengaj 07.04.2018. 16:30 1:0
19. kolo Podravina – Rudar 07.04.2018. 16:30 3:1
19. kolo Međimurec – Sloboda (S) 08.04.2018. 16:30 3:0
19. kolo Plitvica (G) – Polet (SMNM) 07.04.2018. 16:30 1:3
19. kolo Dinamo (D) – Nedeljanec 08.04.2018. 16:30 0:1
20. kolo Nedeljanec – Nedelišće 15.04.2018. 16:30 1:2
20. kolo Novi Marof – Pušćine 15.04.2018. 16:30 4:0
20. kolo Sloga (Č) – Jalžabet 15.04.2018. 10:00 1:1
20. kolo Bednja – Mladost Komet 15.04.2018. 16:30 2:1
20. kolo Zelengaj – Podravina 14.04.2018. 16:30 2:1
20. kolo Rudar – Međimurec 14.04.2018. 16:30 1:1
20. kolo Sloboda (S) – Plitvica (G) 14.04.2018. 16:30 2:1
20. kolo Polet (SMNM) – Dinamo (D) 14.04.2018. 16:30 2:2
21. kolo Pušćine – Nedeljanec 22.04.2018. 17:00 4:2
21. kolo Jalžabet – Novi Marof 22.04.2018. 17:00 4:1
21. kolo Mladost Komet – Sloga (Č) 21.04.2018. 17:00 1:1
21. kolo Podravina – Bednja 21.04.2018. 17:00 1:1
21. kolo Međimurec – Zelengaj 22.04.2018. 17:00 4:2
21. kolo Plitvica (G) – Rudar 22.04.2018. 17:00 3:2
21. kolo Sloboda (S) – Polet (SMNM) 21.04.2018. 17:00 0:8
21. kolo Nedelišće – Dinamo (D) 21.04.2018. 17:00 4:0
22. kolo Dinamo (D) – Pušćine 28.04.2018. 17:00 2:1
22. kolo Nedeljanec – Jalžabet 28.04.2018. 17:00 4:0
22. kolo Novi Marof – Mladost Komet 28.04.2018. 17:00 2:1
22. kolo Sloga (Č) – Podravina 28.04.2018. 17:00 2:1
22. kolo Bednja – Međimurec 28.04.2018. 17:00 4:3
22. kolo Zelengaj – Plitvica (G) 28.04.2018. 17:00 3:0
22. kolo Rudar – Sloboda (S) 28.04.2018. 17:00 4:1
22. kolo Polet (SMNM) – Nedelišće 28.04.2018. 17:00 5:0
23. kolo Jalžabet – Dinamo (D) 01.05.2018. 17:00 0:2
23. kolo Mladost Komet – Nedeljanec 01.05.2018. 17:00 0:4
23. kolo Podravina – Novi Marof 01.05.2018. 17:00 5:1
23. kolo Međimurec – Sloga (Č) 01.05.2018. 17:00 4:1
23. kolo Plitvica (G) – Bednja 01.05.2018. 17:00 0:2
23. kolo Sloboda (S) – Zelengaj 01.05.2018. 17:00 1:2
23. kolo Rudar – Polet (SMNM) 01.05.2018. 17:00 2:0
23. kolo Pušćine – Nedelišće 01.05.2018. 17:00 6:0
24. kolo Nedelišće – Jalžabet 05.05.2018. 17:00 6:1
24. kolo Dinamo (D) – Mladost Komet 06.05.2018. 17:00 1:2
24. kolo Nedeljanec – Podravina 05.05.2018. 17:00 1:0
24. kolo Novi Marof – Međimurec 06.05.2018. 17:00 3:3
24. kolo Sloga (Č) – Plitvica (G) 06.05.2018. 10:00 4:1
24. kolo Bednja – Sloboda (S) 05.05.2018. 17:00 4:0
24. kolo Zelengaj – Rudar 05.05.2018. 17:00 3:0
24. kolo Polet (SMNM) – Pušćine 05.05.2018. 17:00 6:1
25. kolo Mladost Komet – Nedelišće 12.05.2018. 17:00 1:2
25. kolo Podravina – Dinamo (D) 12.05.2018. 17:00 1:2
25. kolo Međimurec – Nedeljanec 13.05.2018. 17:00 6:3
25. kolo Plitvica (G) – Novi Marof 13.05.2018. 17:00 2:2
25. kolo Sloboda (S) – Sloga (Č) 12.05.2018. 17:00 3:0
25. kolo Rudar – Bednja 12.05.2018. 17:00 0:0
25. kolo Zelengaj – Polet (SMNM) 12.05.2018. 17:00 0:2
25. kolo Jalžabet – Pušćine 13.05.2018. 17:00 2:1
26. kolo Pušćine – Mladost Komet 20.05.2018. 17:00 2:1
26. kolo Nedelišće – Podravina 19.05.2018. 17:00 2:1
26. kolo Dinamo (D) – Međimurec 20.05.2018. 17:00 2:2
26. kolo Nedeljanec – Plitvica (G) 20.05.2018. 17:00 0:0
26. kolo Novi Marof – Sloboda (S) 20.05.2018. 17:00 3:1
26. kolo Sloga (Č) – Rudar 20.05.2018. 10:00 3:0
26. kolo Bednja – Zelengaj 20.05.2018. 17:00 10:0
26. kolo Polet (SMNM) – Jalžabet 17.05.2018. 17:30 7:0
27. kolo Podravina – Pušćine 26.05.2018. 17:30 6:3
27. kolo Međimurec – Nedelišće 27.05.2018. 17:30 2:0
27. kolo Plitvica (G) – Dinamo (D) 27.05.2018. 17:30 2:1
27. kolo Sloboda (S) – Nedeljanec 26.05.2018. 17:30 0:2
27. kolo Rudar – Novi Marof 26.05.2018. 17:30 1:1
27. kolo Zelengaj – Sloga (Č) 26.05.2018. 17:30 5:2
27. kolo Bednja – Polet (SMNM) 27.05.2018. 17:30 3:1
27. kolo Mladost Komet – Jalžabet 26.05.2018. 17:30 5:0
28. kolo Jalžabet – Podravina 31.05.2018. 17:30 2:0
28. kolo Pušćine – Međimurec 30.05.2018. 17:30 2:2
28. kolo Nedelišće – Plitvica (G) 31.05.2018. 17:30 4:2
28. kolo Dinamo (D) – Sloboda (S) 31.05.2018. 17:30 4:1
28. kolo Nedeljanec – Rudar 31.05.2018. 17:30 2:1
28. kolo Novi Marof – Zelengaj 31.05.2018. 17:30 3:2
28. kolo Sloga (Č) – Bednja 31.05.2018. 10:00 1:5
28. kolo Polet (SMNM) – Mladost Komet 31.05.2018. 17:30 4:1
29. kolo Međimurec – Jalžabet 03.06.2018. 17:30 6:5
29. kolo Plitvica (G) – Pušćine 03.06.2018. 17:30 2:1
29. kolo Sloboda (S) – Nedelišće 03.06.2018. 17:30 0:1
29. kolo Rudar – Dinamo (D) 03.06.2018. 17:30 4:2
29. kolo Zelengaj – Nedeljanec 03.06.2018. 17:30 4:3
29. kolo Bednja – Novi Marof 03.06.2018. 17:30 4:1
29. kolo Sloga (Č) – Polet (SMNM) 03.06.2018. 17:30 1:4
29. kolo Podravina – Mladost Komet 03.06.2018. 17:30 5:2
30. kolo Mladost Komet – Međimurec 09.06.2018. 17:30 2:1
30. kolo Jalžabet – Plitvica (G) 09.06.2018. 17:30 3:2
30. kolo Pušćine – Sloboda (S) 09.06.2018. 17:30 2:1
30. kolo Nedelišće – Rudar 09.06.2018. 17:30 3:0
30. kolo Dinamo (D) – Zelengaj 09.06.2018. 17:30 3:1
30. kolo Nedeljanec – Bednja 09.06.2018. 17:30 1:2
30. kolo Novi Marof – Sloga (Č) 09.06.2018. 17:30 1:4
30. kolo Polet (SMNM) – Podravina 09.06.2018. 17:30 5:3

NAJNOVIJE

FOTOGALERIJE