19.4 C
Čakovec
Četvrtak, kolovoz 1, 2019

Mlađi pioniri – najave

Kolo Utakmica Datum i vrijeme
1. kolo Mladost (SM) – Polet (P) 03.09.2016. 10:00
1. kolo Naprijed – Šenkovec 03.09.2016. 10:00
1. kolo Omladinac (M) – Strahoninec 03.09.2016. 10:00
1. kolo Omladinac (NSR) – Mladost (I) 03.09.2016. 10:00
2. kolo Polet (P) – Naprijed 10.09.2016. 10:00
2. kolo Šenkovec – Omladinac (M) 10.09.2016. 10:00
2. kolo Strahoninec – Omladinac (NSR) 10.09.2016. 10:00
2. kolo Dubravčan – Mladost (SM) 10.09.2016. 10:00
3. kolo Mladost (I) – Strahoninec 17.09.2016. 10:00
3. kolo Naprijed – Dubravčan 17.09.2016. 10:00
3. kolo Omladinac (M) – Polet (P) 17.09.2016. 10:00
3. kolo Omladinac (NSR) – Šenkovec 17.09.2016. 10:00
4. kolo Dubravčan – Omladinac (M) 24.09.2016. 10:00
4. kolo Polet (P) – Omladinac (NSR) 24.09.2016. 10:00
4. kolo Šenkovec – Mladost (I) 24.09.2016. 10:00
4. kolo Mladost (SM) – Naprijed 24.09.2016. 10:00
5. kolo Omladinac (M) – Mladost (SM) 01.10.2016. 10:00
5. kolo Omladinac (NSR) – Dubravčan 01.10.2016. 10:00
5. kolo Mladost (I) – Polet (P) 01.10.2016. 10:00
5. kolo Strahoninec – Šenkovec 01.10.2016. 10:00
6. kolo Mladost (SM) – Omladinac (NSR) 08.10.2016. 10:00
6. kolo Dubravčan – Mladost (I) 08.10.2016. 10:00
6. kolo Polet (P) – Strahoninec 08.10.2016. 10:00
6. kolo Naprijed – Omladinac (M) 08.10.2016. 10:00
7. kolo Omladinac (NSR) – Naprijed 15.10.2016. 10:00
7. kolo Mladost (I) – Mladost (SM) 15.10.2016. 10:00
7. kolo Strahoninec – Dubravčan 15.10.2016. 10:00
7. kolo Šenkovec – Polet (P) 15.10.2016. 10:00
8. kolo Naprijed – Mladost (I) 22.10.2016. 10:00
8. kolo Mladost (SM) – Strahoninec 22.10.2016. 10:00
8. kolo Dubravčan – Šenkovec 22.10.2016. 10:00
8. kolo Omladinac (M) – Omladinac (NSR) 22.10.2016. 10:00
9. kolo Mladost (I) – Omladinac (M) 29.10.2016. 10:00
9. kolo Strahoninec – Naprijed 29.10.2016. 10:00
9. kolo Šenkovec – Mladost (SM) 29.10.2016. 10:00
9. kolo Polet (P) – Dubravčan 29.10.2016. 10:00
10. kolo Polet (P) – Mladost (SM) 25.03.2017. 10:00
10. kolo Šenkovec – Naprijed 25.03.2017. 10:00
10. kolo Strahoninec – Omladinac (M) 25.03.2017. 10:00
10. kolo Mladost (I) – Omladinac (NSR) 25.03.2017. 10:00
11. kolo Naprijed – Polet (P) 01.04.2017. 10:00
11. kolo Omladinac (M) – Šenkovec 01.04.2017. 10:00
11. kolo Omladinac (NSR) – Strahoninec 01.04.2017. 10:00
11. kolo Mladost (SM) – Dubravčan 01.04.2017. 10:00
12. kolo Strahoninec – Mladost (I) 08.04.2017. 10:00
12. kolo Dubravčan – Naprijed 08.04.2017. 10:00
12. kolo Polet (P) – Omladinac (M) 08.04.2017. 10:00
12. kolo Šenkovec – Omladinac (NSR) 08.04.2017. 10:00
13. kolo Omladinac (M) – Dubravčan 15.04.2017. 10:00
13. kolo Omladinac (NSR) – Polet (P) 15.04.2017. 10:00
13. kolo Mladost (I) – Šenkovec 15.04.2017. 10:00
13. kolo Naprijed – Mladost (SM) 15.04.2017. 10:00
14. kolo Mladost (SM) – Omladinac (M) 22.04.2017. 10:00
14. kolo Dubravčan – Omladinac (NSR) 22.04.2017. 10:00
14. kolo Polet (P) – Mladost (I) 22.04.2017. 10:00
14. kolo Šenkovec – Strahoninec 22.04.2017. 10:00
15. kolo Omladinac (NSR) – Mladost (SM) 29.04.2017. 10:00
15. kolo Mladost (I) – Dubravčan 29.04.2017. 10:00
15. kolo Strahoninec – Polet (P) 29.04.2017. 10:00
15. kolo Omladinac (M) – Naprijed 29.04.2017. 10:00
16. kolo Naprijed – Omladinac (NSR) 06.05.2017. 10:00
16. kolo Mladost (SM) – Mladost (I) 06.05.2017. 10:00
16. kolo Dubravčan – Strahoninec 06.05.2017. 10:00
16. kolo Polet (P) – Šenkovec 06.05.2017. 10:00
17. kolo Mladost (I) – Naprijed 13.05.2017. 10:00
17. kolo Strahoninec – Mladost (SM) 13.05.2017. 10:00
17. kolo Šenkovec – Dubravčan 13.05.2017. 10:00
17. kolo Omladinac (NSR) – Omladinac (M) 13.05.2017. 10:00
18. kolo Omladinac (M) – Mladost (I) 20.05.2017. 10:00
18. kolo Naprijed – Strahoninec 20.05.2017. 10:00
18. kolo Mladost (SM) – Šenkovec 20.05.2017. 10:00
18. kolo Dubravčan – Polet (P) 20.05.2017. 10:00

NAJNOVIJE

NAJČITANIJE - 7 DANA

FOTOGALERIJE