Koprivnica i Međimurje podijelili bodove

Utakmici su odigrali NK Koprivnica i NK Međimurje.

Početak utakmice prošao je u ispitivanju snaga. Već u 14. minuti promjena u domaćoj momčadi kada je zbog ozljede zgloba Topića zamijenio Tuba. Sve do pred kraj poluvremena bez nekih izrazitih prilika s obje strane, tek pokušaji Kolara i Škvorca lak su plijen vratara.

A onda u 44. minuti Kolar probija po lijevoj strani zavrće loptu u sredinu i Čakarić neometan sa sedam metara šalje loptu u mrežu za 1:0.

Početkom drugog dijela u šansi je Munivrana, ali pogađa domaćeg vratara Slukića.

Gostujući trener Kristić u igru uvodi Tkalčića i Šarića ne bi li anulirao vodstvo Koprivnice. I uspijeva, jer Međimurje izjednačuje u 63. minuti golom Režića nakon kornera kojeg je izveo Tkalčić.

Gosti iz Čakovca preuzimaju inicijativu i dva puta opasno prijete baš preko Tkalčića i Šarića, ali Slukić otklanja opasnost. U 75. minuti u jeku gostujuće inicijative Kolar je u kontranapadu promašio nemoguće.

U 81. minuti odličan šut Tkalčića odlazi tik pored grede, a minutu kasnije na ubacivanje Malenovića Škvorc glavom pogađa stativu.

Koprivnica pokušava dugim loptama ugroziti gol Galošija, ali rezultat ostaje 1:1.