Međimurje golom u sudačkoj nadoknadi do remija, pobjeda Rudara protiv Graničara (K), poraz Dinama (D)

Utakmicama 15. kola nastavljen je proljetni dio 3. NL Sjever. Međimurje i Polet remizirali su u Čakovcu, Graničar (K) je na domaćem terenu poražen protiv Rudara iz Murskog Središća, dok je domašinečki Dinamo poražen u Pitomači.

Pred 250 gledatelja na čakovečkom stadionu SRC-a Mladost Međimurje je povelo preko Nike Ivančića u 37. minuti, što je bio i rezultat (1:0) nakon prvih 45 minuta. No, samo dvije minute trebale su Poletu da poravna rezultat. U 47. je zabio Davor Telebar, da bi 1:2 bilo u 72. kada vodstvo povisuje Silvestar Žganec. Nogometaši trenera Antuna Jukića do boda dolaze u trećoj minuti sudačke nadoknade preko Dominika Drka koji postavlja konačan rezultat (2:2).

NK Međimurje: Hozjan, Mrazović, Novak, Fujikawa, Busija, Ivančić, Drk, Vinski (C), Senčar, Štajerec, Bešlić (Horvat, Lesar, Sanjković, Turk, Vrbanić, Krznar, Mihoković). Trener: Antun Jukić.

NK Polet (SMnM): Jambres, Štefanec, Mesarić, Mezga, Barat (C), Jurinić, Patafta, Šarić, Fotak, Žganec, Telebar (Horvat, Vincetić, Tuksar, Muršić, Benko, Lajtman G., Lajtman R.). Trener: Želimir Orehovec.

Veliku fotogaleriju s utakmice možete pogledati na sljedećoj poveznici:

NK Međimurje – NK Polet (SMnM) 9.3.2024.

Rudar (MS) slavio u Kotoribi

Nogometaši Rudara iz Murskog Središća ove godine kotiraju za drugo mjesto, a večeras su pred otprilike 250 gledatelja u Sportskom parku protiv Kotoribe slavili 0:3. Poveli su u 42. preko Davida Juraka, da bi gledatelji do drugog pogotka trebali čekati do 70. minute kada na 0:2 povisuje Luka Liklin. Konačan rezultat za potvrdu slavlja trenera Lepena-Juraka postavio je Petar Ratajec u 78. minuti.

NK Graničar (K): Ramaj, Sabol, Nađ, Golenja, Čmrlec, Camara, Jadanić, Dežđek (C), Škoda, Brčić, Jednrić (Jesenović, Mikulan, Kvakvan, Mustač, Vađunec, Hodak, Mlakar). Trener: Mario Piškor.

NK Rudar (MS): Kocijan, Antolović, Zeljko, Jurak, Ratajec, Vinko (C), Nedeljko K., Nedeljko P., Radiković, Liklin, Vaš. (Kodba, Roginić, Šardi, Mendelski, Novak, Sakač, Martinjaš). Trener: Damir Lepen-Jurak.

Poraz Dinama (D) protiv Pitomače

Dinamo (D) je otputovao na teško gostovanje k drugoplasiranoj Pitomači. Dobro su parirali domaćinu koji je u vodstvo došao krajem prvog poluvremena, točnije u 44. minuti kada zabija Patrik Kvrgnjaš. Rezultat se do kraja susreta nije mijenjao te su nogometaši trenera Dalibora Gorupića poražen pred oko 350 gledatelja.

NK Dinamo (D): Prekupec, Žulić, Novak, Sabol, Krznar (C), Hlišć, Malenović, Petak, Rališ, Mezga, Šimunić. (Kanižaj, Bister, Marodi, Zadravec, Jakšić, Malenović, Kovač). Trener: Dalibor Gorupić.