‘Šuderka’ i dalje neosvojiva tvrđava, Polet ponovno na vrhu, Dinamo (D) do boda

Danas su odigrane utakmice 13. kola 3. NL Sjever.

Domašinečki Dinamo gostovao je u dalekoj Orahovici protiv Papuka, Polet (SMnM) kod ludbreške Podravine dok je Rudar u Murskom Središću dočekao Radnik iz Križevaca.

Polet slavio u Ludbregu

Podravina je tek u posljednja dva kola upisala prve ovosezonske pobjede pa je ludbreška momčad osokoljeno dočekala Polet, pretendenta za naslov prvaka.

Nakon što u prvih 45 minuta nije bilo promjene rezultata, u 50. minuti za vodstvo 0:1 zabija Andrej Jurinić, ujedno i konačan rezultat pa izabranici trenera Brezovca upisuju nova tri boda. Ovom pobjedom uz remi Radnika, Polet je ponovno prvoplasirana momčad lige.

NK Polet (SMnM): Jambres, Štefanec, Mesarić, Glavica, Mihalinec, Barat (C), Horvat, Šarić, Krištofić, Žganec S., Žganec J.

Pričuve: Topolnjak, Sabol, Novak, Žulić, Jurinić, Mezga, Žganec E.

Rudar zaustavio Radnik

Rudar je u Murskom Središću i dalje neporažen. Danas im je u goste stigla momčad Radnika koja je u prošlom kolu svladala Polet.

Igrače Rudara to nije zastrašilo, “Šuderka” se još jednom pokazala kao neosvojiva tvrđava te pogodaka na utakmici nije bilo. Momčad je i dalje neporažena na domaćem terenu.

Rudar: Kodba, Antolović, Belaj, Šardi, Nedeljko P., Nedeljko K., Vinko , Hlišć N., Vaš, Martinjaš, Hlišć S.

Pričuve: Srpak, Radiković, Liklin, Puljić, Skoliber, Mikulić, Cimerman.

Dinamo do boda u Orahovici

Navijačka podrška Domašinčanima danas nije izostala ni u dalekoj Orahovici. Plavi su na kraju remizirali 1:1 s domaćim Papukom.