3.HNL Sjever: S četiri gola Medveda Polet u Križevcima razmontirao domaćina

Na gostovanju u Križevcima Polet je došao u vodstvo već u 17. minuti golom Brezovca. Na 0:2 povećao je Medved u 40. minuti. U nastavku igrači Marija Kovačevića dominiraju terenom i plod toga su još tri gola Medveda i po jedan Ferlina i Mezge za visoku 0:7 pobjedu.

U Murskom Središću u prvom dijelu domaći imaju posjed lopte, a gosti iz Cvetkovca koji su se orijentirali na kontranapade postižu dva gola. I u drugom poluvremenu nastavlja se dominacija Rudara koji uspijeva u 60. minuti smanjiti golom Emanuela Pintarića. Nažalost nisu uspjeli izjednačiti, a zbog drugog žutog kartona u 77. minuti pocrvenio je strijelac jedinog gola za domaćine. (md)

Rezultati 10. kolo :
Rudar – Tehničar 1:2, Radnik Križevci – Polet 0:7, Papuk – Virovitica 1:2, Mladost – Podravac 1:0, Podravina – Varteks 1:3, Graničar – Bjelovar 1:5