Međimurje uvjerljivo poraženo od lidera u Zagrebu

Novi trener Međimurja Davor Mladina startao je visokim 5:0 porazom na gostovanju u Zagrebu protiv Hrvatskog Dragovoljca.

U prvom poluvremenu Čakovčani su se dobro nosili s liderom i umjesto da povedu u 29. minuti dobivaju prvi gol. Marcijuš i Igrec imali su prilike u nekoliko navrata, međutim bili su neprecizni što koristi domaćin i u 37. minuti postiže drugi gol.

Početkom nastavka, u 56. minuti utakmica je bila zaključena, sudac Ješić  dosudio je kazneni udarac, a s bijele točke domaćini zabijaju za 3:0. Svoju premoć okrunili su u 69.  i 87. minuti za sigurnu pobjedu 5:0 i ostanak na vrhu 2. HNL.

Ovim porazom Međimurje je i dalje na 14. mjestu s 24 boda, a u slijedećem kolu naredni petak domaćin je drugoj ekipi Osijeka. (d)