13.3 C

Međimurje izgubilo bod pred sam kraj utakmice

Međimurje se dobro postavilo u prvom poluvremenu koristeći se kontranapadima u kojima su zaprijetili Ikić i dva puta Munivrana. Dobra igra čakovčana došla je na naplatu u 37.minuti golom Munivrane na dodavanje Ikića.
Mlada ekipa Hajduka kombinatorikom u prvom dijelu nije uspjela u svom naumu, ali je zato sve nadoknadila u nastavku. Na 1:1 izjednačili su u 64. minuti golom Špikića. Da rezultat nije u tim trenucima bio veći zaslužan je vratar Galoši koji u dva navrata skida zicere Špikića i Prtajina. Nakon toga dva puta prijete Čakovčani. U jednoj akciji na dodavanje Marcijuša kasni Brcković, a u drugoj Munivrana ne stiže na loptu upućenu od Ikića.
Do tri boda domaći dolaze u 87.minuti golom Prtajina iz kornera. U zadnjoj minuti skoro je došlo do izjednačenja, ali je lopta Novoselca otišla pored vratnice.
Šteta što nisu uzeli barem bod jer su igrom to zavrijedili, a novu priliku će imati već u petak kad od 20 sati u Čakovcu gostuje Kustošija. (M. Dovečer)