Domaćin NK Međimurje ugostio NK Mladost iz Dekanovca

U 2. županijskoj ligi nogometnog saveza Međimurja ove subote odigrana je nogometna utakmica u kojoj je domaćin NK Međimurje ugostio NK Mladost iz Dekanovca. Domaćin je krenuo ofenzivno i prvih 20-tak minuta pripalo je ekipi Međimurja, međutim zbog pravovremenih reakcija zadnjeg igrača te ujedno i najstarijeg igrača Danijela Mavričeka, Međimurje ne uspijeva postići pogodak. Nakon slobododnog udarca kojeg je izveo Mavriček D. lopta se odbija do Luke Tomašeka koji posprema loptu u mrežu za 0:1.Pred kraj prvog poluvremena Luka Mavriček zabija za 0:2 i tim rezultatom se odlazi na poluvrijeme.
Pocetkom drugog poluvremena odličnom akcijom domacim uspijeva smanjiti rezultat na 1:2.
U drugom poluvremenu trener Mavriček mjenja koncepciju igre te uvodi 3 nova igraca medu njima jos jednu legendu Roberta Herića Heru te odličnim potezima Mavriček-Hera matiraju domaćina, odlično izvedenim akcijama Mavriček zabija dva gola da bi u zadnjim minutama Hera velemajstorki zabio glavom u same rašlje za konačnih 1:5 Mladosti iz Dekanovca, izvijestili su nas nakon utakmice.