13.9 C
Čakovec
Subota, 2 ožujka, 2024

Čakovečki plivački klub: U Sisku se na postolje popeli čak 67 puta!

Plivači Čakovečkog plivačkog kluba nastupili su u Sisku 25. i 26. studenog na Regionalnom prvenstvu Hrvatske, natjecanje na kojem su nastupili plivači iz devet kluba iz Regije 4.

ČPK su predstavljali: Tin Furdi, Sven Furdi, Marta Horvat, Dora Horvat, Lucija Trupković, Meri Furdi, Lana Pintarić, Tessa Zuber Polak, Dominik Dukić, Mario Beliga i Roko Radek s trenerom Goranom Kolarićem, prof.

Plivači ČPK-a već tradicionalno su u vrhu prema broju medalja na ovom natjecanju pa je tako bilo i ovaj put. Osvojili su 67 pojedinačnih medalja i 12 štafetnih medalja. Ovo natjecanje je bilo posljednje natjecanje za ove plivače na kojem su se mogli isplivati limiti za nastup na Prvenstvu Hrvatske koje će se održati u Rijeci od 14. do 17. prosinca, poručili su iz Čakovečkog plivačko kluba.

Plasman na Prvenstvo Hrvatske ostvarili su slijedeći plivači:

  • Tin Furdi – senior
  • Marta Horvat, Meri Furdi i Sven Furdi – juniori
  • Dominik Dukić i Mario Beliga – mlađi juniori

Medalje na Regionalnom PH za Regiju IV osvojili su:

Tin Furdi:
  • 100m mješovito – 3. mjesto
  • 100m leđno – 2. mjesto
  • 100m slobodno – 1. mjesto
Sven Furdi:
  • 50m slobodno – 2. mjesto
  • 100m leđno – 3. mjesto ml. seniori i 2. mjesto juniori
  • 100m slobodno – 3. mjesto
Marta Horvat:
  • 50m prsno – 2. mjesto seniori i 2. mjesto juniori
  • 100m leptir – 3. mjesto seniori, ml. seniori i juniori
  • 100m leđno – 2. mjesto seniori, ml. seniori i juniori
  • 100m prsno – 2. mjesto seniori, ml. seniori i juniori
  • 50m leptir – 3. mjesto seniori, ml. seniori i 2. mjesto juniori
Meri Furdi:
  • 50m slobodno – 2. mjesto seniori, ml. seniori i juniori
  • 100m slobodno – 1. mjesto seniori, ml. seniori i juniori
  • 800m slobodno – 1. mjesto seniori, ml. seniori i juniori
Dominik Dukić:
  • 400m slobodno – 3. mjesto
  • 200m leptir – 2. mjesto
  • 100m leptir – 3. mjesto
  • 200m slobodno – 3. mjesto
  • 100m slobodno – 2. mjesto
  • 50m leptir – 3. mjesto
Radek Roko:
  • 50m leđno – 3. mjesto
  • 200m prsno – 3. mjesto seniori, ml. seniori i juniori, 2. mjesto ml. juniori
  • 100m prsno – 3. mjesto ml .seniori i juniori, 2. mjesto ml. juniori
Mario Beliga:
  • 400m slobodno – 3. mjesto juniori i mlađi juniori
  • 100m mješovito – 2. mjesto juniori i ml. juniori
  • 100m leptir – 2. mjesto seniori, ml. seniori, juniori, 1. mjesto ml. juniori
  • 800m slobodno – 1. mjesto seniori, ml. seniori, juniori i ml. juniori
  • 200m leđno – 1. mjesto seniori, ml. seniori, juniori, ml. juniori
  • 50m leptir – 3. mjesto seniori, ml. seniori, juniori, 2. mjesto ml. juniori
Tessa Zuber Polak:
  • 50m leđno – 2. mjesto
  • 100m leđno – 2. mjesto
  • 200m leđno – 3.mjesto

ŠTAFETE

Plivačice
  • 4 x 50m slobodno – 3. mjesto seniori i juniori
  • 4 x50m mješovito – 2. mjesto seniori i juniori
  • 4 x 100m slobodno – 2. mjesto seniori i juniori
  • 4 x 100m mješovito – 3. mjesto seniori i juniori
Plivači
  • 4 x 50m slobodno – 1. mjesto seniori
  • 4 x 50m mješovito – 3. mjesto seniori
  • 4 x 100m slobodno – 1. mjesto seniori
  • 4 x 100m mješovito – 1. mjesto seniori

Ostavi komentar

Povezani članci

Ostanimo povezani

43,705FanoviLajkaj
608SljedbeniciSlijedi
0PretplatniciPretplatiti

NAJNOVIJE