Andrej Hladnik odličan drugi na Plitvičkom maratonu: ‘Potvrda životne forme’

Andrej Hladnik završio je na odličnom drugom mjestu na netom održanom Plitvičkom maratonu.

Protekle nedjelje, 2. lipnja, na Plitvičkim jezerima je u organizaciji AK-a Plitvice održano 39. izdanje našeg najdugovječnijeg maratona. Ukupno je u svim utrkama (42, 21 i 5 km) nastupilo oko 800 natjecatelja.

U utrci maratona nastupio i najbolji trkač Atletskog kluba Varaždin, Andrej Hladnik iz Preloga. Ponovno je istrčao fenomenalnu utrku i s vremenom 2:37:20 osvojio drugo mjesto. Kenijski predstavnik Ndiwa Chepkirui Sakong završio je prvi s vremenom 2:35:37, dok je treće mjesto osvojio Kristijan Rubinić (AK Jastreb 99) s vremenom 2:41:27.

Velika čestitka Andreju na odličnom plasmanu i izvrsnom rezultatu za ovaj izuzetno težak maraton! Ovom utrkom samo je potvrdio da je i dalje u životnoj formi i uopće ne sumnjamo da uskoro slijede nova pobjednička postolja i odlični rezultati. Bravo Andrej, poručili su iz Atletskog kluba Varaždin.